مربی بدنسازی

عمومی

شرح برنامه

MBA AMBA ما معتبر است چشم انداز جامع برای توسعه مسئولان و رهبران استراتژیک فراهم می کند؛ مجهز به موفقیت در یک دنیای سریع و در حال رقابت با یک رویکرد به نام "تفکر ارتباطی".

MBA Hull شما را آماده می کند تا به رهبری مسئولانه و شکل دادن به استراتژی - مسیری را برای دستیابی به پیشرفت قابل توجه حرفه ای، با تجهیز به شما در موفقیت در دنیای سریع و در حال تغییر، رقابت.

رویکرد متمایز متداول شما، مهارت های خود را در زمینه های اصلی مشترک برای هر سازمان، و همچنین ایجاد دیدگاه وسیع در مورد تصمیم گیری و چالش های متنوع محیط کسب و کار جهانی افزایش خواهد داد.

مرور کلی Hull MBA

مدرک معتبر بین المللی، مدرک MBA به شما کمک خواهد کرد که به یک حرفه ای با اعتماد به نفس بالا برسید که بتواند به طور موثر و مسئولانه در محیط کسب و کار جهانی هدایت شود.

شما مهارت های سطح بالا را در زمینه های عملیاتی و عملیاتی در یک سازمان خواهید ساخت، و شما را به یک عضو بسیار ارزشمند از هر تیم مدیریتی تبدیل می کند.

در عین حال شما متوجه خواهید شد که فشارهای خارجی، ارتباطات پیچیده و ماهیت تجارت بین المللی بر تصمیم گیری تاثیر می گذارد، به شما کمک می کند تا استراتژی را شکل دهید و انتخاب هایی را انجام دهید که مزایای بلند مدت را ایجاد می کنند.

این برنامه شامل تحقیق در سطح جهانی است که در مدرسه انجام شده است و بر اساس تجربه کسب و کار شما، ارائه مزایای عملی از نظر توسعه شخصی و حرفه ای است.

دانشجویان MBA تشویق می شوند که یکی از مؤلفه های خود را در یکی از مکان های خارج از کشور که مدرک MBA Hull را تحویل می دهد، - هنگ کنگ، سنگاپور، بحرین و عمان، اضافه کند. این گزینه مطالعه بین المللی نیز شامل بازدید سازمان در محل خارج از کشور خواهد بود.

ساختار برنامه MBA

عناوین تدریس MBA Hull در حدود پنج موضوع کلیدی مرتبط با یکدیگر سازماندهی شده و اطمینان حاصل می شود که یادگیری در یک منطقه می تواند در همه موارد و با درک عمیق تر در ارتباط باشد.

زمینه های کاربردی اصلی در کسب و کار در سراسر موضوعات مربوط به مدیریت روابط، مدیریت زنجیره ارزش و مدیریت دانش در نظر گرفته شده است، و به شما ارائه نمای کلی از نحوه فعالیت سازمان های مدرن می دهد.

در کنار این تخصص تخصصی، این برنامه چشم انداز گسترده ای را در مدیریت سازمان های پیچیده، تصمیم گیری های مدیریتی و مهارت های شخصی و حرفه ای مورد نیاز برای کارآمد در زمینه های پویا بین المللی به ارمغان می آورد. این امر از طریق مواد یکپارچه در موضوعات مدیریت در یک زمینه جهانی و مدیریت استراتژیک به دست می آید، و موضوعاتی را که در سراسر برنامه و در سراسر موضوعات کاربردی اجرا می شود، بررسی می کند.

برای دریافت جایزه دانشجویان MBA هال باید تکمیل شوند

  • ماژول 10 هسته، دو از هر یک از پنج موضوع اصلی
  • دو ماژول اختیاری
  • یک رشته کارشناسی ارشد MBA

شرایط ورود

مشخصات شرکت کننده

مدرسه کسب و کار دانشگاه هال از افراد واجد شرایط واجد شرایط برای درخواست ورود به برنامه های MBA خود استقبال می کند. کسانی که مطالعه می کنند، باید سطح پایینی از انگیزه و تعهد به برنامه داشته باشند. برای به حداکثر رساندن پتانسیل رشد و توسعه فکری، شرکت کنندگان همچنین نیاز به یک ذهن فراگیر و باز دارند و مایل هستند دانش و دیدگاه خود را درباره مسائل مربوط به هر کسب و کار تحت تاثیر قرار دهند.

پذیرش پذیری

متقاضیان باید به طور واجد شرایط پذیرفته شوند

  • حداقل سه سال تجربه کار پس از فارغ التحصیلی حداقل
  • یک مدرک لیسانس خوب (معادل درجه درجه اول یا دوم درجه انگلستان) یا یک معیار حرفه ای حرفه ای.

متقاضیان برای آنها زبان انگلیسی زبان دوم آنها نیز مورد نیاز خواهد بود برای نشان دادن مهارت های زبان انگلیسی معادل IELTS 6.5 یا تافل 575 (و یا 90 برای آزمون مبتنی بر اینترنت). متقاضیان ممکن است معاف از نیاز به تکمیل IELTS و یا آزمون تافل اگر آنها شواهدی از مهارت در زبان انگلیسی معادل - برای مثال، در صورتی که یک درجه در یک کشور یا موسسه انگلیسی زبان در پنج سال گذشته تکمیل و یا اگر آنها کار کرده اند در یک محیط کار عمدتا انگلیسی زبان برای بیش از پنج سال است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Hull University Business School is a leading UK business school dedicated to the development of responsible leadership for a complex world.

Hull University Business School is a leading UK business school dedicated to the development of responsible leadership for a complex world. اطلاعات محدود

اعتیار سنجی ها