توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه درجه کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار بین المللی آموزش حرفه ای جوان برای تبدیل شدن به موفق در مدیریت کسب و کار بین المللی است. این برنامه به زبان انگلیسی انجام شده و می تواند در 1½-2 سال در Haaga-هلیا دانشگاه علوم کاربردی، هلسینکی فنلاند به پایان رسید.

این برنامه به طور کامل در زبان انگلیسی ارائه و آن را به یک مدرک به نام استاد شناخته شده بین المللی مدیریت کسب و کار منجر می شود. انجام IBMA اطراف 1½-2 سال از مطالعات پاره وقت طول می کشد. جلسات تماس ها برای ساعات شب و در تعطیلات آخر هفته برنامه ریزی شده چرا که این برنامه است که در دانش آموزانی که تمام وقت کار هدف قرار دادند.

هدف از IBMA است به منظور توسعه مهارت های مدیریت کسب و کار بین المللی دانش آموزان و شایستگی را از طریق انواع دوره ها و از طریق تدریس خصوصی شخصی در توسعه کار پروژه / S خود را به عنوان پایان نامه کارشناسی ارشد خود را. نوشتن پایان نامه از ابتدا از برنامه شروع می شود. دانشجویان انتظار می رود به عنوان عامل تغییر عمل با استفاده از دانش خود را در عمل است که آنها و سازمان های آنها بازیکنان رقابتی در کسب و کار بین المللی را.

مشخصات برنامه در رشته بین المللی IBMA مدیریت کسب و کار

چرا IBMA یک انتخاب خوب برای شما مناسب است؟ آن را به شما فراهم می کند:

  • یک رویکرد یادگیری عملی: آموزش های کار
  • انعطاف پذیری در برنامه مطالعه خود قرار دهید: شب، تعطیلات آخر هفته، تورهای مطالعه، جلسات فشرده و مجازی
  • یک فرصت برای ایجاد برنامه منحصر به فرد خود را و خود را برنامه ریزی مطالعه شخصی (PSP) که اجازه می دهد تا شما را به انتخاب مطالعات بازرگانی بین المللی انتخابی و انتخاب آزاد خود را برای به حداکثر رساندن نقاط قوت خود را به عنوان یک مدیر

با در نظر گرفتن یک رویکرد عملی به یادگیری - مانند کارگاه های آموزشی، تمرینات، سخنرانی ها، کار پایان نامه، و دیگر فعالیت های دانش آموز محور - IBMA ایجاد یک زمینه یادگیری در آن دانش آموزان انتظار می رود و قادر به یکپارچه سازی تجربه کاری خود را با مطالعات کسب و کار بین المللی خود.

نتایج کلیدی یادگیری از برنامه مدرک

هدف از IBMA است تقویت توانایی مدیریت کسب و کار بین المللی دانش آموزان از طریق انواع روش های توسعه کار و ابزار، دوره های مدیریت کسب و کار بین المللی، و از طریق تدریس خصوصی آنها را در یک پروژه تحقیقاتی و توسعه کار اعمال به عنوان پایان نامه کارشناسی ارشد خود را. کار بر روی پایان نامه از همان ابتدا از مطالعات شروع می شود. دانشجویان انتظار می رود به عنوان تسهیل و رهبران تغییر عمل با استفاده از در عمل دانش کسب و کار بین المللی خود که آنها را و سازمان های آنها بازیکنان رقابتی در کسب و کار بین المللی را.

سه هدف اصلی از برنامه IBMA عبارتند از:

  • برآورده افزایش تقاضا از سازمان برای کارکنان با دانش عملی و کسب و کار فعلی بین المللی و شایستگی،
  • یک فرصت شغلی برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارائه با ادامه و ارتقاء آموزش و پرورش خود را در مدیریت کسب و کار بین المللی، و به
  • تشویق دانش آموزان به استفاده از مهارت های مدیریت کسب و کار بین المللی خود و دانش در کار روزمره خود را به منظور ایجاد و ارزش عصاره برای سازمان خود را.

