کارشناسی ارشد بین المللی مدیریت تجارت

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

ZIBS یک مدرسه تجارت جهانی و نوآوری است که از نقش فزاینده چین در اقتصاد جدید جهانی بهره می برد و پشتیبانی می کند. ZIBS با داشتن دیدگاه میان رشته ای ، مدیران ارشد و رهبران تجارت آینده را توسعه می دهد ، و مهارت های کسب و کار متقابل فرهنگی را برای رشد و پیشرفت در اقتصاد جهانی در حال تغییر ایجاد می کند.

برنامه بین المللی MBA ما به پیشرفت رهبرانی اختصاص داده شده است که می توانند مفاهیم اصلی تجارت را تصور و پیاده سازی کنند. محققان و دانشجویان با سوابق متنوعی از محیط یادگیری مشارکتی ، تحقیقات در سطح جهانی و نظریه دانشگاهی بهره می گیرند که با کار تجارت هماهنگ است.

پشتیبانی شرکت

Zhejiang University International Business School خوشحال است که با مورچه مالی ، یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری جهانی که مقر آن در هانگژو ، استان ژجیانگ مستقر است ، همکاری می کند.

به عنوان یک پشتیبان استراتژیک برنامه iMBA در ZIBS ، Ant Financial امکان دسترسی به تخصص و مدیران شرکتها را فراهم می کند که به اطمینان از ارتباط این برنامه با نیازهای جامعه تجاری و بینش های منحصر به فرد در مورد پیشرفت های فن آوری که در حال تغییر شیوه انجام کار ما هستند کمک می کند. در سطح جهانی. از طریق این مشارکت ، دانشجویان ثبت نام شده در قالب iMBA تمام وقت نیز می توانند با تعمیق تجربیات حرفه ای خود ، در یک پروژه حرفه ای به عنوان بخشی رسمی از برنامه شرکت کنند.

134961_pic5.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134961_pic5.jpg" />

ساختار برنامه

در ZIBS ما مدیران ارشد و رهبران آینده را با دید جهانی ، مسئولیت اجتماعی و کارآفرینی نوآورانه پرورش می دهیم. این برنامه تضمین می کند که دانشجویان استاد نظریه های بنیادی محکم ، رهبری مؤثر ، بینش بین رشته ای و مهارت های تجاری متقابل فرهنگی باشند که آنها را برای مواجهه با چالش های یک محیط تجاری بطور فزاینده پیچیده آماده می کند.

برنامه iMBA در دو قالب مختلف ارائه می شود:

قالب زبان مدت زمان تجربه های درون شرکت محل زمان
پاره وقت (برای دانشجویان چینی و بین المللی) عمدتا به زبان انگلیسی ، که توسط آموزش دو زبانه تکمیل می شود 2.5 سال پروژه های حرفه ای فردی به دست آوردن پردیس بین المللی با گسترش به شانگهای و Hangzhou دوبار در ماه آخر هفته (جمعه-یکشنبه)
تمام وقت (فقط برای دانشجویان بین المللی) انگلیسی 2 سال تجربه در شرکت پس از اتمام برنامه. به دست آوردن پردیس بین المللی با گسترش به شانگهای و Hangzhou هر هفته ماژول های فشرده

فارغ التحصیلان برنامه iMBA مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه ژجیانگ را دریافت می کنند.

طرح کلی برنامه

مجموعه ای از دوره های انتخابی ، که توسط ZIBS انتخاب و تایید شده است ، ممکن است بصورت آنلاین انجام شود. برنامه درسی رسمی توسط سخنرانی ها و وبینارهای مهمان تکمیل می شود ، که بینش بیشتری در مورد روند فعلی کسب و کار و بهترین روش ارائه می دهد. برای هر دو قالب پاره وقت و تمام وقت ، برنامه درسی از سه عنصر اصلی دروس تشکیل شده است: دوره های درسی مورد نیاز ، رشته های اصلی و گزینش.

134965_pic4.pngZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134965_pic4.png" />

نکات مهم برنامه

آموزش مرزی

این برنامه با همکاری دانشگاههای برتر خارج از چین ، فرصت های کلاس جهانی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد و به دانشجویان این امکان را می دهد که دوره های کوتاه یا سخنرانی در خارج از کشور را برگزار کنند تا توانایی خود را برای تجزیه و تحلیل موضوعات و چالش های تجاری از دیدگاه بین المللی توسعه دهند.

دانشکده بین المللی

ZIBS با همکاری با دانشگاه های همکار در سطح جهانی ، اساتید ، دانشمندان و متخصصان برجسته جهانی را به کلاس می آورد تا یک دانشکده واقعاً بین المللی را ایجاد کند که تئوری و عمل را با هم آمیخته باشد.

اتصالات شرکت

به منظور حصول اطمینان از ارتباط رشته iMBA با چالش هایی که در محیط تجارت روز به روز پیچیده تر با آن روبرو هستیم ، پشتیبانی شرکت ها فرصت هایی را برای تبادل عملی با متخصصان و متخصصان در زمینه های خود فراهم می کند. مشارکت با مورچه مالی ، ZIBS و دانشجویانش سطح عمیقی از دسترسی به رویه های فعلی را به ارمغان می آورد. علاوه بر این ، سخنرانان مهمان صنعت اغلب برای بحث و تبادل نظر در پردیس دعوت می شوند.

محیط دانشجویی بین المللی

برنامه iMBA یک محیط منحصر به فرد را برای دانش آموزان فراهم می کند تا از یکدیگر بیاموزند. از طریق هر دو فعالیت درون کلاس و پس از کلاس ، دانش آموزان می توانند مهارت های ارتباطی متقابل فرهنگی خود را برقرار کنند ، تماس های بین المللی خود را برقرار کنند و فرصت های همکاری بالقوه را کشف کنند. پردیس بین المللی یک محیط ایده آل برای یک ارتباط جهانی فراهم می کند.

