کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

عمومی

2 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

با توجه به COVID-19 ، تمام سخنرانی های IUBH University of Applied Sciences IUBH تا اطلاع ثانوی در یک کلاس مجازی برگزار می شود. هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که شرایط ویژه فعلی منجر به ناتوانی دانشجویان در دوره تحصیلی نخواهد شد.

ما تجارت بین المللی MBA را در یک نسخه 60 و 90 ECTS ارائه می دهیم. اگر شما گزینه 90-ECTS را انتخاب می کنید ، می توانید در ترم دوم یک رشته اصلی را انتخاب کنید و بدین ترتیب علاوه بر دانش عمومی مدیریت عمومی ، دانش تخصصی خود را نیز تعمیق دهید.

129854_CS_27092016_KW39_Infografik_MBA_MBA-Global.png

Majors

 • تدارکات و حمل و نقل
 • مدیریت پروژه مهندسی
 • مدیریت تحقیقات بالینی
 • تجارت بین الملل
 • بازاریابی بین المللی
 • حسابداری مالی
 • مدیریت بهداشت و درمان
 • مدیریت منابع انسانی بین المللی
 • مدیریت فناوری اطلاعات
 • مهمان نوازی
 • مدیریت داده های بزرگ
 • هواپیمایی

129852_meeting.jpeg

تدارکات و حمل و نقل

 • 3 ترم
 • بد هونف: مارس / سپتامبر

چه مواد غذایی ، تلفن های هوشمند یا توربین های گازی: بدون حمل و نقل کالا ، اقتصاد جهانی فلج خواهد شد. شما به عنوان یک متخصص در تدارکات و حمل و نقل ، شما مسیرها و فرآیندهای حمل و نقل را بهینه می کنید تا مقدار مناسب کالا در زمان مناسب در مکان مناسبی وارد شود.

آیا بعد از اتمام دوره اول خود تجربه کار در این زمینه را کسب کرده اید و آیا می خواهید دانش حرفه ای و مهارت های مدیریت عمومی خود را گسترش دهید تا به مرحله بعدی در حرفه خود برسید؟ سپس MBA ما با داشتن عمده در لجستیک و حمل و نقل انتخاب مناسبی برای شما است.

ما شما را آماده می کنیم تا با استفاده از روشهای علمی ، مشکلات استراتژیک و تدارکات را تجزیه و تحلیل کنید ، مفاهیم راه حل را تهیه کرده و آنها را در شرکت خود پیاده سازی کنید. گرایش بین المللی مطالعات شما شما را به یک بازیکن جهانی با دیدگاه شغلی عالی تبدیل می کند.

چشم انداز شغلی

جهت گیری بین المللی مطالعات شما و صنعت لجستیک و حمل و نقل شما را به یک بازیگر جهانی تبدیل می کند. به عنوان مثال ، بعد از فارغ التحصیلی ، می توانید به عنوان مشاور لجستیک ، مدیر منابع ، مدیر فرآیند و غیره فعالیت کنید.

مدیریت پروژه مهندسی

 • 3 ترم
 • بد هونف: مارس / سپتامبر

مهارت های مدیریت همراه با تخصص مهندسی تولید برای موفقیت در تجارت فردا بسیار مهم است. به همین ترتیب تقاضا برای متخصصان و مدیران واجد شرایط زیاد است. آیا بعد از اتمام دوره اول خود تجربه کار در مهندسی را کسب کرده اید و آیا می خواهید دانش خود را در این زمینه و مهارت های مدیریت عمومی خود گسترش دهید تا به حرفه بعدی خود برسید؟ سپس MBA ما با داشتن مدرک اصلی در مدیریت پروژه مهندسی انتخاب مناسبی برای شما است.

شما به عنوان مدیر پروژه مهندسی ، شما تیمهای مهندسی را سازماندهی می کنید ، مسئول بودجه ریزی و برنامه ریزی هزینه و همچنین ارزیابی انواع استانداردهای مدیریت کیفیت هستید. شما هر جا که دانش جامع و بین رشته ای در فن آوری و مدیریت مورد نیاز باشد تقاضا می شوید.

چشم انداز شغلی

چشم انداز شغلی عالی بعد از فارغ التحصیلی در انتظار شما است. شما هر جا که دانش بین رشته ای و جامع در زمینه فناوری و تجارت لازم باشد ، نیازمند خواهید شد. به عنوان مثال ، شما می توانید به عنوان مدیر پروژه ، مدیر کیفیت ، مدیر پروژه مهندسی و غیره کار کنید.

مدیریت تحقیقات بالینی

 • 6 ترم نیمه وقت
 • در هر زمان ممکن است

اکنون با همکاری Parexel International IUBH برنامه MBA جدیدی با نام "مدیریت تحقیقات بالینی" ارائه می دهد. این مجوز حرفه ای 6 ترم طولانی مدت با استفاده از یادگیری ترکیبی و در محل با کارشناسان صنعت از بین المللی پارکسل استفاده می کند.

گواهینامه تحصیلات تکمیلی در مدیریت تحقیقات بالینی دانش و بینش عمیقی درباره صنعت تحقیقات بالینی ، از کشف مواد مخدر گرفته تا الزامات نظارتی و مدیریت داده ها ارائه می دهد.

برنامه ما تئوری را با تمرین آمیخته و از مطالعات موردی معتبر برای اطمینان از یادگیری مؤثر و کاربرد فوری در محیط کار استفاده می کند. دانش آموختگان واجد شرایط برای مدیریت خدمات تحقیقاتی دارویی و پزشکی هستند.

چشم انداز شغلی

مدیران تحقیقات بالینی ، مراحل تحقیق تحقیقات بالینی را توسعه داده ، مدیریت و کنترل می کنند ، به عنوان مثال در تولید داروهای جدید. آنها به همراه داروسازان ، پزشکان و زیست شناسان ، روند صحیح علمی این فرآیند های توسعه را - بر خلاف شرایط چارچوب قانونی و پزشکی - تضمین می کنند.

بعنوان مثال ، بعد از فارغ التحصیلی ، شما به عنوان مدیر آزمایشات بالینی ، روزنامه نگار پزشکی و داروسازی ، مدیر آزمایشگاه و غیره فعالیت خواهید کرد.

تجارت بین الملل

 • 2 ترم
 • بد هونف: مارس
 • برلین: آوریل

برنامه MBA ما نقطه شروع ایده آل برای مرحله بعدی در مسیر حرفه ای شما - حرفه ای به عنوان یک مدیر موفق است.

این برنامه شما را در زمینه های مدیریت کسب و کار ، مدیریت شرکت ، بازاریابی ، امور مالی و رهبری جهت مطالبه فعالیت در مدیریت میانه تا بالا در بسیاری از صنایع و مناطق تخصصی واجد شرایط می کند. و جهت گیری بین المللی آن شما را برای بازار جهانی کار مناسب می کند.

چشم انداز شغلی

با داشتن MBA ، صلاحیت رهبری و دانش جامع از کلیه رشته های مدیریت مربوط را به جدول می آورید - و به این ترتیب شغل خود را به طیف گسترده ای از فرصت ها باز می کنید. به عنوان مثال بعد از فارغ التحصیلی می توانید به عنوان مدیر توسعه تجارت ، مشاور ، مدیر ارشد برند و غیره فعالیت کنید.

129851_guy_conference_whiteboard.jpeg

بازاریابی بین المللی

 • 3 ترم
 • بد هونف: مارس / سپتامبر
 • برلین: آوریل / اکتبر

مدیران بازاریابی و فروش با انواع مختلفی از کارها پیچیده و تعاملی روبرو هستند. این کارها ، به عنوان مثال ، توسعه استراتژی های تجاری و تجاری ملی و بین المللی ، و برنامه ریزی برای محصولات خاص گروه و مفاهیم بازاریابی یا طراحی فرایندهای فروش موفق است.

آیا قبلاً بعد از اتمام دوره اول ، تجربه کاری کسب کرده اید و آیا می خواهید دانش خود را در این زمینه و مهارت های مدیریت عمومی خود گسترش دهید تا به مرحله بعدی در حرفه خود برسید؟

سپس MBA ما با داشتن عمده در بازاریابی بین المللی ، انتخاب مناسبی برای شما است. MBA با آمیزه ای بهینه از دانش خاص بازاریابی و دانش مدیریت عمومی ، شما را برای حرفه ای در بازاریابی ، فروش و ساخت برند آماده می کند.

چشم انداز شغلی

از آنجا که تقریباً هر شرکت ملی و بین المللی محصولات یا خدمات خود را می فروشد ، چشم انداز شغلی در بازاریابی برجسته است. کارشناسان با مهارت بازاریابی صدا و مهارت فروش تقریباً در همه جا تقاضا دارند. به عنوان مثال بعد از فارغ التحصیلی می توانید به عنوان مدیر ارتباطات ، مدیر برند ، مدیر بازاریابی و غیره فعالیت کنید.

حسابداری مالی

 • 3 ترم
 • بد هونف: مارس / سپتامبر
 • برلین: آوریل / اکتبر

آیا شما بعد از اتمام دوره اول خود تجربه کار را بدست آورده اید و اکنون می خواهید مهارت های مدیریتی خود را ایجاد کنید تا در حرفه خود به سطح بعدی برسید؟ در MBA ما با تخصص در امور مالی و حسابداری ، ما دانش تخصصی تخصصی و همچنین دانش مربوط به مدیریت کسب و کار را در اختیار شما قرار می دهیم.