رشد حرفه ای

رشد حرفه ای در IBMA دارای سه مرحله: کلاه، EAPS و استاد. بعد از اجرای CAPS اجباری و جوی پیشرفته مطالعات حرفه ای، شما می خود را برنامه ریزی مطالعه شخصی (PSP) آماده شدن برای گرفتن انتخابی پیشرفته حرفه ای مطالعات EAPS و مطالعات انتخاب آزاد به منظور افزایش شایستگی کسب و کار بین المللی خود را. پایان نامه کارشناسی ارشد (30 ECTS) یک پروژه توسعه کار است که مربوط به چالش های موجود در مدیریت کسب و کار بین المللی از سازمان است. بنابراین، پایان نامه کارشناسی ارشد ارزش فراهم می کند نه تنها برای دانش آموزان، اما برای سازمان خود نیز هست.

پس از فارغ التحصیلی شما یک درجه شناخته شده بین المللی به نام کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی است که مدرک کارشناسی ارشد اعطا شده توسط دانشگاه Haaga-هلیا علوم کاربردی باشند.

راه مطالعه نشان

  • ترم 1: تحقیق و توسعه استفاده شود. مدیریت پروژه؛ و مدیریت بین المللی استعدادهای درخشان.
  • ترم 2: استراتژی در عمل، تغییر پیشرو؛ و رهبری در اقتصاد دانش.
  • ترم 3: ابزار برای تجزیه و تحلیل و پیش بینی. ارتباطات رهبری؛ و بین المللی از شرکت.

علاوه بر این، دانش آموزان می توانند در تورهای مطالعه به سیلیکون ولی و / یا به هنگ کنگ به طور داوطلبانه شرکت می کنند. دوره های کارشناسی ارشد انتخابی را می توان در دانشگاه ها، باز دانشگاه، مطالعات تخصصی، مدارس شریک گرفته در خارج از کشور، و در مدارس خارج از کشور تابستان پس از تصویب مشاور مطالعه.

واجد شرایط بودن به درخواست به درجه سطح کارشناسی ارشد برنامه نیاز: کارشناسی (یا بالاتر) درجه در یک میدان معادل و حداقل سه سال (36 ماه) سابقه کار مرتبط با پس از نهایی مدرک کارشناسی تکمیل شود.

تجربه کاری

هر تجربه کار باید بعد از 31 برای دوره برنامه بهار به دست آمده است ژوئیه 2017. گواهی کار باید یک شروع و تاریخ پایان اشتغال و شرح کار کوتاه است. در صورتی که متقاضی کار کرده است پاره وقت، گواهی کار بایستی به وضوح نشان می دهد که تعداد ساعات کار در هر ماه. کار پاره وقت خواهد شد را به صورت تمام وقت به طوری که 150 ساعت یا 20 روز کاری کامل (حداقل 7 ساعت در روز) به یک ماه از کار مطابقت تبدیل شده است. تجربه کاری ندارد به است مداوم و یا به دست آمده کار برای کارفرما. سابقه کار تنها پذیرفته می شود اگر آن را توسط یک گواهی ارائه شده توسط کارفرما تأیید شده است.

کارآفرینی به عنوان سابقه کار پذیرفته اگر یک متقاضی می تواند گواهی گواهی که او است و یا تحت YEL و یا حقوق بازنشستگی MYEL طرح قانونی برای کارآفرینان پوشش داده شده است تولید کند. بدون دوره از دادن کار عملی یا یادگیری در حین کار در یک درجه استفاده می شود به اعمال خواهد شد نسبت به سابقه کار محسوب می شود. خدمات ملی نظامی یا غیر نظامی و یا مرخصی مراقبت از کودکان نمی خواهد به سمت تجربه کاری محسوب می شود. میزان امتیاز تجربه کار اهدا برای روابط اشتغال به طور همزمان ممکن است مقدار تعلق می گیرد برای اشتغال تمام وقت تجاوز نمی کند. کسانی که در حال استفاده از با مدرک تحصیلی خارج از فنلاند تکمیل شده باید گواهی کار تا 31 ژانویه سال 2017 در 15:00 ارسال کنید.

شهریه 9 500 E
دانشجو محل های اسکان (INC. آب و برق) 300 E / ماه
غذا 150-250 E / ماه
حمل و نقل 50 E / ماه
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Haaga-Helia University of Applied Sciences »

این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
3 - 6 
تمام وقت
Price
9,500 EUR
در سال.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date