NEC

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)، تبدیل شده است افزایش شغل دانشگاهی برای هر دو کارآفرینان و کارگران شرکت های بزرگ. جهانی شدن خواسته فارغ التحصیلان MBA با آموزش تجارت بین المللی.

با MBA در کسب و کار بین المللی به شما خواهد شد به دست آوردن مهارت و ابزار لازم قادر به بیش از مواضع چالش با مسئولیت مدیریتی است. برای دانش آموزان بدون آموزش قبلی در کسب و کار MBA برنامه عالی برای واجد شرایط برای پست های مدیریتی است.

MBA ما در کسب و کار بین المللی است اتصال تئوری و عمل است و توسط مربیان با تجربه قابل توجهی در حرفه خود تدریس می شود. گروه های کوچک برای آموزش و پرورش بسیار تعاملی اجازه می دهد. همانطور که دانش آموزان MBA ما نیاز به سابقه کار قادر به ثبت نام، تجارب و پس زمینه از هر دانش آموز را در کلاس حتی لذت بخش تر. اعضای هیئت علمی ما استفاده از عناصر فعال مانند مطالعات موردی، شبیه سازی، پروژه ها و ارائه به هر دانش آموز فرصت به راحتی با تجربیات شخصی خود متصل دانش به دست آورد.

برخی از دوره های از این دوره آموزشی عبارتند از:

مدیریتی اقتصاد (MECO110) - 150 ساعت، 5 ECTS

این دوره یک دید عمیقی به چارچوب اقتصادی و منطق، تصمیم گیری استراتژیک اقتصادی به ویژه می دهد. به منظور فعال کردن دانش آموزان به تجزیه و تحلیل محیط اقتصادی و نتیجه گیری از دیدگاه مدیریتی، البته اختصاص داده شده به شرح و تجزیه و تحلیل نیروهای بازار است. بر این اساس، تصمیم گیری استراتژیک جنبه مشترک از بخش دوم از این دوره است.

امور مالی شرکت (CFIN110) - 150 ساعت، 5 ECTS

در بازارهای سرمایه آشفته امروز، حرفه ای موفق باید به خوبی مجهز برای مقابله با چالش های فزاینده پیچیده ای از تصمیم گیری های مالی. ارزش گذاری، کم شمردن و جمع آوری پول به اندازه کافی در بهترین زمان پیچیده است، اما در بازار های بین المللی امروز و به طور مداوم تغییر اقتصاد جهانی، آنها بیشتر به چالش کشیدن از همیشه هستند.

اندازه گیری عملکرد و مدیریت (SM120) - 150 ساعت، 5 ECTS

اندازه گیری عملکرد و مدیریت عملکرد حمایت از پیاده سازی استراتژی های بر اساس اندازه گیری عملکرد پرداختن به جنبه های مالی و غیر مالی / عملیاتی. در نتیجه، دانش آموزان خواهد شد به دانستن عملکرد اندازه گیری عملکرد و مدیریت عملکرد به عنوان بخشی از توابع مدیریت به طور کلی.

بازاریابی بین المللی (IM140) - 150 ساعت، 5 ECTS

بازاریابی بین المللی به طور کلی در فرصت های بازار جهانی و تهدیدات متمرکز است. این به این معنی به رسمیت شناختن که بازار و وابستگی سازمانی مربوط به بازاریابی محصولات و خدمات در محیط های بین المللی هستند و برای درک چالش های مدیریتی از رفتن و بین المللی است.

رهبری (LEA110) - 150 ساعت، 5 ECTS

شرکت کنندگان در این دوره دریافت یک راهنمای تاثیر بالا به ضروریات مفهوم مدرن رهبری در سازمانها با عوامل کلیدی زیر یادگیری: شخصیت (مهارت)، تیم (سبک)، سازمان (تکنیک)، و وظیفه (استراتژی). با توجه به ماهیت خاص از مدیریت بین المللی از آن خواهد شد به همین ترتیب ضروری را از جنبه های فرهنگی و ویژگی های فرهنگی را به حساب.

حرفه ای هتل دارای یک عنصر خاصی از جذابیت های طبیعی و یک ذهن برای آمار و ارقام و که صرفا در سطح آنچه مدیریت مهمان نوازی شامل ارائه شده است.

به دور از آنچه قبلا مهمان نوازی به معنای بود، رهبران آینده در بخش مدیریت مهمان نوازی در حال حاضر نیاز به استراتژیک و نوآوری متفکران. با قابلیت سرمایه گذاری بر روی فرصت های جدید و مواجهه با چالشهای پیچیده در صنایع مرتبط با مهمان نوازی سرعت در حال تحول، آن است که دیگر به اندازه کافی به تمرکز بر روی جنبه های عملیاتی آن است.

مدیران مدرن در مهمان نوازی از طریق ساخت و ساز تسلط خود را در بازاریابی مدرن هر چه پیچیده تر و پویا و ارتباطات موفق می شوند. آنها باید با تحولات جدید و روند در سراسر سیستم عامل های مختلف و مخاطبان به طور مستمر نظارت و درک نیازهای در حال تحول از مشتریان خود آشنا.

متخصص در منطقه از مهمان نوازی شما اجازه می دهد:

  • کاوش و کشف مسائل جاری و روند در صنعت مهمان نوازی و محیط کسب و کار خود به طور کلی
  • بدانید نظریه ها و روش های مورد استفاده در مدیریت قیمت گذاری و توزیع استراتژی با هدف افزایش درآمد
  • دست آوردن دانش در توسعه موفق، برنامه ریزی، طراحی، constuction و در پایان با داخلی facitilies مهمان نوازی
  • درک اهمیت و چالش در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی توسط اپراتورهای، تصمیم گیرندگان و سیاست گذاران مواجه

کمک دوره:

  • سمینار مدیریت هتلداری
  • قیمت گذاری و توزیع مدیریت
  • مهمان نوازی پروژه برنامه ریزی و توسعه
  • مدیریت غذا و آشامیدنی
  • مهمان نوازی استراتژیک و مدیریت گردشگری
برنامه آموزش در:
انگلیسی
New European College

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط New European College »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
7,945 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date