شما مهارت هایی را در تهیه و اجرای تصمیمات سیاست های مالی ایجاد می کنید ، یاد می گیرید که چگونه می توانید گزینه های تأمین مالی در بازارهای بین المللی سرمایه و همچنین حسابداری مطابق با استانداردهای بین المللی را کنترل کنید ، و تخصص های مربوط به مدیریت و سرمایه گذاری در مدیریت عمیق را کسب کنید تا بتوانید بهینه سازی شرکت خود را انجام دهید. عملکرد مالی.

چشم انداز شغلی

مدرک MBA در امور مالی و حسابداری شما را به عنوان یک متخصص در جستجوی یک صنعت با آینده تبدیل می کند. به عنوان مثال ، بعد از فارغ التحصیلی ، می توانید به عنوان مدیر ریسک ، کنترل مالی ، افسر انطباق و غیره فعالیت کنید.

مدیریت بهداشت و درمان

 • 3 ترم
 • بد هونف: مارس / سپتامبر
 • برلین: آوریل / اکتبر

بخش مراقبت های بهداشتی در آلمان یک کارفرمای نوآور و صادر کننده عمده است. با سهم حدود ده درصد از بازار ، این منطقه به سرعت در حال رشد است - نه فقط برای حرفه های پزشکی کلاسیک.

آیا در حال حاضر تجربه کاری در این زمینه دارید ، اما اکنون می خواهید مهارت های مدیریتی خود را گسترش دهید تا بتوانید در حرفه خود به سطح بعدی برسید؟ سپس MBA ما با داشتن مدرک اصلی در مدیریت مراقبت های بهداشتی انتخاب مناسبی برای شما است.

شما می توانید موقعیت های رهبری را با موفقیت در مؤسسات مراقبت های بهداشتی ، مانند بیمارستان ها و مراکز درمانی و همچنین شرکت های مشاوره و شرکت های تولیدکننده فن آوری پزشکی و دارویی ، به طور کامل پر کنید.

چشم انداز شغلی

با داشتن مدرک MBA در مدیریت مراقبت های بهداشتی ، شما از دانش تخصصی مورد نیاز خود به عنوان یک رهبر موفق در صنعت مراقبت های بهداشتی بهره مند می شوید. کارفرمایان بالقوه شما شامل ارائه دهندگان خدمات درمانی و مراقبت های بهداشتی ، مراکز درمانی ، شرکت های داروسازی و مؤسسات گردشگری سلامت می شوند. به عنوان مثال ، بعد از فارغ التحصیلی ، می توانید به عنوان مشاور مدیریت بهداشت حرفه ای ، مدیر حساب بیمارستان ، مشاور تجارت بهداشت و درمان و غیره فعالیت کنید.

مدیریت منابع انسانی بین المللی

 • 3 ترم
 • بد هونف: مارس / سپتامبر
 • برلین: آوریل / اکتبر

یافتن کارمندان ماهر از طریق "استعدادیابی استعدادی" ، ایجاد آموزش های آنلاین جدید یا مربیگری کارمندان - کار HR می تواند بسیار متنوع باشد. آیا قبلاً بعد از اتمام دوره اول ، تجربه کاری کسب کرده اید و آیا می خواهید دانش خود را در این زمینه و مهارت های مدیریت عمومی خود گسترش دهید تا به مرحله بعدی در حرفه خود برسید؟

سپس MBA ما با داشتن یک رشته اصلی در مدیریت بین المللی منابع انسانی ، انتخاب مناسبی برای شما است. برای آماده سازی همه جانبه شما برای یک کار موفق در زمینه نیروی انسانی ، ما دانش تخصصی مهم و همچنین دانش پیشرفته ای را برای تفکر استراتژیک و عملی در شرکت ها فراهم می کنیم. بعد از فارغ التحصیلی ، می توانید در یک محیط هیجان انگیز مسئولیت های خود را به عهده بگیرید.

چشم انداز شغلی

پرسنل منابع انسانی می توانند کارهای بیشتری نسبت به جستجوی برنامه ها ، انجام مصاحبه و پیش نویس قراردادهای کاری انجام دهند. به دلیل کمبود نیروی انسانی آموزش دیده ، مهارت های آنها در همه زمینه ها در انتخاب ، تعیین تکلیف و ارتقاء کارکنان متناسب با اهداف شرکت مورد نیاز است. به عنوان مثال ، بعد از فارغ التحصیلی می توانید به عنوان مدیر منابع انسانی ، توسعه دهنده پرسنل ، دفتر منابع انسانی و غیره فعالیت کنید.

