ورزش MBA مدیریت رئال مادرید

IEDE Business School Chile

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ورزش MBA مدیریت رئال مادرید

IEDE Business School Chile

آشنایی کلی در سال های اخیر افزایش یافته است نیاز به معیار مدیریت، موثر و کارآمد، برای همه چیز مربوط به جهان از ورزش و سازمان های ورزشی. ورزشی مدیریت MBA رئال مادرید ارائه می دهد آموزش های خاص از شخصیت علمی و عملی در زمینه مدیریت ورزشی. آموزش مدیریت MBA شامل امکانات ورزشی، توسعه مهارت های مدیریت و مدیریت کسب و کار از نقطه اقتصادی، مالی، بازاریابی و مشخصات ارتباطی است.در این زمینه، IEDE کسب و مدرسه، مدرسه کسب و کار از دانشگاه اروپا مادرید، گویا REAL MADRID برنامه مدیریت ورزشی MBA در شیلی، با هدف مدیران شرکت های خصوصی و دولتی مرتبط و یا مربوط به زمینه ورزشی، با استفاده از یک شکل از کلاس های چهره و اجازه می دهد تا مشارکت دانش آموزان که باید فعالیت های کار با فعالیت های آموزشی کارشناسی ارشد ترکیب. رئال مادرید مدیریت ورزشی برنامه MBA IEDE دانشکده کسب و کار شرکت کنندگان آماده به موفقیت فرض موقعیت های رهبری و کار مدیریتی در صنعت ورزش، با تاکید بر مهارت های در حال توسعه و مهارت های تحلیلی، تصمیم گیری، کار تیمی ، نوآوری و رهبری.اهداف ورزشی مدیریت MBA رئال مادرید IEDE دانشکده کسب و کار هدف این برنامه که دانش آموزان به دست آوردن، تقویت و توسعه مهارت ها و مهارت های مدیریتی برای صدای تصمیم گیری، برای دانش جامد در رشته های مرتبط به آدرس شرکت ورزشی. مدیران فرم بسیار عالی و کارآفرینان از برنامه صنعت ورزش، و طراحی شده است به منظور توسعه مهارت های رهبری، مذاکره و مدیریت تعارض، و ارائه چشم انداز بین المللی بخش ورزش.درباره تحت عنوان حرفه ای MBA فارغ التحصیل مدیریت ورزشی رئال مادرید یک سطح از دانش، مهارت ها و شایستگی، که به شما اجازه می دهد تا برسد:

 • تسلط بر تکنیک های شناسایی و تحلیل عوامل کلیدی محیط اقتصادی، سیاسی و اجتماعی، ملی و بین المللی، قابل اجرا به کار خود در صنعت ورزش.
 • طراحی و پیاده سازی یک سطح برنامه ریزی استراتژیک محیط کسب و کار -a، مساحت بازاریابی و ارتباطات به رقابت با موفقیت در بازارهای داخلی و بین المللی برای ورزش.
 • مدیریت منابع انسانی سازمان ورزش و یا شریک صنعت ورزش و توسعه آن. تغییرات مواجه توسط شرکت، با ابزار برای انجام مذاکره و میانجیگری جنگ است. </لی>
 • درخواست ابزار تحلیلی از کنترل مدیریت در این سازمان و عملیات بهبود یافته این شرکت، با ویژگی های مشخص یک سازمان وابسته به بخش ورزشی.
 • مدیریت امور مالی شرکت ها، از جمله: تشخیص وضعیت مالی شرکت، ارزیابی سرمایه گذاری جایگزین و تامین مالی، برآورد ارزش اقتصادی این شرکت، و تجزیه و تحلیل رفتار بازار.
 • موقعیت خود را در مدیریت به طور کلی و یا مدیریت در شرکت ها یا سازمان های دولتی و / یا خصوصی مربوط به صنعت ورزش نگه دارید.
ویژگی های کلیدی
 • عنوان اسپانیایی UEM
 • شامل اقامت در مدرسه بین المللی دانشگاه رئال مادرید (اسپانیا)
 • شامل دسترسی انحصاری به جیمز مک گوایر جهانی در طرح کسب و کار مسابقه </لی>
 • دسترسی به کتابخانه مجازی.
 • دسترسی انحصاری به پایگاه داده EBSCO که در آن شما خواهد شد مقالات و مقالات علمی مربوط به برنامه پیدا کنید. </لی>
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • اسپانیایی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
فوریه 2019
Duration
مدت زمان
13 
تمام وقت
Locations
شیلی - Providencia, Santiago Metropolitan Region
تاریخ شروع : فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
فوریه 2019
شیلی - Providencia, Santiago Metropolitan Region
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات