کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) (اروپا و ما اعتبارنامه)

The International University in Geneva

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) (اروپا و ما اعتبارنامه)

The International University in Geneva

مزایای کلیدی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

یادگیری در یک محیط پویا در سوئیس با بدن دانش آموز چند فرهنگی و دانشکده با تجربه "دنیای واقعی". ارائه مهارت های عملی برای پیشبرد اهداف شخصی و حرفه ای. بررسی آخرین نظریه کسب و کار و شیوه های. به دست آوردن بینش به کسب و کار جهانی، مدیریت و عملیات خود را.

مشخصات

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) برای حرفه ای جوان علاقه مند به دنبال یک حرفه ای در مدیریت کسب و کار طراحی شده است. به MBA فراهم می کند مقدمه ای جامع به امروز محیط کسب و کار جهانی: چه چالش کلیدی شرکت روبرو هستند؟ چگونه کسب و کار هستند در سطح بین المللی موفق؟ چرا اخلاق کسب و کار و مسئولیت اجتماعی بسیار مهم؟

MBA برنامه کامل

تقویم: برنامه MBA دارای چهار تاریخ شروع: سپتامبر، نوامبر، مارس و مه.

فهرست: علاوه بر دوره های هسته کسب و کار با تمرکز بر حل های کمی مشکل، MBA آموزش حرفه ای جوان به مدیران ارشد در آینده با دوره های در تئوری و عمل: عملیات و مدیریت پروژه، رهبری و رفتار سازمانی، کارآفرینی جهانی و شروع سرمایه گذاری، مدیریت مالی استراتژیک و مسئولیت اجتماعی شرکت ها. کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار از 14 دوره های گرفته شده در طول یک سال تشکیل شده است.

دانشکده:

عضو هیئت علمی IUG در سوئیس، بین المللی در تجربه، عملی در جهت گیری و تمرکز بر آموزش آنها است. اعضای هیئت علمی هستند دانش آموز محور و متعهد به پرورش یک محیط یادگیری محرک.

تحصیل در سوئیس:

ژنو متعلق به یک گروه را انتخاب کنید از شهرستانها واقعا "بین المللی" جهان، و آن را یک مکان ایده آل برای مطالعه مدیریت بین المللی است. اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در ژنو یاد بگیرند.

یک شبکه بین المللی

دانشگاه بین المللی در ژنو تاسیس شده است یک شبکه قوی، در حال توسعه برنامه های مبادله با 17 دانشگاه در سراسر جهان. اطلاعات بیشتر در مورد شبکه های بین المللی ما یاد بگیرند.

حرفه ای تان MBA شما

فارغ التحصیلان MBA در به سمت های اجرایی در شرکت های چند ملیتی، کسب و کار خانواده، سازمانهای بینالمللی و دولتها رفته است.

خدمات حرفه ای: دانشگاه بین المللی در ژنو فراهم می کند برای مشاوره برای کمک به دانش آموزان در تصمیم گیری های حرفه ای خود را. دانشگاه بین المللی در ژنو فراهم می کند برای شغلی مشاوره برای کمک به دانش آموزان است.

پذیرش MBA

درخواست آنلاین برای برنامه MBA:پر کردن فرم درخواست.

MBA شرایط ورود: دانش آموزان درخواست برنامه MBA باید چندین اسناد ارائه می کنند. شرایط پذیرش را ببینید.

شهریه MBA

شهریه دانشگاه بین المللی در ژنو، سوئیس، CHF 36400 برای کارشناسی ارشد برنامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی است. در مورد شهریه بیشتر بدانید. عبارتند از هزینه های مواد آموزشی، موارد و کتاب های درسی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
فوریه 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
36,400 CHF
Locations
سویس - Geneva, Geneva
تاریخ شروع : فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
فوریه 2019
سویس - Geneva, Geneva
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات