کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی آنلاین

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

برنامه MBA The Citadel دانش ، مهارت ها ، توانایی های تحلیلی و آگاهی اجتماعی لازم جهت دستیابی و پیشرفت حرفه های موفق مدیریتی را در یک محیط جهانی در حال تغییر فراهم می کند. برنامه دوره های قابل انعطاف برای متخصصان شاغل و اعضای نظامی وظیفه فعال طراحی شده است. کلاس ها توسط دانشکده ممتاز ما تدریس می شود که ترکیبی از تجربه در دنیای واقعی و تخصص دانشگاهی را به برنامه منتقل می کند.

دانشجویان می توانند MBA خود را در The Citadel در کلاس یا به صورت آنلاین تکمیل کنند . سهولت یادگیری از راه دور به متخصصین شاغل و اعضای خدمت سربازی اجازه می دهد تا مدرک MBA را بطور آنلاین و بدون قطع مشاغلشان دنبال کنند. The Citadel در Charleston، SC واقع شده است و با نام Condé Nast Travel + Leisure Travel نامگذاری شده است.

با تاریخ شروع انعطاف پذیر که شش بار در هر سال ارائه می شود ، دانش آموزان می توانند برنامه MBA را هر زمان که مناسب باشد شروع کنند. دانش آموزان ممکن است تمام وقت یا پاره وقت ثبت نام کنند تا به بهترین وجهی با برنامه خود متناسب باشند. MBA بدون توجه به سوابق تحصیلی شما یک برنامه 36 ساعته اعتبار است.

با یک مدرک MBA ارگ ، شما:

  • مهارت های مدیریتی و رهبری ضروری را ایجاد کنید که می تواند بلافاصله در شغل فعلی شما اعمال شود.
  • مهارت های تفکر اخلاقی و انتقادی را که توسط کارفرمایان جستجو می شود تیز کند.
  • فرصت های حرفه ای خود را گسترش داده و به یک رهبر اصولی در تجارت تبدیل شوید.
  • از طریق مشارکت خود در تعامل در کلاس درس ، انجمن مربیان تجارت The Citadel ، و انجمن MBA ، یک شبکه قوی از همسالان ایجاد کنید.

122379_badge.PNG

درباره The Citadel

به مدت نه سال متوالی ، گزارش نیوز و جهانی ایالات متحده ، The Citadel عنوان کالج عمومی شماره یک در جنوب برای موسسات ارائه شده تا مدرک کارشناسی ارشد نامگذاری کرده است. در این گزارش همچنین ، The Citadel عنوان کالج شماره یک برای جانبازان در جنوب و برترین رتبه MBA آنلاین در کارولینای جنوبی نامگذاری شده است.

اعتباربخشی

دانشکده بازرگانی Tommy & Victoria Baker در The Citadel توسط انجمن انجمن پیشبرد دانشکده های تجاری (AACSB) تأیید شده است. اعتبارنامه بین المللی AACSB بین المللی بالاترین سطح موفقیت را برای مدارس تجاری در سراسر جهان نشان می دهد. مؤسساتی که اعتبار کسب می کنند از طریق بررسی دقیق و همسالان ، تعهد خود را به کیفیت و بهبود مستمر تأیید می کنند. اعتبارنامه AACSB نمادی از برتری در آموزش تجارت است.

گواهی نامه

برنامه The Citadel MBA باعث شد كه من با انتقاد فكر كنم ، به زبان بخشهای مختلف كاری صحبت كنم و یك رهبر قدرتمند باشم. به عنوان یک نتیجه از برنامه ، من می توانم به جای اینکه فقط از طریق لنز یک بخش واحد ببینم ، یک رویکرد کل نگر در مورد تصمیمات تجاری بگیرم. این برنامه قبلاً درهایی را برای پیشرفتهای شغلی و سمتهای رهبری در شرکت باز کرده است.

با تشکر The Citadel ، من در حرفه و جامعه خودم پیشرفت می کنم. من به عنوان یک غیر انتفاعی به عنوان رئیس هیئت مدیره انتخاب شدم. با استفاده از مهارت ها و آموزش هایی که از برنامه MBA The Citadel دریافت کردم ، می توانم بهتر از طریق غیرانتفاعی و جایگاه خود در هیئت به جامعه خود بازگردم. "

جاستین گتا
The Citadel MBA، Class of 2017

آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Citadel is best known nationally for its Corps of Cadets, which draws students from about 45 states and a dozen countries. The men and women in the Corps live and study under a classical military ... اطلاعات بیشتر

The Citadel is best known nationally for its Corps of Cadets, which draws students from about 45 states and a dozen countries. The men and women in the Corps live and study under a classical military system that makes leadership and character development an essential part of the educational experience. اطلاعات محدود

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited