Read the Official Description

NEC

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)، تبدیل شده است افزایش شغل دانشگاهی برای هر دو کارآفرینان و کارگران شرکت های بزرگ. جهانی شدن خواسته فارغ التحصیلان MBA با آموزش تجارت بین المللی.

با MBA در کسب و کار بین المللی به شما خواهد شد به دست آوردن مهارت و ابزار لازم قادر به بیش از مواضع چالش با مسئولیت مدیریتی است. برای دانش آموزان بدون آموزش قبلی در کسب و کار MBA برنامه عالی برای واجد شرایط برای پست های مدیریتی است.

MBA ما در کسب و کار بین المللی است اتصال تئوری و عمل است و توسط مربیان با تجربه قابل توجهی در حرفه خود تدریس می شود. گروه های کوچک برای آموزش و پرورش بسیار تعاملی اجازه می دهد. همانطور که دانش آموزان MBA ما نیاز به سابقه کار قادر به ثبت نام، تجارب و پس زمینه از هر دانش آموز را در کلاس حتی لذت بخش تر. اعضای هیئت علمی ما استفاده از عناصر فعال مانند مطالعات موردی، شبیه سازی، پروژه ها و ارائه به هر دانش آموز فرصت به راحتی با تجربیات شخصی خود متصل دانش به دست آورد.

برخی از دوره های از این دوره آموزشی عبارتند از:

مدیریتی اقتصاد (MECO110) - 150 ساعت، 5 ECTS

این دوره یک دید عمیقی به چارچوب اقتصادی و منطق، تصمیم گیری استراتژیک اقتصادی به ویژه می دهد. به منظور فعال کردن دانش آموزان به تجزیه و تحلیل محیط اقتصادی و نتیجه گیری از دیدگاه مدیریتی، البته اختصاص داده شده به شرح و تجزیه و تحلیل نیروهای بازار است. بر این اساس، تصمیم گیری استراتژیک جنبه مشترک از بخش دوم از این دوره است.

امور مالی شرکت (CFIN110) - 150 ساعت، 5 ECTS

در بازارهای سرمایه آشفته امروز، حرفه ای موفق باید به خوبی مجهز برای مقابله با چالش های فزاینده پیچیده ای از تصمیم گیری های مالی. ارزش گذاری، کم شمردن و جمع آوری پول به اندازه کافی در بهترین زمان پیچیده است، اما در بازار های بین المللی امروز و به طور مداوم تغییر اقتصاد جهانی، آنها بیشتر به چالش کشیدن از همیشه هستند.

اندازه گیری عملکرد و مدیریت (SM120) - 150 ساعت، 5 ECTS

اندازه گیری عملکرد و مدیریت عملکرد حمایت از پیاده سازی استراتژی های بر اساس اندازه گیری عملکرد پرداختن به جنبه های مالی و غیر مالی / عملیاتی. در نتیجه، دانش آموزان خواهد شد به دانستن عملکرد اندازه گیری عملکرد و مدیریت عملکرد به عنوان بخشی از توابع مدیریت به طور کلی.

بازاریابی بین المللی (IM140) - 150 ساعت، 5 ECTS

بازاریابی بین المللی به طور کلی در فرصت های بازار جهانی و تهدیدات متمرکز است. این به این معنی به رسمیت شناختن که بازار و وابستگی سازمانی مربوط به بازاریابی محصولات و خدمات در محیط های بین المللی هستند و برای درک چالش های مدیریتی از رفتن و بین المللی است.

رهبری (LEA110) - 150 ساعت، 5 ECTS

شرکت کنندگان در این دوره دریافت یک راهنمای تاثیر بالا به ضروریات مفهوم مدرن رهبری در سازمانها با عوامل کلیدی زیر یادگیری: شخصیت (مهارت)، تیم (سبک)، سازمان (تکنیک)، و وظیفه (استراتژی). با توجه به ماهیت خاص از مدیریت بین المللی از آن خواهد شد به همین ترتیب ضروری را از جنبه های فرهنگی و ویژگی های فرهنگی را به حساب.

مدیران مالی کارشناسی ارشد از بهره برداری و جریان وجوه هستند و مسئول تمام فعالیت های مالی لازم در یک شرکت می باشد. مسئولیت مدیریت مالی بر تمام جنبه های کسب و کار و باید دور بینی برای اطمینان از سلامتی از کسب و کار اطمینان حاصل شود.

برای شرکت ها، امور مالی و حسابداری ترجمه را به بالا بردن و تخصیص منابع مالی لازم به تعهدات کسب و کار. آنها تصمیم گیرندگان کلیدی در داخل شرکت برای درک خود را از هزینه ها و بازده از فعالیت های این شرکت نیاز به انتظار است. با رو به رشد در مورد چالش های رکود فعلی اقتصاد به ارمغان آورد، متخصصان امور مالی باید روش ها و راه حل های بیشتر مبتکر به اهداف مالی خود را پیدا کنید.

متخصص در حسابداری و امور مالی شما اجازه می دهد تا:

  • به درک عمق و پیچیدگی های جهان از امور مالی
  • برای به دست آوردن درک درستی از استانداردهای بین المللی و فرآیندهای accouting
  • طراحی و نفوذ شرکت decisons بر اساس ریسک مالی و بازگشت
  • به دست آوردن بینش به چشم انداز سرعت در حال توسعه و تغییر از امور مالی بین المللی برای شناسایی و سرمایه گذاری روی فرصت finacial را برای شرکت شما

کمک دوره:

  • پیشرفته شرکت امور مالی
  • تحلیل سرمایه گذاری و مدیریت نمونه کارها
  • حسابداری مدیریت و کنترل پیشرفته
  • مسائل جاری در حسابداری
  • مسائل جاری در مالی
Program taught in:
انگلیسی
New European College

See 4 more programs offered by New European College »

این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
8 EUR
By locations
By date
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

اکتبر 2019