توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کسب MBA خود را آنلاین یا در پردیس ما

(به MBA) درجه و سنتی، در محل تمرکز برنامه درسی در ارائه یک برنامه آموزشی دقیق است که می تواند کمک به دانش آموزان مهارت در مهارت های مدیریت عمومی توسعه و رهبران کلیدی در حرفه کسب و کار تبدیل شده کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار آنلاین. در درجه اول برای کار حرفه ای که تمایل به پیشبرد حرفه خود، دوره های MBA آنلاین ما و در محل برنامه می توانید دانش آموزان را به درک درستی پیشرفته در زمینه های حسابداری، امور مالی، بازاریابی، رفتار سازمانی، اقتصاد و آمار طراحی شده است.

MC2

برنامه هایی که تناسب زندگی خود

کالج می سی سی پی تنها مدرسه در دولت است که شما اجازه می دهد تا به دنبال این درجه به طور کامل آنلاین، بر روی سایت و یا در یک فرمت ترکیبی به تناسب برنامه پر مشغله خود را است. علاوه بر این، شما می توانید این درجه در کمتر از یک سال از طریق یادگیری آنلاین و یا در دانشگاه کلاس به دست آورند.

در حالی که شما در حال یادگیری اصول مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار، شما مسائل اخلاقی و اخلاق به دست آورد و به مهارت های مدیریت در یک زمینه مسیحی است. و شما درک درستی از مسائل کسب و کار از دیدگاه جهانی به دست آورید.

توجه: MC است تعداد ساعت پیش نیاز از 24 تا نه کاهش می یابد.

انتخاب تمرکز شما

برنامه های MBA آنلاین ما و در دانشگاه از برنامه های ارائه غلظت در این مناطق متمرکز است:

  • اداره کل کسب و کار
  • FINANCE
  • حسابداری
  • JD / MBA

MBA عمومی

هدف از این کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی در کالج می سی سی پی است برای کمک به دانش آموزان در مهارت های مدیریت صلاحیت عمومی و در حوزه های کلیدی عملکرد کسب و کار را توسعه دهد.

غلظت مالی

هدف از این MBA با غلظت مالی است که به ارائه دانش آموزان فارغ التحصیل با دانش و درک بیشتری در زمینه امور مالی. این برنامه آموزشی دقیق توسعه شایستگی در مناطق اصلی امور مالی.

غلظت حسابداری

به MBA با غلظت حسابداری فراهم می کند مهارت های حسابداری کیفیت لازم را در محیط کسب و کار امروز است. برنامه درسی دانشجویان برای مشاغل حرفه ای در بخش دولتی، خصوصی و یا دولتی آماده می شود.

JD / MBA

برای دانش آموزان علاقه مند در هر دو کسب و کار و حقوقی حرفه ای، MC ارائه می دهد مدرک دکتر مشترک و کارشناسی ارشد در رشته مدیریت کسب و کار. برگزاری هر دو JD و MBA می دهد لبه به وکلای آینده نگر که برنامه های شغلی شامل کار با شرکت ها و مشارکت ها، شرکت های بزرگ مالی، و یا کار تراکنشی است.

MC1

درباره دانشکده کسب و کار

در سال 1946 بنا نهاده شده، مدرسه کسب و کار بزرگترین مدرسه MC است. با بیش از 6،000، فارغ التحصیلی، سابقه ما را استثنایی است. فارغ التحصیلان ما عبارتند از مدیران اجرائی، CFOs و مدیران برجسته ای که تاثیر مثبتی بر جوامع خود را.

در حالی که صدها نفر از دانشجویان را انتخاب مدرسه MC از کسب و کار در هر سال، شما هنوز هم از کلاس های کوچک و ارتباطات شخصی با دانشکده بهره مند شوند. اعضای هیئت علمی ما ارائه ثروت از تجربه و حرفه ای از دنیای کسب و کار، با 20 نفر از 22 نیز برگزاری دکتری در این زمینه است. به عنوان بخشی از تجربه MC، فارغ التحصیل کلاس های شتاب ما را در مدیریت کسب و کار در شب ارائه شده و یا آنلاین به جای کار و خانواده مشغول برنامه.

mc6
برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Online, Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 2 
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019