مزایای کلیدی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در فروش و بازاریابی

  • ارتقاء دانش و مهارت های خود را برای مقابله با چالش بازاریابی مدرن
  • در حال توسعه بازاریابی و فروش استراتژی ها و برنامه های موفق
  • به دست آوردن "دست" تجربه فروش
  • تسلط بازاریابی و فروش ابزار ها و تکنیک های
  • یادگیری از بدن دانشکده آکادمیک و حرفه ای واجد شرایط
  • در حال توسعه با شبکه های اینترنتی در بازار های بین المللی

مشخصات

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) در فروش و بازاریابی است برای حرفه ای ها که مایل به پیشرفت حرفه ای خود را در فروش و بازاریابی طراحی شده است. این برنامه می سازد که مدیران استاد بازاریابی و فروش فرآیند: نحوه طراحی فروش موفق و استراتژی های بازاریابی؟ چگونه به طور موثر مقابله با بازاریابی و فروش تصمیم گیری؟ چگونه برای اجرای فروش و ابزارهای بازاریابی متفاوت است؟

MBA برنامه کامل

تقویم: برنامه MBA دارای چهار تاریخ شروع: سپتامبر، نوامبر، مارس و مه

فهرست: علاوه بر دوره های هسته کسب و کار با تمرکز بر حل های کمی مشکل، MBA آموزش حرفه ای جوان به مدیران ارشد در آینده با دوره های در تئوری و عمل: عملیات و مدیریت پروژه، رهبری و رفتار سازمانی، کارآفرینی جهانی و شروع سرمایه گذاری، مدیریت مالی استراتژیک و مسئولیت اجتماعی شرکت ها. کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار از 14 دوره های گرفته شده در طول یک سال تشکیل شده است.

دانشکده: عضو هیئت علمی IUG در سوئیس، بین المللی در تجربه، عملی در جهت گیری و تمرکز بر آموزش آنها است. اعضای هیئت علمی هستند دانش آموز محور و متعهد به پرورش یک محیط یادگیری محرک.

تحصیل در سوئیس: ژنو متعلق به یک گروه را انتخاب کنید از شهرستانها واقعا "بین المللی" جهان، و آن را یک مکان ایده آل برای مطالعه مدیریت بین المللی است. اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در ژنو یاد بگیرند.

یک شبکه بین المللی

دانشگاه بین المللی در ژنو تاسیس شده است یک شبکه قوی، در حال توسعه برنامه های مبادله با 17 دانشگاه در سراسر جهان. اطلاعات بیشتر در مورد شبکه های بین المللی ما یاد بگیرند.

حرفه ای تان MBA شما

فارغ التحصیلان MBA در به سمت های اجرایی در شرکت های چند ملیتی، کسب و کار خانواده، سازمانهای بینالمللی و دولتها رفته است.

خدمات حرفه ای:

دانشگاه بین المللی در ژنو فراهم می کند برای مشاوره برای کمک به دانش آموزان در تصمیم گیری های حرفه ای خود را. دانشگاه بین المللی در ژنو فراهم می کند برای شغلی مشاوره برای کمک به دانش آموزان است.

پذیرش MBA

درخواست آنلاین برای برنامه MBA: پر کردن فرم درخواست.

MBA شرایط ورود:

دانش آموزان درخواست برنامه MBA باید چندین اسناد ارائه می کنند. شرایط پذیرش را ببینید.

شهریه MBA

شهریه دانشگاه بین المللی در ژنو، سوئیس، CHF 36400 برای کارشناسی ارشد برنامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی است. در مورد شهریه بیشتر بدانید. عبارتند از هزینه های مواد آموزشی، موارد و کتاب های درسی.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط The International University in Geneva »

این دوره واقع در پردیس
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
36,400 CHF
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