تجربه در شرکت

این برنامه بطور جدی همکاری عملی با شرکتهای برتر داخلی و بین المللی را ترویج می کند. این دانشجویان دانش آموزان را ترغیب می کند تا فرصتهای حرفه ای خود را گسترش دهند و یادگیری MBA خود را در موقعیت های واقعی و عملی به کار گیرند.

دوره های زبان (برای افراد غیر بومی)

فرمت iMBA پاره وقت فرصت های آموزش انگلیسی را در اختیار شما قرار می دهد تا دانش آموزان خود را به بهتر استاد در محتوای برنامه ، بیان ایده های خود و تبادل نظر به زبان انگلیسی ، و استفاده کامل از مزایای دوره های بین المللی آموزش دو زبانه کمک کند. فرمت iMBA تمام وقت ، فرصت های آموزش چینی را برای کمک به دانشجویان در استفاده کامل از تجربه و فرصت های چین خود فراهم می کند.

134962_pic1.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134962_pic1.jpg" />

اطلاعات پذیرش: متقاضیان خارجی

واجد شرایط درخواست

 • دارای مدرک لیسانس یا معادل آن با تجربه کاری مربوطه باشید
 • حداقل 2 سال سابقه کار
 • نیازی به زبان چینی نیست

فرآیند درخواست و اسناد مورد نیاز

 • درخواست آنلاین
 • اسناد پشتیبان زیر را از طریق پست ارسال کنید (* اسناد ارسال شده برای برنامه MBA بازگردانده نمی شوند)
  • فرم درخواست امضا شده با عکس (پس زمینه سفید ، اندازه 45 35 میلی متر)
  • کپی گذرنامه معتبر (صفحه عکس)
  • کپی اصلی یا معتبر از بالاترین درجه
  • رونوشت های رسمی برای هر مدرک برگزار شده
  • گزارش نمره رسمی تافل یا آیلتس (در صورت درخواست) (کد وزارت امور خارجه برای GRE: 4741 / کد وزارتخانه برای TOEFL C603)
  • گزارش نمره GMAT (در صورت موجود بودن)
  • تجربه کار و توضیحات شغلی
  • بیانیه شخصی (حداقل 1500 کلمه) یا به انگلیسی یا چینی
  • یک برنامه درسی کامل و دو نامه مرجع با امضای داوران و اطلاعات تماس (یک دانشگاهی و دیگری حرفه ای)
  • دریافت حواله هزینه درخواست (RMB 800)
 • مصاحبه ها: دفتر پذیرش ZIBS iMBA متقاضیان لیست کوتاه را مشخص می کند و تعیین می کند چه کسی با آنها مصاحبه خواهد شد. مصاحبه ها به صورت حضوری یا از طریق کنفرانس تصویری برگزار می شود.
 • قبل از درخواست آنلاین ، با کارمندان ZIBS تماس بگیرید و ما در صورت نیاز به کمک به شما کمک خواهیم کرد.
 • نسخه های نرم افزاری برای کلیه اسناد برنامه باید به zibs-imba@intl.zju.edu.cn ارسال شود
 • نسخه های سخت باید به آدرس زیر ارسال شوند:
  • تیم برنامه iMBA ، Rm. 405 ، ساختمان هنر و دانش ، Zhejiang University International Business School .
  • 718 جاده Haizhou شرقی ، Haining ، استان ژجیانگ ، چین 314400 ،
  • +86 571 87572607/2601/2711

بورسیه تحصیلی سال اول ZIBS 20000-40000 RMB

بورسیه تحصیلی دانشجویی سال اول ZIBS برای پاداش دادن افراد با توان رهبری برجسته جهانی تأسیس می شود. این برای همه دانشجویان بین المللی سال اول بین المللی باز است.

بورس تحصیلی به عنوان کمک هزینه زندگی به دانشجویان بصورت ماهیانه پرداخت می شود و از یک ماه پس از دوره ثبت نام دانش آموزان شروع می شود. بورس تحصیلی در مدت یک سال تحصیلی (10 ماه) پرداخت می شود. با این حال ، دانشجویان پس از ثبت نام موظفند شهریه را بطور کامل پرداخت کنند.

دستورالعمل برنامه

 1. فرم درخواست بورسیه سال اول ZIBS را پر کنید.
 2. یک کپی نرم از بسته درخواست خود ، از جمله مدارک درخواست و فرم درخواست بورسیه سال اول ZIBS را به آدرس zibs-imba@intl.zju.edu.cn ارسال کنید.
 3. یک کپی سخت از بسته برنامه خود را به شرح زیر به آدرس زیر ارسال کنید: تیم برنامه iMBA ، Rm. 405 ، ساختمان هنر و دانش ، Zhejiang University International Business School ، جاده 718 شرقی هایژو شرقی ، هنینگ ، استان ژجیانگ ، چین 314400 +86 571 87572607/2601/2711

معیارهای ارزیابی

پیشنهاد بورس تحصیلی بر اساس متقاضی تعیین می شود: سابقه تحصیلی (70٪) + عملکرد مصاحبه (30٪)

نتیجه تا پایان ژوئن اعلام خواهد شد و همچنین در نامه پذیرش تصریح شده است.

134960_pic6.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134960_pic6.jpg" />

آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the ... اطلاعات بیشتر

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the East. With a legacy of academic excellence, innovation, and entrepreneurship from China, ZIBS embraces and embodies the future. The business school prepares responsible and aspiring leaders, and the ecosystem it serves, to face the challenges of an increasingly complex global business environment. By connecting people and ideas, ZIBS shapes the future of business in the new global economic era. اطلاعات محدود