مشترک المنافع استاد اجرایی مدیریت کسب و کار (cemba)

Wawasan Open University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مشترک المنافع استاد اجرایی مدیریت کسب و کار (cemba)

Wawasan Open University

مشترک المنافع اجرایی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (CeMBA)

طراحی و توسعه به عنوان یک برنامه مشترک توسط مشترک المنافع آموزش (COL)، ونکوور، و کنسرسیومی متشکل از چهار دانشگاه های شرکت کننده در آسیا، این برنامه طراحی شده است برای کمک به کار حرفه ای به عنوان مدیران و سرپرستان در سازمان مالزی، برای به دست آوردن درک عمیق از اصول مدیریت و توسعه مهارت های و توانایی های مورد نیاز برای عملکرد مدیران به عنوان موثر در شدت رقابتی محیط کسب و کار جهانی است. ارائه محتوای دوره در گسترش آموزش از راه دور (ODL) تضمین می کند که آموزان مجبور به جابجا از محل کار خود. محتوای برنامه معاصر و بسیار مرتبط است آنلاین و چهره به چهره پشتیبانی معلم، تعامل ویدئو کنفرانس بر اساس و مسکونی مدرسه تقدیر کارگاه پروژه پشتیبانی می شود.

ویژگی های برنامه

برنامه ارائه شده به عنوان یک حالت ODL آموزش با دسترسی attendability و انعطاف پذیری عناصر مناسب به الزامات کار بزرگسالان در مالزی.

  • محتوای مشترک از طریق مشارکت COL و رهبری دانشگاه باز در آسیا توسعه یافته است.
  • محتوای جهانی که مناسب به محیط کسب و کار محلی اقتباس شده است.
  • یادگیری موثر پشتیبانی شده توسط سیستم پشتیبانی از یادگیری بسیار تعاملی و به خوبی طراحی شده است، از جمله چهره به چهره آموزش، آنلاین و تدریس خصوصی تلفنی، پشتیبانی ویدئو کنفرانس، بحث رشته و تعامل با رهبران صنعت است.
  • تحویل برنامه توسط اعضای هیئت علمی دانشگاه واجد شرایط است.
  • سطح بالایی از گرایش نرم افزار از طریق استفاده از مطالعات موردی و جزء کار پروژه.

چشم انداز شغلی

فارغ التحصیلان مدیریت برنامه می تواند خود را برای موقعیت های سطح اجرایی متوسط ​​و ارشد در سازمان های ملی و بین المللی موقعیت، آرزوی برای تحرک اجتماعی صعودی در سازمان خود و یا تکالیف چالش کشیدن در موقعیت های ارشد در صنعت یا بخش خدمات.

فعالیت های پشتیبانی دوره

نگاهی به ویژگی های خاص از اجرایی MBAprogramme و دانشجویان انتظار می رود، تحویل برنامه شامل چندین ویژگی دانشجویان آنلاین در علاوه بر این حمایت به صورت چهره به چهره پشتیبانی می کند. thecomponents زیر از theprogramme تحویل:

چهره به چهره پشتیبانی مدرس: آموزگار خواهد 5 جلسه آموزش در هر دوره، شرکت به ارائه چهره به چهره آموزش به زبان آموزان، همراه با ایمیل مبتنی بر حمایت در پاسخ به سوالات دانش آموزان است. بیش از 25 دانش آموزان پیشنهاد برای یک دوره داده شده به هر معلم اختصاص داده می شود. حمایت onlinetutorial خواهد شد بر اساس یک برنامه از پیش اعلام کرد ارائه شده و انتظار می رود دانش آموزان به مشارکت فعال در جلسات. در مجموع 5 جلسه آموزش در هر ترم برای هر دوره برنامه ریزی شده. آموزگار خواهد بحث در آموزش سرب و ارائه توضیحات در مورد مسائل مربوط به دوره، علامت تکالیف خود را، ارائه بازخورد و به شما توصیه و همچنین نظارت بر پیشرفت خود را. آموزگار نیز بحث مورد مطالعه به عنوان بخشی از آموزش انجام.

این برنامه چت آنلاین را می توان با یا بدون سخنرانی های صوتی و ویدئویی انجام شده است. بحث ها و پیام ها در پروژه های کلاس و مطالعات موردی را می توان برای کل کلاس و یا برای یک گروه خاص از دانش آموزان شده است. همچنین قابلیت ورود به سیستم چت حاوی جزئیات جلسات چت که آموزان می توانید در هر زمان مشاهده وجود دارد. آموزگار و هماهنگ البته همچنین بحث آنلاین رشته در تم موضعی برای هر دوره انجام دهد.

