توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA اجرایی از SMU Cox یک تجربه رهبری گسترده مبتنی بر سریع و پیشرفته است. برنامه اجرایی MBA توسط شرکت کنندگان، حامیان مالی و کسانی که در دنیای کسب و کار برای آمادگی قرار دارند، ستایش می کنند، کسانی که آماده چالش های منحصر به فرد از مجموعه اجرایی هستند را ارائه می دهد. به طور مداوم یکی از بهترین برنامه های اجرایی MBA در جهان را رتبه بندی می کند، برنامه درسی به پیش بینی و تدریس برخی از استادان قابل توجه در دانشگاه ها است.


دانشجویان اجرایی MBA ما از ذهنیت بالا در کسب و کار از مجموعه ای از صنایع و رشته های مختلف هستند. از طریق رویکرد همگرایی به یادگیری، شما و همسالانتان از طریق کلاس ها، گروه های مطالعه، تمرینات تیم سازی، و فعالیت های اجتماعی تعامل می کنند و بینش جدیدی را به وجود می آورند و چشم اندازهای شخصی و حرفه ای خود را گسترده می کنند. اغلب، شما می توانید بلافاصله دانش خود را که در کلاس درس به دست می آورید، به چالش های روزمره ای که در محل کار شما روبرو هستند، اعمال کنید. به همین ترتیب، وضعیت از کار به بحث در مورد کلاس و حتی حل و فصل آورده شده است.MBA اجرایی به طرز چشمگیری توانایی شما را در تفکر در سطح جهانی افزایش می دهد، برنامه ریزی شهری، به طور موثر ارتباط برقرار می کند و به صورت استراتژیک عمل می کند. این کار باعث افزایش ارزش حرفه ای شما می شود و شما را به دانش تجاری کسب و کار متصل می کند، ارتباطات حرفه ای را بهبود می بخشد و اعتماد به نفس بالایی دارد که اغلب با تجربه زندگی در حال تغییر است.


ویژگی های برنامهویژگی های زیر برنامه SMU Cox EMBA یک تجربه تحصیلی غنی برای حرفه ای با تجربه ای است که به دنبال دستیابی به سطح بعدی است.

فرصت های حرفه ای شبکه
جامعه کوکس --- شبکه ای از بیش از 33،000 رهبر کسب و کار که اکثریت صنایع را تشکیل می دهد، یک منبع و پیشرفت قابل توجهی در تجربه SMU Cox است. حتی مهم تر روابط شما با همکلاسی های خود در داخل و خارج از کلاس برای غنی سازی شخصی و حرفه ای توسعه می یابد.

تجارب یادگیری جهانی
غرق شدن در اقتصاد جهانی برای هر حرفه حرفه ای باهوش مهم است. دانش آموزان EMBA برای ارائه سخنرانی های شرکت های بزرگ، شرکت های خارجی، فرهنگ های آنها و محیط هایی که در آن فعالیت می کنند، به ارائه اطلاعات درک عمیق تر از پویایی بین المللی می پردازند.

محیط کوچک مدرسه خصوصی
بسیاری از برنامه های EMBA در محیط های غیر دانشگاه مانند ساختمان های اداری انجام می شود. SMU Cox EMBA در محوطه دانشگاهی SMU با شکوه عرضه می شود، که معماری سنتی گرجستان آن است. اندازه کوچک مدرسه اجازه می دهد تا برای یک رویکرد مشترک، تیم. در حالی که SMU Cox EMBA بزرگترین برنامه در شمال تگزاس است، طبقات به بخش ها تقسیم می شوند و بیشتر به گروه های تحقیقاتی از 5 تا 7 دانش آموز تقسیم می شوند، این ویژگی بیشتر دانش آموزان بسیار مفید و گاه بسیار حیاتی است.

تعیین خودکار شغلی
به دنبال یک مدرک MBA که قبلا توسط دانش آموزان قبول شده بود، این بود که انتخاب های شغلی خود را، چه درون سازمان های خود و چه در خارج، افزایش دهند. داشتن مدرک MBA می تواند حس اعتماد به نفس و تصمیم گیری خود را افزایش دهد - توانایی یک فرد را برای انتخاب و انتخاب مطلوب تر در طول زندگی افزایش می دهد.

محل سکونت در یک شهر پویا، طبقه جهانی
مدرسه Cox در میان مراکز اقتصادی پیشرفته دالاس، تگزاس واقع شده است، اجازه می دهد نزدیکی نزدیک به فرصت های کسب و کار و رهبران کسب و کار از تقریبا هر صنعت. SMU کاکس همچنان نقش مهمی در شکل دادن به چشم انداز فکری دالاس با چشم انداز روشن خود را برای رشد و فرصت ها ایفا می کند.


برنامه تحصیلی

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد MBA، شما در معرض برنامه درسی بسیار جذاب و تحقیق پیشگام طراحی شده برای آماده سازی شما برای سطح اجرایی است. در طول برنامه 21 ماهه، شما چنین پایه هایی مانند اقتصاد کاربردی، مدیریت مالی، رفتار سازمانی، آمار، تحقیقات بازاریابی و حسابداری را مدیریت خواهید کرد. علاوه بر این، شما همچنین می توانید به عنوان گزینه های جدیدی از دوره های اخیر مانند ادغام و جذب، مذاکرات و نظریه نمونه کارها بپردازید. دو سفر بین المللی وجود دارد - یک سفر 4 روزه به آمریکای لاتین در ماه اوت سال دوم و یک سفر 10 روزه به آسیا در ماه مارس آخرین ماژول. در طی این سفرها، شما با مدیران ارشد ملاقات خواهید کرد و از تعدادی از شرکت ها دیدن خواهید کرد تا درک مفیدی از مفاهیم و استراتژی های کسب و کار بین المللی را تقویت کنید.

بخش عمده ای از دوره های آموزشی در بین گروه های مطالعاتی کوچک به منظور شناسایی و حل مشکلات است که اغلب در معرض چالش های واقعی در جهان هستند. در کمتر از دو سال، شما توانایی فکر کردن، برنامه ریزی و استراتژیک را برای برطرف کردن چالش های رهبری در یک بازار رقابتی جهانی به دست خواهید آورد. شرح زیر در زیر آمده است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Cox School of Business, Southern Methodist University »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
Price
86,625 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date