نانیانگ همراهان MBA (تمام وقت 1 سال)

عمومی

شرح برنامه

درباره نانیانگ بورسیه MBA

نانیانگ بورسیه MBA تمام وقت برنامه MBA یک ساله طراحی شده برای مدیران اواسط حرفه استثنایی به مقصد اوج leadership.It یک برنامه تمام وقت برای مدیران ارشد که می خواهند برای به دست آوردن دانش عمیق کسب و کار جهانی و بینش آسیایی است.

نانیانگ بورسیه

این برنامه در سال 1998 توسط دکتر تونی تن، پس از آن معاون نخست وزیر و رئیس جمهور فعلی و سنگاپور راه اندازی شد. هر سال، یک گروه کوچک و انتخاب کنید و از حدود 20 شرکت کنندگان در هر سال، از هر دو بخش خصوصی و دولتی و در سراسر قاره، پیوستن به این برنامه برای یک سفر یادگیری عمیق و شدید است.

قالب های بین المللی

سال از سفر رهبری خواهد شد بیشتر توسط بخش بین المللی از برنامه افزایش یافته است. یادگیری در عمق در سه نهاد در سطح جهان شناخته شده در ایالات متحده - دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، دانشگاه وارتون از دانشگاه پنسیلوانیا و دانشگاه جورج تاون را قادر می سازد بورسیه نانیانگ به ادغام بهترین از شیوه های شرق و غرب. این مجموعه بورسیه نانیانگ از هم جدا و به آنها مزیت رقابتی به تیز کردن مدیریت و رهبری استراتژیک دیدگاه های خود را، حرکت آنها را تا نردبان شغلی با اطمینان.

در خارج از کشور کسب و کار مطالعه ماموریت (BSM)

هدف از سفر BSM است به افشای بورسیه نانیانگ به پویایی فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و تجاری که بخشی از پلت فرم بزرگتر منطقه ای یا بین المللی برای بازیکنان رقابتی در marketplace.Previous BSM شامل آرژانتین، شیلی، چین، آلمان تشکیل می دهند، اسپانیا و مراکز کسب و کار جهانی.

همایش ها و سمینارها رهبری کسب و کار

این برنامه نانیانگ بورسیه MBA شامل مجموعه ای از کسب و کار سمینارها رهبری که در آن شرکت کنندگان به دست آوردن بینش ممتاز از تجارب مدیران اجرائی آسیایی و بین المللی بالا و کسب و کار و دولت رهبران از طریق گفت و گو پشت درهای بسته.

ساختار برنامه

به MBA برنامه نانیانگ بورسیه دهانه مدت 12 ماه، متشکل از موارد زیر است:

  • سه ماهه در سنگاپور حدود 13 هفته هر
  • یک هفته ای در خارج از کشور کسب و کار ماموریت بررسی
  • دانشگاه 4 هفته کالیفرنیا، برکلی، وارتون، مدرسه و برنامه مسکونی دانشگاه جورج تاون در ایالات متحده

پذیرش مورد نیاز

  • مدرک کارشناسی خوب
  • حداقل 8 سال از مدیریت و یا تجربه ارشد حرفه ای
  • تسلط نشان داده شده در زبان انگلیسی و نمره خوبی در TOEFL یا IELTS (برای متقاضیان بین المللی برای آنها متوسط ​​آموزش در سطح عالی بود به زبان انگلیسی نیست)
آخرین به روز رسانی مارس 2017

درباره این دانشگاه

Consistently counted among the world’s top-tier business schools, we are one of the most established and comprehensive providers of business and management education in the Asia-Pacific.

Consistently counted among the world’s top-tier business schools, we are one of the most established and comprehensive providers of business and management education in the Asia-Pacific. اطلاعات محدود