توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA کارآفرینی

CIEC و تیم دانشگاه جدید منشور تا به ارائه یک راه ابتکاری برای یک حرفه ای بزرگ! ایستادگی کردن از جمعیت با افزایش مدرک MBA کارآفرینی از دانشگاه جدید منشور با شرکت در یک کارگاه فشرده کارآفرینی توسط CIEC در یاد کمبریج انگلستان برگزار می شود.

آیا شما مایل به شروع کسب و کار خود و یا پیوستن به یک موجود از MBA کارآفرینی خواهد از کمک های عملی به توسعه شخصی شما باشد. کارفرمایان علاقه مند به آنچه شما می توانید برای آنها انجام دهید، و تا چه حد شما می توانید در کسب و کار خود رشد می کنند. هدف از این MBA این است که شما ماهرانه تر، استخدام و با ارزش است.

هر سفر یادگیری شخصی به شما است.

چرا با ما مطالعه؟

فرصت های جهانی

CIEC ارائه می دهد طیف گسترده ای از مطالعه و کارآموزی فرصت های بین المللی در سراسر جهان.

دانش قبلی به حساب برای

ما می توانیم ارزیابی اینکه آیا مطالعات قبلی خود را به شما را محق به انتقال اعتبار از هر ماژول قبلا مطالعه قرار گرفت.

اگر شما در غیر این صورت می تواند نشان دهد که شایستگی های موجود خود را در یک ماژول کافی است، CIEC شما کمک خواهد کرد که از طریق ماژول از طریق فرآیند چالش ما را تسریع بخشد.

شخصی ارزیابی و پشتیبانی

با تخصص شناخته شده بین المللی در ارائه آموزش و یادگیری مواد برای MBAS در سراسر جهان، CIEC شما را پشتیبانی فردی در طول سفر کارآفرینی MBA خود را، با مطالعه مواد شخصی و پشتیبانی مربوط به ارزیابی برای هر ماژول می دهد.

مشاوره ورود

ما به شما کمک خواهد برای تعیین اینکه آیا شما با تمام الزامات ورود، از جمله هر گونه پیش شرط MBA. اگر شما نیاز به انجام هر گونه شرایط فوق العاده، ما به شما کمک خواهد شکاف را پر کنید.

مسیر سریع به موفقیت

هیچ مدرک تحصیلی می توانید موفقیت فرد را تضمین کند، با این حال MBA کارآفرینی از دانشگاه جدید منشور طراحی شده است به شما برای دنیای کسب و کار را آماده کند. جدا از خود را از رقابت با شرکت در کارگاه های آموزشی فشرده کارآفرینی CIEC است (Intensives). هدف از این Intensives هستند برای باز کردن ذهن خود را به تفکر کارآفرینی. یک مرکز کسب و کار کارآفرینی - شما فرصت به دیدن کاربرد آن در دنیای واقعی از مرکز ما در کمبریج است. این می تواند تمام وقت یا پاره وقت، و یا برای مدت مطالعه فشرده.

بر خلاف بسیاری از رشته اول، MBA کارآفرینی دارای یک اتصال قوی به مهارت های کسب و کار در دنیای واقعی. انتخاب برای شرکت در کارگاه آموزشی فشرده CIEC کارآفرینی ابزار شما برای پر کردن شکاف بین دانشگاه و کسب و کار را افزایش می دهد. آیا شما مایل به شروع کسب و کار خود و یا پیوستن به یک سازمان، MBA کارآفرینی در آماده سازی شما برای مرحله بعدی افزایش یافته است با تمرکز ویژه CIEC.

انتخاب تجربه MBA خود را بسیار شبیه به هر معامله کسب و کار است. تصور خود به عنوان محصول که MBA می افزاید: ارزش. نمایی افزایش که ارزش با افزایش که MBA با شرکت در رزومه ارزش CIEC کارآفرینی تجربه های فشرده.

برنامه

12 ماژول های که کارآفرینی MBA را تشکیل می دهند به شرح زیر می باشد.

Module1-3Module4-6Module7-9Module10-12

تحویل آنلاین هر یک از ماژول های بالا می تواند بر روی هر دوشنبه هر هفته در طول سال آغاز خواهد شد.

پشتیبانی CIEC

کمبریج مرکز آموزش بین المللی (CIEC) با دانشگاه جدید منشور در ارائه کارآفرینی MBA، مدرک MBA مبتنی بر شایستگی کاملا آنلاین از یک دانشگاه کاملا معتبر آمریکا همکاری میکند.

MBA خود را اولین گام در نردبان شغلی خود را است. کارفرمایان علاقه مند به آنچه شما می توانید برای آنها و چقدر شما می توانید در کسب و کار خود را رشد انجام می باشد. این دوره طراحی شده است تا شما را ماهرانه تر و استخدام؛ ما به شما کمک خواهد توسعه مهارت ها و تجربه لازم برای یک کارآفرین موفق است. این می تواند به شما کمک کند کسب و کار خود راه اندازی خود را راه اندازی، و یا حمایت پیشرفت حرفه ای خود را در یک سازمان بزرگتر به لطف یک طرز فکر کارآفرینی.

به عنوان بخشی از حمایت از ما در سراسر فرایند یادگیری، ما شما را تشویق به اشتراک گذاشتن نظرات و ایده های خود را با ما دانشکده. ETexts دارای ما با بزرگترین ناشر آموزشی در جهان، مونتاژ شده از متون مناسب ترین در هر موضوع توسعه یافته اند. این منابع در سراسر MBA خود را در کتابخانه دیجیتالی شخصی خود را در دسترس شما هستند. ما همچنین ارائه چهره به چهره پشتیبانی، اعم از یک هفته تا یک ترم کامل، هر دو در کمبریج و در مراکز شریک ما در لندن، نیویورک، رم، مادرید، میلان، و فلورانس. این روش ترکیبی به شما می دهد انعطاف پذیری کامل برای یادگیری در راه است که به بهترین وجه مناسب شما.

گزینه های تحصیلی و کارآموزی

شیوه زندگی و بودجه شما

مدرک MBA شما متعهد به حداقل یک سال دیگر از مطالعه.

شما ممکن است مایل به کار در حالی که شما برای خود MBA کارآفرینی، همین دلیل است که ما ارائه برنامه های آموزش انعطاف پذیر مطالعه است. این محدوده از صرفا آنلاین تا تمام وقت چهره به چهره آموزش.

به طور طبیعی، سابق ارزان تر از دومی است. با این حال اگر شرایط شما در طول دوره تغییر شما می توانید رویکرد یادگیری و هزینه های خود را بر این اساس تنظیم کنید.

گزینه های تحصیلی

شروع به یادگیری کجا که شما با حالت آنلاین ما، با حمایت های بیشتر CIEC.

بخش مطالعه یا همه دوره خود را در مرکز بین المللی ما در کمبریج، با پزشک CIEC و پشتیبانی تحصیلی.

ما در کمبریج برای یکی از پزشک به طور منظم هفته مطالعه ما اضافه کردن و دیدار با برخی از افرادی که بیشتر آکادمیک با استعداد در این زمینه اما با تجربه زندگی واقعی. کمبریج یک مرکز در سطح جهان شناخته برای کارآفرینی است و شما فرصت های زیادی در طول برنامه MBA به مذاکره مستقیم با پزشکان درگیر در پدیده کمبریج.

CIEC ارائه می دهد یک راه انعطاف پذیر به یادگیری در حالی که هنوز داشتن دسترسی به رهبران فکری و تجارب ارزشمند در جای دیگر یافت نشد.

کشف بهترین روش برای شما با گرفتن در تماس با ما. ما اینجاییم تا کمک کنیم.

مطالعه در چین - یادگیری ماندارین

CIEC کرده است با همکاری کالج Peixian بین المللی در Pingguo (استان Guangxi)، تقریبا یک ساعت از شهرستان بزرگ از ناننینگ. این دانشگاه جدید در حال ورود به سال چهارم خود را و می آموزد که دانشجویان دوره های فنی آنها را مجهز برای صنایع، از قبیل هتل و اوقات فراغت و مسافرت. آنها محل اقامت برای 4500 دانش آموزان، و در یک سرعت بسیار سریع در حال رشد. آنها تاکید زیادی بر هر دانش آموز که قادر به صحبت به زبان انگلیسی در زمانی که آنها را ترک کند. آنها زبان مادری انگلیسی خوش آمد و با هزینه بسیار کم شما می توانید 20 هفته وجود دارد در ازای گذراندن وقت با دانشجویان محلی را صرف یادگیری ماندارین.

چند فرصت پرداخت برای آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه وجود دارد. قرارداد تدریس خواهد شد که هزینه MBA خود را، با اکثریت هزینه های دیگر خود را تحت پوشش این دانشگاه را پوشش میدهد. سریع باشید در صورتی که این از علاقه.

اطلاعات مفید

  • شما می توانید البته هر دوشنبه در طول سال عضویت
  • شما می توانید با سرعت خود را کار می کنند، در نظر گرفتن MBA خود را در حالی که در استخدام و یا در حالی که تحصیل تمام وقت و تکمیل ظرف دوازده ماه
  • استفاده از CIEC خواهد هزینه کل MBA کارآفرینی به کمتر از £ 6000 کاهش
  • با تحصیل در رشته CIEC برای خود کارآفرینی MBA فراهم می کند پشتیبانی اضافی، تجارب کارآفرینی اضافی و یک قیمت قابل ملاحظه ای کاهش می یابد
  • اگر شما می خواهم به این درخواست، پس لطفا با ما متن آموزشی خود را به enquiries@ciec-education.co.uk ارسال، کپی از پاسپورت خود و اطلاعات تماس خود را
برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Online, Campus based
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است