کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) ، تمرکز کارآفرینی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

این برنامه توسط ACICS - شورای اعتباربخشی دانشکده ها و مدارس مستقل معتبر است.

برنامه MBA ما دانش آموزان را قادر می سازد تا در زمینه های اصلی کارآفرینی دانش کسب کنند و همچنین در فرآیندهای تصمیم گیری در کلیه سالن های مدیریت کسب و کار تجربه کسب کنند.

این برنامه دانشجویان را با کیفیت بالا، آموزش حرفه ای در مدیریت کسب و کار فراهم می کند، و به این ترتیب آنها را برای فرصت های شغلی متنوع تر تعریف می کند.

برنامه MBA از سه مؤلفه دانشگاهی تشکیل شده است: الزامات اصلی ، افراد برگزیده غلظت و یک تجربه سنگفرش. برای فارغ التحصیل شدن با مدرک MBA ، دانشجویان باید حداقل 36 اعتبار را به طور موفقیت آمیز تکمیل کنند ، از این میان 24 اعتبار دوره های اصلی و 12 اعتبار رشته های انتخابی تمرکز هستند.

هسته مورد نیاز

الزامات اصلی شامل 9 دوره مورد نیاز است که ارزش 24 اعتبار دارد.

عنوان دوره

الزامات غلظت

نیاز به غلظت این است که چهار کلاس (12 اعتبار) از این غلظت در نظر بگیرید. هر غلظت شامل استخر هشت دوره است. تقریباً 42٪ دانشجویان غلظت امور جهانی را انتخاب می کنند ، در حالی که 29٪ هر یک کارآفرینی و اقتصاد را انتخاب می کنند

در طول هر ترم تحصیلی، دانش آموزان انتظار می رود که دو دوره اجباری و یک دوره تمرکز را کامل کنند. دانش آموزان باید CAPS 501 را در طول ترم اول تحصیلی خود تکمیل کنند.

تمرکز کارآفرینی

برنامه کارآفرینی دانش آموزان را با دانش و تجارب لازم برای کسب و کار به عنوان کارآفرین در محیط کسب و کار بسیار رقابتی امروز می دهد. دانش آموزان مهارت های انتقادی در رابطه با درک و مدیریت نوآوری، نام تجاری و کارآفرینی کسب می کنند. به عنوان بخشی از برنامه، دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه پروژه های خود را توسعه و تجاری سازند.

عنوان دوره


مراحل پذیرش MBA

وب سایت پذیرش ما دانشجویان داخلی و بین المللی اطلاعات لازم برای اعمال برنامه MBA ما را فراهم می کند.

دانشگاه بین المللی BAU به دنبال دانش آموزانی است که متفکران خلاق و انتقادی هستند و آماده هستند تا زندگی فکری و حرفه ای خود را به سطح بعدی برسانند. یک برنامه تا زمانی که BAU تمام اسناد مورد نیاز را دریافت نکرده باشد، کامل نمی شود. پس از تکمیل برنامه ها، آنها با دقت بررسی می شوند. متقاضیان با توجه به شرایط پذیرش مورد ارزیابی قرار می گیرند و بر این اساس انتخاب می شوند.

متقاضیان می توانند براساس اولویت و اولویت پذیری پردازش شوند. ارسال تمام اسناد مورد نیاز در یک بسته می تواند به سرعت بخشیدن به روند درخواست کمک کند. در برخی موارد ممکن است دانشجویان بتوانند ثبت نام را ترک کنند. دانش آموزانی که ثبت نام را تعویض می کنند، مجبور خواهند شد که هر گونه هزینه تحصیل و هزینه ها را پس از ثبت نام خود بپردازند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Bay Atlantic University was established in 2013 as a private but non-profit institution of higher education which aims at providing a unique and invaluable opportunity to train world citizens who poss ... اطلاعات بیشتر

Bay Atlantic University was established in 2013 as a private but non-profit institution of higher education which aims at providing a unique and invaluable opportunity to train world citizens who possess the necessary tools for living up to our global vision. اطلاعات محدود