Read the Official Description

مشخصات علمی

به منظور اقامت در بالا، مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک شرکت، مدیر کسب و کار مورد نیاز است. اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به یک مدیر در حوزه های بخشی چند یا بالاترین بدهید سطح در حوزه اقتصاد منطقهای، مدیریت منابع و یا فرایندهای مدیریت، شما می توانید آن را دریافت کنید!

ب

برنامه مطالعه شامل دوره های اجباری، دوره های انتخابی و آموزش عملی، که به شما می دهد:

 • دانش در کسب و کار، مدیریت منابع، فرایندهای مدیریت، امور مالی و اقتصاد منطقه ای لازم برای دستیابی به آخرین دستاوردهای در شاخه برای رسیدن به مبنای نظری و عملی برای به دست آوردن مدرک تحصیلی از یک مدیر در سطح بالاتر.
 • درک درستی از مدیریت نوع مختلف پردازش در یک شرکت، و ارائه کسب دانش لازم در جنبه بخشی؛
 • برای توسعه و تقویت مهارت های پژوهش، استفاده از روش های مختلف پژوهشی؛
 • از خواب بیدار شدن در فعالیت های تحقیقاتی، و برای پیدا کردن یک فرصت را به یک آموزش عملی در ارائه نتایج تحقیقات.

این برنامه را پوشش می دهد 1.5 یا 2 سال تحصیلی. در مهارت های ترم عمومی 1 و توانایی برای مدیر شرکت ها و موسسات به دست آورد. در ترم 2 - مهارت های خاص این حرفه و مهارت های حرفه ای مشترک در حالی که در ترم 3 - مهارت های ارتباطی و مهارت ها برای راه حل مشکل بررسی می شود، استفاده از این مهارت ها در عمل. این برنامه مطالعه با شرح و دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد به پایان رسید.

پذیرش مورد نیاز

مدرک لیسانس به دست آمده در مطالعات سطح دوم حرفه ای در مقطع کارشناسی و یا سطح دوم آموزش عالی حرفه ای و همچنین سطح 5 صلاحیت حرفه ای پس از فارغ التحصیلی برنامه مطالعه در گروه های زیر از برنامه های مطالعه به دست آورد: اقتصاد، کسب و کار، مدیریت و اداره (برنامه مطالعه 1.5 سال).

مدرک کارشناسی علمی به دست آمده در مطالعات کارشناسی و یا آموزش حرفه ای سطح دوم بالاتر به زمینه خاص تخصص (برنامه مطالعه از 2 سال) مرتبط است.

انگلیسی مورد نیاز: نمره IELTS 6.0، TOEFL نمره 547، TOEFL-IBT نمره 76.

چشم انداز شغلی و مطالعات بیشتر

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد اخیر ما عبارتند از:

 • مدیران در شرکت های کشاورزی؛
 • مدیران در ساختار نظام اداری منطقه ای؛
 • مدیران پروژه منطقه ای؛
 • مدیران تحقیقات بازار و تحلیلگران در بخش پردازش و شرکت های کشاورزی؛
 • صاحب شرکت جدید / مدیران.

مدرک کارشناسی ارشد حق فارغ التحصیلان برای ادامه تحصیل در یک برنامه دکتری مربوطه در دانشگاه ها در لتونی و یا خارج از کشور.

متر

طرح مطالعه

تقسیم حجم کل برنامه مطالعه شامل 90 اثرات یا 120 اثرات به شرح زیر است:

 • دروس اجباری شامل - مدیریت منابع انسانی، مدیریت مالی، برنامه ریزی کسب و کار، سازمان و مدیریت، کسب و کار قانونگذاری و نهادی محیط زیست، مدیریت منابع، مدیریت استراتژیک بازاریابی، سیستم های برنامه ریزی منابع.
 • دروس اختیاری - اقتصاد منطقه ای، توسعه پایدار، اقتصاد بین الملل، مدیریت استراتژیک، سیستم های کیفیت، مدیریت تولید خروجی، مدیریت ریسک، مدیریت پروژه، مدیریت سرمایه گذاری مالی، کنترل، مدیریت سیستم های حمل و نقل.
 • آموزش عملی و پایان نامه کارشناسی ارشد.

درجه و راهیابی به اعطا شود

 • به دارندگان مدرک حرفه ای کارشناسی به دست آمده در مطالعات کارشناسی حرفه ای سطح دوم یا سطح دوم آموزش عالی حرفه ای و همچنین سطح 5 صلاحیت حرفه ای پس از فارغ التحصیلی برنامه مطالعه در گروه های زیر از برنامه های مطالعه به دست آورد: اقتصاد، کسب و کار، مدیریت و دولت - مدرک کارشناسی ارشد حرفه ای (MBA) در مدیریت کسب و کار. طول مطالعات: 3 ترم یا 1.5 سال (90 ECTS)؛
 • به دارندگان مدرک دانشگاهی به دست آمده در مطالعات کارشناسی و یا سطح دوم آموزش حرفه ای بالاتر به زمینه خاص تخصص مربوط نیست - مدرک کارشناسی ارشد حرفه ای در مدیریت کسب و کار (MBA) و سطح صلاحیت حرفه ای 5 "مدیر شرکت ها و موسسات". طول مطالعات: 4 نظر و یا 2 سال (120 ECTS).
Program taught in:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
2,400 EUR
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019