کارشناسی ارشد امور بازرگانی و کارشناسی ارشد حقوق بازرگانی بین المللی

عمومی

شرح برنامه

فقط دو سال است که می توانید دو مدرک کارشناسی ارشد بگیرید کسب مدرک بین المللی به رسمیت شناخته شده، و همچنین مدرک کارشناسی ارشد در قانون تجارت بین المللی است.


درباره دوره

MBA Full Time Intensive ما آمادگی فوق العاده ای برای کسب شغل می خواهیم. علاوه بر این، استاد حقوق بین الملل تجاری به شما دانش ارزشمندی در این زمینه می دهد. این دوره شامل یک برنامه توسعه شخصی رهبری است که توسط دانشکده رهبری در سطح جهانی و مشاوره یک به یک از یک شخصیت صنعتی ارشد طراحی شده است. شما همچنین مربیگری و کارگاه های آموزشی را دریافت خواهید کرد و در یک پروژه تحلیل و مشاوره استراتژیک برای یکی از سازمان های شریک ما کار می کنید. استاد حقوق بین الملل در زمینه حقوق مربوط به تجارت، فروش، حمل و نقل و امور مالی، پایه محکمی را در اختیار دارد. پس از آن شما در زمینه هایی مانند قوانین تجارت، داوری تجاری، قانون مقایسه ای و قوانین و مقررات معاملات مالی استرالیا تخصص خواهید داشت.


امکانات و تجهیزات

ساختمان مدرن مدرسه کسب و کار شامل تئاترهای سخنرانی، اتاق های مطالعه موردی و مناطق شکستن برای کار گروهی و مطالعه فردی است. دانش آموزان نیز به کافه ی آموزشی مشترک و مدرسه ی کسب و کار دسترسی دارند. دانشجویان تحصیلات تکمیلی به یک اتاق مطالعه تحصیلات تکمیلی دسترسی پیدا می کنند، در حالی که دانشجویان MBA دارای دسترسی اضافی به بخش MBA هستند.


شرایط پذیرش

شایستگی انگلیسی

زبان انگلیسی، آموزش و ارزیابی در UWA است و شما نیاز به نیازهای زبان انگلیسی دانشگاه را برای واجد شرایط بودن برای مکالمه خواهید داشت.


بورس تحصیلی

بورس تحصیلی برای دانش آموزان از طیف وسیعی از زمینه ها، از جمله موفقیت تحصیلی، نیاز مالی، ضرر تحصیلی، رهبری و خدمات اجتماعی، دستاوردهای هنری یا ورزشی، و از ناحیه روستایی یا دور افتاده در دسترس است.


Pathways شغلی

فارغ التحصیلان MBA به شدت به دنبال صنعت و پیشرفت به طیف وسیعی از موقعیت های مدیریت ارشد در زمینه های مانند توسعه کسب و کار، استراتژی، بازاریابی و امور مالی شرکت. این نقش ها به طیف متنوعی از بخش های عمومی، خصوصی و غیر انتفاعی شامل ادارات دولتی، منابع، مشاوره و خدمات مالی بستگی دارد.


جزئیات سریع

وضعیت

 • 2017 موجود است

مکان ها

 • پرت

حضور

 • تمام وقت

تحویل

 • در محوطه دانشگاه

تاریخ شروع

 • ژانویه

زمان تماس هفتگی

 • انتظار می رود که دانشجویان در طول سال تحصیلی به طور کامل تحصیل کنند

سطح تحصیلات

 • کارشناسی ارشد

کد درس

 • 43540

کد CRICOS

 • 088011C، 088011C

زمان کامل / مدت زمان بخشی

 • 2 سال

دوره درسی در دسترس است

 • کارشناسی ارشد امور بازرگانی و کارشناسی ارشد حقوق بازرگانی بین المللی
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

University of Western Australia Business School's mission is to provide world-class education, research and community engagement for the advancement of the prosperity and welfare of our communities.

University of Western Australia Business School's mission is to provide world-class education, research and community engagement for the advancement of the prosperity and welfare of our communities. اطلاعات محدود