تبدیل شدن به یک حسابدار و کسب مزیت رقابتی در کسب و کار

مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای درجه دو فرصت شما را برای به دست آوردن دانش و مهارت های مورد نیاز برای حسابداری حرفه ای، در حالی که همچنین درک از زمینه مدیریت گسترده تر، بهتر آماده شدن برای نقش های مدیریت ارشد.

شما یک آزمون آزمایور (گواهینامه رسمی) را برای هر درجه دریافت خواهید کرد و قادر خواهید بود تا درجه دو را در زمان کمتری تکمیل کنید، در غیر این صورت اگر بخواهید دو درجه را به طور جداگانه مطالعه کنید.

مجوز حرفه ای

این برنامه به شرایط ورودی آموزشی هر دو از CPA Australia و حسابداران معتبر استرالیا و نیوزیلند (CAANZ) رضایت دارد. این عضو انجمن CPA استرالیا، واجد شرایط بودن برای تحصیل در آزمون های حرفه ای CPA و واجد شرایط بودن برای تحصیل در آزمون های حرفه ای CAANZ می باشد.

اگر قبلا فارغ التحصیل در حسابداری از یک دانشگاه خارجی هستید، توصیه می کنیم قبل از درخواست به ما یک ارزیابی صلاحیت از CPA استرالیا بدست آورید. ممکن است فقط برای انجام دوره های کمتر برای رسیدن به عضویت وابسته، مجاز باشد. این را می توان از طریق گواهی فارغ التحصیل در کسب و کار مطالعه کرد. اگر شما یک نامزد در خارج از کشور هستید که به عضویت در حسابداری کشور خودتان می پیوندد، اعضای کامل CPA Australia و / یا CAANZ معمولا عضویت اعضای متقابل را ارائه می دهند. این یک راه سریع برای تبدیل شدن به یک حسابدار قانع کننده در کشور شما است.

اتمام موفقیت آمیز برنامه حسابداری کارشناسی ارشد حرفه ای می تواند دانش آموزان را برای معافیت از سطح پایه (9 مقاله) انجمن حسابداران مجاز حسابداران (ACCA) امتحان کند. برای اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت ACCA مراجعه کنید.

نتایج شغلی

به عنوان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای، فرصت های شغلی شما ممکن است شامل حسابدار عمومی، حسابدار قانونی، حسابدار شرکت، وزیر شرکت، مدیر مالی، مشاور سرمایه گذاری، حسابدار قانونی، در دولت (در اداره مالیات، دفتر حسابرسی، خزانه و دولت محلی) و یا در موسسات مالی از جمله بانک ها و جوامع ساختمان.

با MBA، شما می توانید برای تعدادی از مواضع در بخش های عمومی یا خصوصی در سطح ملی و در سراسر جهان واجد شرایط. تخصص شما می تواند شما را در برخی از سریع ترین گام ها و جالب ترین حرفه ها در دنیای کسب و کار راهنمایی کند.

شرایط ورود

  • مدرک لیسانس در یک رشته مرتبط با کسب و کار با حداقل GPA 4.0
  • به علاوه
  • حداقل 2 سال تجربه کار حرفه ای مربوط به تمام وقت

شواهد حمایتی برای پذیرش برنامه

مدارک تحصیلی توسط نسخه های تایید شده مدارک تحصیلی تکمیل شده است.

مدارک تجربه کار از طریق:

  • CV و یا پروفایل حرفه ای LinkedIn که شواهدی از تجربه کاری را فراهم می کند، از جمله:
  • نام سازمان
  • عنوان موقعیت
  • شروع و پایان دادن به اشتغال برای هر موقعیت
  • نوع استخدام (تمام وقت، نیمه وقت یا گاه به گاه)
  • وظایف کلیدی، مسئولیت ها و دستاوردها.
  • نام، عنوان موقعیت و جزئیات تماس داوران (کارفرمایان یا سرپرستان) که قادر خواهند بود ماهیت کار خود را برای مدت 2 سال تأیید کنند. داوران ممکن است با USQ تماس بگیرند و باید بتوانند جزئیات مربوط به مسئولیت ها را شامل می شوند، اما نه محدود به: مدیریت افراد یا حساب های مشتری، مسئولیت های مدیریتی برای هر پروژه بزرگ و / یا حسابدهی هیئت مدیره مالی.

الزامات زبان انگلیسی

همه دانش آموزان نیاز به برآورده شدن نیازهای زبان انگلیسی قابل قبول دارند. این برنامه نیاز به حداقل 6.5 یا مشابه IELTS دارد.

اگر شما نیازهای زبان انگلیسی را برآورده نکنید، می توانید درخواست تحصیل در یک برنامه دانشگاه زبان انگلیسی دریافت کنید.

Pathways متناوب

برنامه های Pathway نیز در دسترس هستند اگر شما شرایط ورود به زبان انگلیسی ذکر شده در بالا را برآورده نکنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Southern Queensland (USQ) »

این دوره آنلاین, واقع در پردیس
Duration
30 
پاره وقت
تمام وقت
Price
23,760 AUD
هزینه دانشگاه هزینه های خارجی / آنلاین: 21520 دلار