توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به عنوان یکی از 5 برترترین دوره های کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی در جهان، توسط Magazine Business 2017 انتخاب شده است.

دارایی های قوی دانشگاه ایالتی سن دیگو در انتخاب برنامه فارغ التحصیل درست برای مطالعه کسب و کار در ورزش، تعدادی از عوامل را در نظر بگیرید. در زیر دلایل اصلی است که ما معتقدیم SDSU Sports MBA محل ایده آل برای پیگیری MBA در ورزش است. ما بر این باوریم که رتبه بندی 4 بعدی ما در سطح جهانی در Sports Business International، رتبه بندی پیشرو در برنامه های بازرگانی ورزشی بازرگانی، نشان دهنده کار ما و فارغ التحصیلان ما است تا این انتخاب را برای دانشجویان بلند پروازانه انتخاب کند. علاوه بر این، دانشکده فاولر کسب و کار در 50 مدرسه بازرگانی عمومی ایالات متحده رتبه بندی می شود.

دانشگاهیان: اولین و مهمترین عامل انتخاب برنامه تحصیلات تکمیلی در کسب و کار ورزش، کیفیت آموزش است. ورزش یک کسب و کار است و این برنامه شما را برای ورود به این کسب و کار با یک مدرک MBA از کالج تجاری فاولر ایالتی سن دیگو آماده می کند. در حالی که بسیاری از دانشگاه ها مدرک کارشناسی ارشد خود را که بر مدیریت ورزش تمرکز می کنند یا نیاز به دو دبیرستان برای کسب مدرک MBA دارند، ارائه می دهند، این برنامه دانش آموزان را با مدرک کسب و کار ارائه می دهد که در آن تمام کلاس ها تمرکز می کنند. فراتر از نوع مدرک، دوره ای در برنامه MBA ورزشی توسط اعضای هیات علمی SDSU تدریس می شود، به طور انحصاری سختگیرانه عمل می کنند و تمرکز بر ایجاد یک مجموعه مهارت های MBA برای مهارت های لازم برای مدیران موفق ورزشی است.

محل سکونت: سن دیگو، کالیفرنیا، احتمالا مکان ایده آل برای مطالعه کسب و کار ورزش است. ما به دو تیم حرفه ای، چندین بخش ورزشی ورزشی NCAA، از جمله اتلتیکو آزتک در پردیس خود، یک شبکه ورزشی منطقه ای و یک مرکز آموزشی المپیک ایالات متحده مهاجرت کرده ایم. این یک شهر فعال است که ورزش هایش را دوست دارد و صدها تن از سازمان های ورزشی که صنعت را شامل می شوند شامل ورزش های استقامتی، ورزش های عملیاتی، پوشاک، MMA، گلف، تجهیزات، خاطرات و غیره است. ما یک صحنه راه اندازی ورزشی تازه و پر جنب و جوش داریم که شامل تعدادی از شرکت های فن آوری متمرکز بر ورزش است. فراتر از خطوط شهرستان، ما فقط دو ساعت از لس آنجلس هستیم، و ما در حال گسترش بازار فوتبال و بیس بال در تیهوانا به جنوب است. این مکان استثنایی دانشجویان ما را فرصتی برای چندین روز در هفته به کار می گیرد و در حین تکمیل کلاس ها، تجربه صنعت ضروری را به دست می آورد. محوطه دانشگاه ما در یک دانشگاه کالج با چشم انداز حرفه ای محدود نیست؛ منطقه سن دیگو برنامه های SDSU Sports MBA را با امکانات فراوان ارائه می دهد. به سادگی، این محل است که دانش آموزان می توانند یک شبکه را بسازند و حرفه ای موفق و پرطرفدار را در کسب و کار در ورزش آغاز کنند.

در هر آخر هفته یک رویداد ورزشی در سن دیگو وجود دارد. در واقع، این برنامه هر ساله با دانش آموزانی که تمام پنج روز از رویداد PGA Tour، Farmers Insurance Open، برای هر دو برگزار کننده رویداد، Club Century of San Diego و Assistant sponsor، Farmers Insurance، فعالیت می کند.

دانش آموزان سالهاست که صدها ساعت داوطلبانه در تعطیلات آخر هفته برای رویدادهای نزدیک، مانند بازی سالن All-Star League Baseball League، Tour Dew، المپیک ویژه، Rock'n'Roll San Diego Marathon، ESPYs، SurfGirl، کنفرانس نشریات تجاری ورزشی، کنفرانس SEAT، شیرین 16، مسابقات قهرمانی بسکتبال کنفرانس کوهستان غربی، رویدادهای Ironman، تور Amgen از کالیفرنیا، تورنمنت بین المللی گلف IMG در کالج جهانی، رویداد AVP، و رویدادهای SDSU Athletic در میان دیگران .

مدت زمان شتاب اکثر برنامه های MBA نیاز به تعهد دو ساله از دانش آموزان دارند، اما تقویم 18 ماهه ما (12 ماه در محوطه دانشگاه و 6 ماه در نیروی کار) از دوره های متوالی بدون هیچ تابستانی استفاده می کند تا یک MBA معمولی دو ساله را متبلور کند و اجازه دهد کارآموزی در 18 ماه. این برنامه در ماه ژانویه آغاز می شود. دوره نرم افزار از اوت تا آخر اکتبر سال قبل اجرا می شود.

فارغ التحصیلان: شبکه اختصاصی ما فارغ التحصیلان در صنعت ورزشی بالغ بر بیش از 300 مدیر اجرایی است و آنها به طور فعال بیشتر از اکثر شبکه های فارغ التحصیلان فارغ التحصیل می شوند. با شروع فرایند پذیرش، که در آن مصاحبه با متقاضیان و کمک به تصمیم گیری های پذیرفته شده، فارغ التحصیلان ما در هر نوبت در فرایند آموزشی شرکت می کنند. فارغ التحصیلان MBA SDSU به طور مداوم به محوطه دانشگاه می روند تا کلاس ها، برنامه های نرم افزاری، کارگاه های میزبانی، کار با اساتید و استخدام دانش آموزان را ارائه کنند. فارغ از کار آنها با دانش آموزان فعلی، فارغ التحصیلان ما در موقعیت های مهم با سازمان های برتر در ورزش در سراسر جهان کار می کنند و به همین ترتیب منابع حرفه ای با ارزش فوق العاده برای یکدیگر هستند. این دانشگاه دارای بیش از 300،000 فارغ التحصیل در سراسر جهان است.

سایر موارد: شايد مهمترين تمايزي که برنامه SDSU بر روي رقباي ما ارائه ميدهد اين است که اين يک برنامه واقعا بوتي است که انتظار ميرود هر دانشآموز در سطح بالاتري قرار گيرد و به تجربه خود در مورد همکلاسيهاي خود کمک کند. این برنامه در سطح بین المللی متمرکز است، با یک برنامه آموزشی متمرکز در سطح جهانی، جغرافیایی متنوع دانشجویان و یک تجربه بین المللی همهجانبه که در برنامه درسی موجود است. ما به طور مداوم در حال تکامل هستیم و تأکید سنگین بر فن آوری های نوظهور و صلاحیت نرم افزار عملی می گذاریم. دانش آموزان به طور آگاهانه در هر جلسه کلاس های اضافی هر هفته، فراتر از برنامه درسی دانشگاهی، که در آن دانش آموزان به یکدیگر، اسکایپ با نویسندگان، سخنرانان میزبان میزبان و دانش دانش خاص صنعت را آموزش می دهند. ما روزهای طولانی را در کلاس درس ترجیح می دهیم و پروژه های اضافی خارج از آن را می گیریم، زیرا ما دوست داریم آنچه را که می آموزیم و هر روز با دانشجویان و اعضای هیات علمی خودمان ملاقات کنیم.

سریع رشد، صنعت هیجان انگیز کسب و کار چند میلیارد دلاری در ورزش به طور مداوم در حال رشد است و صنعت هیچ نشانه ای از رشد سریع آن را در ایالات متحده و خارج از کشور نشان نمی دهد. یک مدرک تخصصی در این بخش سرمایه گذاری ارزشمند برای دانشجویان آینده نگر است، با توجه به تاثیرات روزافزون دنیای ورزش. علاوه بر این انتخاب منطقی به دنبال مدرک در این صنعت رشد، دانش آموزان ما همچنین انتخاب پرشور است. دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما آنچه را که انجام می دهند را دوست دارند.

سرمایه گذاری در رشته این که آیا شما در صنعت ورزش تمام وقت قبلی هستید یا خیر، ارزش اضافه کردن MBA به اعتبار خود را نمی توان بیش از حد تعریف کرد. زمان شما در ایالت سن دیگو، مهارت های کسب و کار شما را گسترش می دهد، و تاکید ما بر دوره های کمی، شما را برای یک صنعت ورزشی مبتنی بر داده ها آماده می کند. به عبارت ساده، یک مدرک معتبر در اکثر صنایع، و به عنوان دنیای ورزش همچنان به استراتژی های تحلیلی در سطوح مدیریت ادامه می دهد، فارغ التحصیلان با درجه MBA در تقاضا حتی بالاتر است.

تفاوت بین MBA و مدرک مدیریت ورزشی چیست؟ بسیاری از برنامه های فارغ التحصیلی مربوط به ورزش، دارای مدرک تحصیلی در رشته های ورزشی، مدیریت ورزش هستند و فقط یک مدرک MBA را به عنوان یک درجه دو درجه ای با یکی از این مدرک کارشناسی ارایه می کنند. همانطور که سازمان های ورزشی در تمام سطوح همچنان رشد می کنند و نوآوری را افزایش می دهند، مهارت های فارغ التحصیلان MBA به طور فزاینده تقاضا می شود. علاوه بر این، فارغ التحصیلان دارای مدرک MBA می توانند انعطاف پذیری حرفه ای بالاتری داشته باشند، در صورتی که حرفه شان آنها را از صنعت ورزش خارج کند؛ یک MBA در سراسر بخش ها قابل اجرا است، در حالیکه مدرک مدیریت ورزش نیست.

آیا نیاز به تجربه ورزشی پیشین یا دوره های تجاری دارم؟ بسیاری از دانش آموزان ما بدون دوره های قبلی در رشته هایی مانند آمار، مالی، یا تجزیه و تحلیل، بدون مطالعه قبلی، به ما می پیوندند، اما به سرعت یاد می گیرند و کار را با همسالان خود انجام می دهند.

دلایل زیادی برای انتخاب یک برنامه تحصیلات تکمیلی در کسب و کار در ورزش وجود دارد و ما امیدواریم که برخی از مزایای فوق برنامه MBA SDSU ورزشی به شما تجدید نظر شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برخی از ویژگی های اضافی برنامه که مربوط به شما و منافع حرفه ای خاص شما است، لطفا با ما تماس بگیرید @ smbainfo@sdsu.edu.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
18 
تمام وقت
Price
48,780 USD
قیمت تمام دوره (18 ماه)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019