کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار (MBA در دبی)

Institute of Management Technology Dubai

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار (MBA در دبی)

Institute of Management Technology Dubai

کارشناسی ارشد مدیریت امور مالی (MBA در دبی)

58676_58520_AACSBMemberlogo.png

 • 2 سال
 • کلاس های صبح / بعد از ظهر در طول هفته تدریس
 • AED 46،000 / سال

تعلیم و تربیت هدف و IMT برای کارشناسی ارشد در دبی

برنامه MBA در IMT-دبی طراحی شده است به دانش آموزان با یک پایه محکم در رشته های مدیریت. پس از فارغ التحصیلی دانش آموزان با ارائه:

 • درک کامل از رشته های مدیریت
 • قرار گرفتن در معرض دست اول، شرکت ها، موقعیت های دنیای واقعی
 • توانایی اعمال این مفاهیم در محیط های کسب و کار متنوع
 • توانایی تجزیه و تحلیل و حل مشکلات از طریق تفکر انتقادی و خلاق
 • مهارت های رهبری و کار گروهی

تخصص ها

در پایان سال اول مطالعات، دانش آموزان می توانند زمینه تخصص از زیر انتخاب کنید:

 • بانکداری بین المللی و امور مالی

غلظت در بانکداری بین المللی و امور مالی عمده ارائه می دهد دانش آموزان فرصت منحصر به فرد به مطالعه تئوری و عمل از بازارهای مالی و نهادهای مالی بین المللی پیشرفته. تمرکز این تمرکز بر اندیشه فعلی در مورد ارزیابی از شرکت، فرآیندهای تصمیم های سرمایه گذاری، تامین مالی و سیاست تقسیم سود، مدیریت دارایی و استراتژی های مالی، و تئوری نمونه کارها است.

 • بازاریابی و مدیریت خرده فروشی

بازاریابی یکی از عملی ترین، مناطق غلظت در IMT دبی است. دانشجویان MBA با تخصص در بازاریابی مهارت در تجزیه و تحلیل و با استفاده از داده های موجود برای تصمیم گیری بازاریابی موثر به دست آوردن. دانش آموزان نظریه ها و شیوه در مورد چگونه محصولات، خدمات و ایده های توسعه یافته، توزیع، قیمت و ترویج شده توسط سازمانهای مختلف یاد بگیرند.

 • پروژه ها و مدیریت عملیات

تخصص مدیریت پروژه تعدادی از عملیاتی، دست، فرصت های شغلی باز می شود. این غلظت در ارائه مهارت های تصمیم گیری مناسب برای فناوری اطلاعات و محیط های فشرده امروز متمرکز شده است. این غلظت انعطاف پذیر یک استراتژیک و برنامه های کاربردی گرا عملیات طول می کشد. علاوه بر دوره های اصلی، دروس انتخابی در مدیریت زنجیره تامین، مدیریت پروژه و مدیریت کیفیت جامع ارائه شده است.

 • مدیریت منابع انسانی

این تخصص طراحی شده است برای ارائه حرفه ای منابع انسانی در آینده با دانش، درک و مهارت های لازم برای مشارکت در هر دو مدیریت استراتژیک و تاکتیکی از منابع انسانی سازمان است. تاکید در طول دوره در جنبه های مختلف منابع انسانی یعنی بشر برنامه ریزی منابع، تجزیه و تحلیل شغل، استخدام و انتخاب، آموزش و توسعه، مدیریت عملکرد، حقوق و مزایای، مدیریت منابع انسانی استراتژیک و مدیریت تغییر است. همه از آن برای مدیریت منابع انسانی موثر در سازمان ها ضروری است.

اختیاری

دانش آموزان این فرصت را به انتخاب هشت انتخابی به انتخاب خود داده می شود. دروس اختیاری ارائه شده به طور منظم به روز رسانی به نگه دارید تا با روند بازار و خواسته های بر اساس تغییرات در صنعت. برنامه درسی حفظ تعادل بین حق دانش و مهارت ترکیب پایگاه مفهومی قوی با قرار گرفتن در معرض به شیوه های معاصر است. انواع ابزار یادگیری برای کسب دانش و مهارت استفاده می شود. نقش بازی کردن، مطالعه مورد، کار پروژه، حوزه، تکالیف، آزمونها، سمینارها و صنعت بازدیدکننده داشته است برخی از بسیاری از روش های مورد استفاده می باشد.

نمای کلی برنامه MBA

سال 1

در طول سال اول برنامه MBA در IMT دبی، دانش آموزان شرکت در 12 دوره اجباری در سراسر دو ترم. در پایان از دانش آموزان سال اول در سازمان های غیر انتفاعی و غیر انتفاعی به عنوان بخشی از برنامه کارآموزی ما قرار داده است. برنامه 8 هفته کارآموزی کمک می کند تا دانش آموزان به دست آوردن دانش و مهارت های عملی در سازمان ها در امارات متحده عربی و در کشورهای دیگر.

سال 2

در طی سال دوم برنامه MBA در دانش آموزان IMT دبی 4 دوره هسته تکمیل و 8 دوره های انتخابی در این زمینه را از تخصص را انتخاب کنید. به طور معمول دانش آموزان 2 دوره اصلی در هر ترم با 4 دوره های انتخابی را تکمیل کنید. دانش آموزان همچنین گزینه ای برای شرکت در کلاس در زمینه های دیگر را به صورت غیر اعتباری برای گسترش افق های علمی خود را و به دست آوردن قرار گرفتن در معرض دیگر زمینه های مدیریت داده می شود. در سال دوم خود دانش آموزان نیز یک پروژه شرکت است که انتساب مبتنی بر تیم تمرکز بر روی یک موضوع خاص و یا موضوع در حال حاضر با آن مواجه شده یک کسب و کار کامل است. مشابه به برنامه کارآموزی، پروژه شرکت در 8 هفته به پایان رسید. در اواخر شرکت دانش آموزان پروژه گزارش حرفه ای است که توسط هیئتی از اعضای هیات علمی و کارشناسان صنعت ارزیابی آماده کند.

تخصص

در پایان سال اول تحصیلات، دانش آموزان انتخاب متخصص در یکی از موارد زیر اصلی عملکرد کسب و کار / مناطق داده می شود:

 • بانکداری بین المللی و مدیریت مالی
 • بازاریابی و مدیریت خرده فروشی
 • پروژه و مدیریت عملیات
 • مدیریت منابع انسانی

اختیاری

دانشجویان MBA با این فرصت برای انتخاب هشت دوره های انتخابی از تخصص خود را انتخاب ارائه شده توسط IMT دبی داده شده است. انتخاب تخصص بر تجمعی معدل (CGPA) از سال و حرفه ای به منافع قبلی دانش آموز است.

ویژگی های کلیدی

برنامه MBA در IMT دبی طراحی شده است برای راه اندازی دانش آموزان را به زندگی حرفه ای خود را با ترکیب مفاهیم نظری قوی با قرار گرفتن در معرض به شیوه و روند جاری در کسب و کار. تعداد زیادی از ابزارهای یادگیری در دوره خود را به کار، از جمله اما به نقش بازی کردن، مطالعات موردی، کار پروژه، کار، تکالیف، quizes و، سمینارها و بازدیدکننده داشته است صنعت محدود نمی شود. گذشته از دوره ها، کارگاه ها نیز در رشد شخصیت، دینامیک حرفه ای و خود ارزیابی و شبیه سازی کسب و کار انجام شده است.

شرایط ورود

 • خوب ایستاده دانشگاهی

متقاضیان برای برنامه MBA باید مدرک کارشناسی (لیسانس) از دانشگاه معتبر با CGPA از 3.0 و بالاتر در مقیاس 4.0 و یا معادل آن (50٪ + به طور متوسط ​​به طور کلی) داشته باشد. متقاضیان با نمرات پایین تر ممکن است لازم باشد برای دیدار با پانل های دانشگاهی و پذیرش خواهد شد بر اساس توصیه پنل تصمیم گرفت.

 • تسلط به زبان انگلیسی

متقاضیانی که زبان مادری انگلیسی نیست مورد نیاز به یک مهارت تست زبان انگلیسی. حداقل نمره مورد نیاز برای تافل 550 (مبتنی بر کاغذ) و 80 (مبتنی بر اینترنت) و یا یک گروه از IELTS 6.0 است. این نیاز ضروری نیست در صورتی که متقاضی تحصیل در مقطع لیسانس خود را از دانشگاه نیاز به تافل 500 یا نمره آزمون معادل آن تایید شده توسط وزارت آموزش عالی، امارات متحده عربی و می تواند اثبات این ارائه شده است.

 • تجربه کاری

اگر چه تجربه کاری اجباری نیست، متقاضیان با تجربه کسب و کار قبلی باشد مقدم در طول فرایند انتخاب داده شده است.

 • مصاحبه شخصی

داوطلبان واجد شرایط خواهد شد برای مصاحبه شخصی به نام. پذیرش خواهد شد بر اساس عملکرد در مصاحبه را تایید کرد.

 • آزمون استعداد

همه متقاضیان MBA باید یک نمره معتبر GMAT / CAT یا MAT داشته باشند. این نمره به عنوان یکی از معیارهای مورد استفاده قرار می گیرد که مجموعه نمونه های پذیرش کامل نامزد را تشکیل می دهد.

 • گواهی اسناد

همه متقاضیان برای پذیرش مورد نیاز برای به دست آوردن معادل از مدرک کارشناسی خود را از وزارت آموزش عالی امارات و تحقیقات علمی. روند گواهی وابسته به این که آیا شما مدرک لیسانس خود را در امارات متحده عربی و یا در یک کشور دیگر به اتمام است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
- در سال
Locations
امارات متحده عربی - Dubai, Dubai
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
امارات متحده عربی - Dubai, Dubai
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات