کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) مدیریت بین المللی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

Master of Business Administration

بروزرسانی Coronavirus (COVID-19)

تحصیلات خود را بصورت آنلاین آغاز کنید و پس از صدور ویزای خود به آلمان سفر کنید: ما متعهد هستیم که آموزش بی وقفه همه دانشجویان فعلی ، ورودی و آینده را در New European College آورید. به همین دلیل ، ما در حال ارائه یک گزینه انعطاف پذیر "پر زرق و برق" برای دانشجویان هستیم - تحصیلات خود را بصورت آنلاین و بدون تأخیر بیشتر و از راحتی در خانه خود شروع کنید و برای ادامه تحصیل در محوطه دانشگاه یک بار امکان پذیر شوید و ویزا خود را به آلمان سفر کنید. صادر شده است. لطفاً با تیم پذیرش ما به طور مستقیم در admissionions@new-european-college.com تماس بگیرید تا آنها بتوانند از پرونده فردی شما پشتیبانی کنند و به هر سؤالی که درباره یادگیری آمیخته برای سال تحصیلی 2020-2021 دارید پاسخ دهید.

alt = "کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) ، کارآفرینی و کارکنان شرکت های بزرگ تبدیل به شغلی دانشگاهی شده است. جهانی سازی دانش آموختگان MBA را با تحصیلات عالی در تجارت بین المللی می خواهد.

56790_56751_FIBAA_Logo.svg.png

با داشتن استاد ما در مدیریت بازرگانی (MBA) ، مهارتها و ابزارهای لازم را بدست می آورید تا بتوانید با مسئولیت مدیریتی موقعیتهای چالش برانگیز را بدست آورید. MBA برای دانشجویان بدون تحصیلات قبلی در تجارت ، برنامه ای مناسب برای صلاحیت خود در سمت های مدیریتی است.

MBA ما تئوری و عمل را به هم متصل می کند و توسط مربیان با تجربه قابل توجهی در حرفه خود تدریس می شود. گروه های کوچک امکان آموزش بسیار تعاملی را فراهم می کنند. از آنجایی که دانشجویان MBA ما باید یک تجربه شغلی داشته باشند تا بتوانند ثبت نام کنند ، تجربیات و سوابق فردی هر دانش آموز کلاس ها را حتی لذت بخش تر می کند. اعضای هیئت علمی ما از عناصر فعال کننده مانند مطالعات موردی ، شبیه سازی ها ، پروژه ها و سخنرانی ها استفاده می کنند تا به هر دانشجویی فرصتی داده شود تا دانش کسب شده را به راحتی با تجربیات شخصی خود مرتبط کند.

34625_13767224_579180752261738_445750333960496912_o.jpg

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) در مدیریت بین المللی توسط یک تیم بین المللی از اساتید و محققان دانشگاه و صنعت تدریس می شود. فارغ التحصیلان MBA معمولاً به سرعت در سمتهای مدیریت ارشد ردیابی می شوند و این برنامه MBA برای افرادی که مایل به دنبال سمتهای مدیریت ارشد یا آمادگی برای تحصیل بیشتر در تجارت هستند ، مانند دکتری طراحی شده است. مرحله. برنامه MBA در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی برای دانشجویان دارای سوابق کارشناسی و مدیریت غیر تجاری دارای سوابق کارشناسی است. داوطلبان حداقل 3 سال تجربه کار در شرکتها و سازمانها در نقشی را دارند که افراد ، فرایندها یا هر دو را مدیریت می کند.

دوره های مثال شامل:

  • حسابداری مدیریت و امور مالی
  • مدیریت بازاریابی
  • روش های تحقیق مقدمه
  • مدیریت منابع انسانی
  • مدیریت عملیات
  • مدیریت بین الملل
  • مدیریت اطلاعات

آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Together with Wittenborg University of Applied Sciences, New European College offers one of the most modern and forward-thinking approaches to business education in Germany, with Bachelor, Master and ... اطلاعات بیشتر

Together with Wittenborg University of Applied Sciences, New European College offers one of the most modern and forward-thinking approaches to business education in Germany, with Bachelor, Master and MBA programs fully taught in English. The academic combination of a research-based approach to education, real world mandatory project weeks and continuous evaluation ensures that students achieve highest level of sustainable employability in the 21st century world of business. We combine the virtues of the Dutch’s contemporary and practical approach to business education with the modern American model of small classes and real-world academics. In the sea of formulaic business schools, we stand out. By unleashing our students’ individual strengths, we prepare them to outperform in the business world. Our students’ sustained success is our passion and purpose. اطلاعات محدود
از وب سایت مدرسه دیدن کنید