پشتیبانی ویدئو کنفرانس: این مرکز ویدئو کنفرانس برای انجام آموزش گاهی اوقات در دسترس است. همچنین ممکن است برای انجام شفاهی برای پروژه های تحقیقاتی دانش آموزان تحت برنامه استفاده می شود. برای بهره مندی از دانش آموزان، سخنرانی های عمومی توسط دانشگاهیان برجسته و کارشناسان صنعت ممکن است از طریق ویدئو کنفرانس سازماندهی شده است.

اتاق بحث برای تعامل یادگیرنده به عنوان بخشی از ویژگی های Wawasanlearn است: این یک محیط تعاملی است که در آن دانش آموزان می توانند بحث و ارسال سوالات در میان خود، سازماندهی بحث مورد، به اشتراک گذاری تجربه و دیگر روابط متقابل است. دانش آموزان به شکل جوامع یادگیری به منظور افزایش یادگیری خود را از طریق به اشتراک گذاری تجارب دیگر و همچنین یادگیری در مورد برنامه های کاربردی متنوع از مفاهیم مدیریت در سازمان های مختلف را تشویق

کارگاه پروژه تقدیر مدرسه مسکونی (RSPW): یک مدرسه مسکونی تقدیر پروژه کارگاه، گسترش بیش از یک هفته، و خواهد شد یک بار در هر ترم سازمان به ارائه تعامل فشرده با کارشناسان صنعت به منظور افزایش دانش خود و کمک به تکمیل کار پروژه است. علاوه بر این، مدرسه مسکونی به یک پلت فرم برای زبان آموزان ارائه برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و ایجاد شبکه های مفید است.

دسترسی به کتابخانه دیجیتالی: یادگیرندگان ثبت نام شده، بر احراز هویت، دسترسی به فهرست های کتابخانه الکترونیکی، پایگاه داده ها، کتاب های الکترونیکی، نشریات الکترونیکی و سایر منابع مرجع مجازی داشته باشد.

راهنمای مفید برای مدیریت انجمن گفتگوی تجارت: از طریق یک همکاری بین بی بی سی و COL، چارلز دستی، استاد مدیریت اشاره کرد از مدرسه کسب و کار لندن و در حال حاضر یک نویسنده مستقل، برای آماده سازی "دستی راهنمای به انجمن گفتگوی تجارت مدیریت" را به عنوان یک نوع از "مقدمه ضروری" به یک راه اندازی شد برنامه از این نوع. راهنمای یک سریال رادیویی، در مجموع 12 برنامه 15 دقیقه هر یک، اولین پخش در رشته آموزش جهانی بی بی سی از برنامه های آموزشی، به مدت در طول سه ماه گذشته از 2001 است. که به نظر می رسد در کار دوازده انجمن گفتگوی تجارت مدیریت از جمله پیتر دراکر، تام پیترز، Sumantra گوشال، کنیچی Ohmae و بیل گیتس - - آنلاین در وب سایت بی بی سی سرویس جهانی آموزش زبان انگلیسی http://www.bbc دانش آموزان هم اکنون می توانید این مجموعه را بشنوید. co.uk/worldservice/learningenglish/work.

شرایط ورود

(1) ورودی به طور منظم

  • مدرک لیسانس با CGPA حداقل 2.5؛ یا
  • مدرک لیسانس با CGPA کمتر از 2.5 با حداقل 5 سال تجربه در زمینه مورد نظر کار؛ یا
  • هر مدرک معادل دیگر رسمیت شناخته شده توسط دولت مالزی و تایید شده توسط مجلس سنا از دانشگاه

(2) اعتبار بخشی از قبل آموزش تجربی (APEL)

مجوز رسمی از آموزش تجربی قبل (APEL) فرصتی برای افراد با تجربه اما فقدان مدارک دانشگاهی رسمی کار برای ادامه تحصیل عالی خود را. APEL شامل شناسایی، مستند سازی و ارزیابی یادگیری تجربی قبل از تعیین میزان که یک فرد تا به نتایج یادگیری مورد نظر برای دسترسی به برنامه از مطالعه به دست آورد،.

متقاضیان باید با معیارهای پذیرش زیر مقرر شده در وزارت آموزش عالی (MOHE) و مدارک مالزی آژانس (MQA) باشند:

  • نامزد باید حداقل 30 سال سن در سال درخواست می شود و دارای حداقل STPM / دیپلم / معادل (به عنوان مثال بنیاد) با تجربه کاری مرتبط به.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
24,750 MYR
Locations
مالزی - George Town, Penang
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
مالزی - George Town, Penang
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات