MBA کلی منچستر جهانی

با دو مدرسه کسب و کار نخبه آشنا شوید

این مدرک کارشناسی نیمه وقت توسط مدرسه کسب و کار Kelley مبتنی بر ایالات متحده، رهبر جهانی در تحویل مدرک های آنلاین و مدرسه کسب و کار منجی منچستر، 30 مدرسه کسب و کار برتر با شش مرکز در سراسر جهان تحویل داده می شود. با هم، مدارس، به ارائه یک میراث ترکیبی از نزدیک به 150 سال از نوآوری در کسب و کار و مدیریت آموزش و پرورش.

کلیه-منچستر جهانی MBA ترکیبی از بهترین مدرک MBA آنلاین را با یادگیری جامع و جامع در اختیار 8 مکان جهانی قرار می دهد.

علاوه بر آموزش آنلاین، این انعطاف پذیر MBA شامل 18 روز تدریس در سراسر سه residentials کارگاه (به علاوه یک کارگاه پنج روزه اختیاری در واشنگتن دی سی).

تحویل مخلوط

کلینینگ منچستر جهانی MBA ترکیبی از بهترین مدرک MBA آنلاین را با آموزش جامع و جامع در اختیار 8 مکان جهانی قرار می دهد. نتیجه یک MBA انعطاف پذیر است که یک تجربه واقعا بین المللی است.

برنامه کارگاه

نیمسال اول: 6 روز در مدرسه کسب و کار کلی در بلومینگتون ایندیانا

نیمسال دوم: 6 روز در هر مرکز جهانی MBS *

نیمه سوم: تمام آنلاین یا آنلاین + یک کارگاه آموزشی 5 روزه عمومی در واشنگتن دی سی

نیمسال 4: 6 روز در هر مرکز جهانی MBS *

* AMBS همچنین گزینه هایی را انتخاب می کند که شامل یک کارگاه آموزشی 3 روزه در واشنگتن دی سی است.

آموزش آنلاین

یک رهبر جهانی در آموزش آنلاین - نیمی از دوره های در MBA جهانی کلی-منچستر به صورت آنلاین توسط دانشکده کلی از کسب و کار، ایندیانا تحویل داده است. برنامه آموزشی دقیق کلی آنلاین در انعطاف پذیر، فرمت های تعاملی است که برای حرفه ای مشغول کار می کند تحویل داده، به طوری که شما می توانید کار خود را به پیش در حالی که شما همچنان به مدیریت مسئولیت های دیگر در زندگی شما. شما از همان دانشکده معتبر یاد می گیرید که در برنامه های مسکونی مدرسه می آموزد - معلمان به دست آوردن جایزه، معلمان قابل دسترس که فکر شما را در کسب و کار تحویل می دهند. کلی همچنین یک کلاس از واشنگتن دی سی را ارائه می دهد، تجربه ای غنی از گردآوری را ارائه می دهد.

آموزش چهره به چهره

نیمی از دوره های در MBA جهانی کلی-منچستر توسط اتحاد MBS تحویل داده است. این دوره ها معمولا شامل یک کارگاه آموزشی سه روزه شدید توسط هیئت مدیره ارشد ما می شود - فرصتی برای دور شدن از کار روزانه خود و غرق در جهان کسب و کار جهانی است.

از آنجا که باز کردن درهای خود را در سال 1965 به عنوان یکی از مدارس کسب و کار برای اولین بار در انگلستان، ما باید خودمان جدا با تمرکز بر یادگیری با انجام "تنظیم شده است. رویکرد عملی ما گزارشها می آموزد به درخواست نظریه به زندگی چالش های کسب و کار، تفکر خلاق و تبدیل شدن به رهبران نظر.

غواصی جهانی

شما می توانید گزینه های Alliance MBS را در انتخاب شش مرکز جهانی مطالعه کنید: دبی، هنگ کنگ، منچستر، سائوپائولو، شانگهای و سنگاپور. این فرصتی است برای مطالعه در کنار ذهن های پویا از سراسر جهان و برقراری تماس با ارزش است. شما خواهید دیدگاه های تازه به دست آوردن و کشف روش های جدید انجام کسب و کار. علاوه بر این، به طور انحصاری برای این MBA مشترک، شما فرصت تحصیل در کالج ها در بلومینگتون، ایندیانا و واشنگتن دی سی خواهید داشت.

شرایط ورود

ورودی رقابتی است و ما در هنگام ارزیابی کاندیداها یک دیدگاه کلیدی داریم. ما در حال جستجو برای MBA با استعداد ترین با بالاترین پتانسیل.

ما فقط به دنبال کاندیداهای بیشتری با تجربه یا بهترین نمرات آزمون نیستیم. ما از معیارهای متنوعی برای ارزیابی برنامه های کاربردی استفاده می کنیم، از جمله مدارک تحصیلی، پیشرفت سریع حرفه ای، ویژگی های رهبری و استعداد کارآفرینی. ما همچنین توانایی بالقوه خود را برای ارزیابی و ارتقای تنوع حرفه ای و فرهنگی کلاس شما ارزیابی می کنیم.

الزامات ورود در یک نگاه

 • حداقل 3 سال تجربه کار پس از فارغ التحصیلی با پیشرفت و موفقیت حرفه ای قوی و پیوسته است
 • خوب درجه کارشناسی یا معادل بین المللی
 • رضایتمندی GMAT® و GRE® یا نمره تست پذیرش منچستر
 • حرفه حسابداری حرفه ای (فقط امور مالی سریعتر)
 • مهارت ها و شایستگی های حرفه ای
 • قرار گرفتن در معرض بین المللی (ارزشمند)
 • تجربه کارآفرینی (ارزشمند)
 • بازیکن تیم قوی
 • مهارتهای ارتباطی عالی
 • هوش هیجانی و کیفیت شخصی
 • گواهی صلاحیت انگلیس (در سراسر روند پذیرش)

مسیر پذیرش برای متقاضیان بدون مدرک

اگر مدرک تحصیلی ندارید، ممکن است بدون داشتن مدارک تحصیلی مشخص دانشگاهی بتوانید جایگاه خود را بدست آورید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
چینی ها
The University of Manchester, China Centre

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط The University of Manchester, China Centre »

این دوره ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Duration
پاره وقت
Price
65,000 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