کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای (MBAC)

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

USQ 25٪ بورس تحصیلی بین المللی را برای دانشجویان ارائه می دهد.
درباره بورس های تحصیلی ارائه شده در زیر بیشتر بخوانید:

بورسیه اسکان بین المللی
بورس تحصیلی بین المللی پشتیبانی دانشجویان
بورس تحصیلی بین المللی حمایت از دانشجویان پرستاری

تبدیل شدن به یک حسابدار و کسب مزیت رقابتی در کسب و کار

مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای درجه دو فرصت شما را برای به دست آوردن دانش و مهارت های مورد نیاز برای حسابداری حرفه ای، در حالی که همچنین درک از زمینه مدیریت گسترده تر، بهتر آماده شدن برای نقش های مدیریت ارشد.

شما یک آزمون آزمایور (گواهینامه رسمی) را برای هر درجه دریافت خواهید کرد و قادر خواهید بود تا درجه دو را در زمان کمتری تکمیل کنید، در غیر این صورت اگر بخواهید دو درجه را به طور جداگانه مطالعه کنید.

مجوز حرفه ای

این برنامه شرایط ورودی تحصیلی CPA استرالیا و حسابداران دارای مجوز استرالیا و نیوزیلند (CAANZ) را برآورده می کند. این کار عضویت کاردانی CPA استرالیا ، صلاحیت مطالعه امتحانات حرفه ای CPA و صلاحیت مطالعه امتحانات حرفه ای CAANZ را فراهم می کند.

اگر قبلا فارغ التحصیل در حسابداری از یک دانشگاه خارجی هستید، توصیه می کنیم قبل از درخواست به ما یک ارزیابی صلاحیت از CPA استرالیا بدست آورید. ممکن است فقط برای انجام دوره های کمتر برای رسیدن به عضویت وابسته، مجاز باشد. این را می توان از طریق گواهی فارغ التحصیل در کسب و کار مطالعه کرد. اگر شما یک نامزد در خارج از کشور هستید که به عضویت در حسابداری کشور خودتان می پیوندد، اعضای کامل CPA Australia و / یا CAANZ معمولا عضویت اعضای متقابل را ارائه می دهند. این یک راه سریع برای تبدیل شدن به یک حسابدار قانع کننده در کشور شما است.

تکمیل موفقیت آمیز برنامه کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای می تواند دانشجویان را برای معافیت از سطح پایه (9 مقاله) از انجمن آزمون های معتبر حسابداران (ACCA) واجد شرایط کند. برای جزئیات بیشتر ، به وب سایت ACCA مراجعه کنید.

نتایج شغلی

به عنوان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای، فرصت های شغلی شما ممکن است شامل حسابدار عمومی، حسابدار قانونی، حسابدار شرکت، وزیر شرکت، مدیر مالی، مشاور سرمایه گذاری، حسابدار قانونی، در دولت (در اداره مالیات، دفتر حسابرسی، خزانه و دولت محلی) و یا در موسسات مالی از جمله بانک ها و جوامع ساختمان.

با MBA، شما می توانید برای تعدادی از مواضع در بخش های عمومی یا خصوصی در سطح ملی و در سراسر جهان واجد شرایط. تخصص شما می تواند شما را در برخی از سریع ترین گام ها و جالب ترین حرفه ها در دنیای کسب و کار راهنمایی کند.

شرایط ورود

  • مدرک لیسانس در یک رشته مرتبط با کسب و کار با حداقل GPA 4.0
  • به علاوه
  • حداقل 2 سال تجربه کار حرفه ای مربوط به تمام وقت

شواهد پشتیبانی برای پذیرش برنامه

مدارک تحصیلی توسط نسخه های تایید شده مدارک تحصیلی تکمیل شده است.

مدارک تجربه کار از طریق:

  • CV و یا پروفایل حرفه ای LinkedIn که شواهدی از تجربه کاری را فراهم می کند، از جمله:
  • نام سازمان
  • عنوان موقعیت
  • شروع و پایان دادن به اشتغال برای هر موقعیت
  • نوع استخدام (تمام وقت، نیمه وقت یا گاه به گاه)
  • وظایف کلیدی، مسئولیت ها و دستاوردها.
  • نام، عنوان موقعیت و جزئیات تماس داوران (کارفرمایان یا سرپرستان) که قادر خواهند بود ماهیت کار خود را برای مدت 2 سال تأیید کنند. داوران ممکن است با USQ تماس بگیرند و باید بتوانند جزئیات مربوط به مسئولیت ها را شامل می شوند، اما نه محدود به: مدیریت افراد یا حساب های مشتری، مسئولیت های مدیریتی برای هر پروژه بزرگ و / یا حسابدهی هیئت مدیره مالی.

الزامات زبان انگلیسی

از کلیه دانشجویان خواسته می شود الزامات مربوط به زبان انگلیسی را برآورده کنند. این برنامه به حداقل آیلتس 6.5 یا معادل آن نیاز دارد.

اگر شرایط زبان انگلیسی را برآورده نکنید ، ممکن است برای مطالعه یک برنامه زبان انگلیسی مصوب دانشگاه استفاده کنید.

Pathways متناوب

در صورت عدم رعایت شرایط ورود به انگلیسی که در بالا ذکر شد ، برنامه های Pathway نیز موجود است.

آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... اطلاعات بیشتر

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programmes, you can choose to study on campus, external or online. اطلاعات محدود
تووومبا , اسپرینگفیلد , بریزبن , استرالیا آنلاین + 3 بیشتر کمتر