129853_meeting_cafe.jpeg

مدیریت فناوری اطلاعات

 • 3 ترم
 • بد هونف: مارس / سپتامبر
 • برلین: آوریل / اکتبر

فناوری اطلاعات به طور مداوم در حال تحول است و شرکت ها همیشه با وظایف و چالش های جدید روبرو هستند. هوش تجاری ، رسانه های اجتماعی ، رایانش ابری یا امنیت فناوری اطلاعات فقط چند مورد در اینجا هستند.

آیا شما بعد از گذراندن مدرک اول ، تجربه حرفه ای خود را بدست آورده اید و اکنون می خواهید دانش IT و مهارت های مدیریت عمومی خود را گسترش دهید تا به مرحله بعدی در حرفه خود برسید؟

سپس MBA ما با داشتن مدرک مدیریت IT ، انتخاب مناسبی برای شما است. به عنوان یک مدیر IT ، شما اطمینان می دهید که از داده ها ، اطلاعات و دانش شرکت به منظور دستیابی و توسعه اهداف استراتژیک بهینه استفاده می شود. شما به عنوان واسط بین مدیریت مشاغل و فناوری اطلاعات ، مسئولیت مدیریت پروژه های بین رشته ای با شرکت های همکار ، انجمن ها یا سازمان های دولتی را بر عهده دارید.

چشم انداز شغلی

به عنوان یک مدیر IT ، شما در بین حرفه ای ترین افراد حرفه ای در صنعت ، بخش عمومی و سازمان های دولتی قرار دارید. به عنوان مثال ، بعد از فارغ التحصیلی ، می توانید به عنوان مدیر پروژه IT ، مدیر اسکرام ، استخدام فنی متخصص منابع انسانی و غیره فعالیت کنید.

مهمان نوازی

 • 3 ترم
 • بد هونف: مارس / سپتامبر
 • برلین: آوریل / اکتبر

صنعت مهمان نوازی موتور مهمی برای مشاغل و اقتصاد است: یکی از ده شغل در سراسر جهان در این صنعت همه کاره است. آیا در حال حاضر تجربه کاری در این زمینه دارید ، اما اکنون می خواهید مهارت های مدیریتی خود را گسترش دهید تا بتوانید در حرفه خود به سطح بعدی برسید؟

سپس برنامه MBA ما با رشته مدیریت مهمان نوازی انتخاب مناسبی برای شماست. این صنعت زمینه های بسیار گسترده ای را با تعداد بیشماری از فرصت های متقابل صنعت فراهم می کند. علاوه بر بخش هتل های کلاسیک ، میهمان نوازی و همچنین صنایع مجاور مانند پارک های تفریحی ، کازینوها یا خطوط هوایی و ارائه دهندگان خدمات مانند مشاوره مهمان نوازی و ارائه دهندگان خدمات IT را شامل می شود. در طول مطالعات خود ، مهارت های مورد نیاز شما را به عنوان رهبر در یک صنعت مداوم بین المللی توسعه خواهید داد.

چشم انداز شغلی

برنامه MBA Management Hospitality شما را برای طیف وسیعی از مسئولیت ها آماده می کند. به عنوان مثال ، بعد از فارغ التحصیلی می توانید به عنوان مدیر روابط مهمان ، مدیر پروژه ، مدیر بازاریابی و غیره فعالیت کنید.

مدیریت داده های بزرگ

 • 3 ترم
 • بد هونف: مارس / سپتامبر
 • برلین: آوریل / اکتبر

به عنوان یک مدیر داده بزرگ ، هدف شما تولید حداکثر ارزش استراتژیک از داده ها است. شما پروژه ها را هماهنگ می کنید و در رابط بین مدیریت سر ، مهندسی داده و تجزیه و تحلیل داده ها کار می کنید.

شما با اصول مدیریت اطلاعات آشنا هستید ، تکنیک های هوش مصنوعی را درک کرده و به فن آوری های جدید و فواید آنها برای محیط کسب و کار دسترسی دارید. و در عین حال ، شما از نیازهای شغلی خود آگاه هستید و می توانید استفاده از داده ها با استراتژی شرکت را آشتی دهید.

آخر ، شما از دانش و دانش خود استفاده می کنید تا به طور جدی به بررسی روندهای فعلی در داده های بزرگ ، برای تمایز اعتیاد به مواد مخدره خالص از راه حل های ممکن ، و توصیه های مناسب برای مدیریت بپردازید.

آیا قبلاً بعد از اتمام دوره اول ، تجربه کاری کسب کرده اید و آیا می خواهید دانش خود را در این زمینه و مهارت های مدیریت عمومی خود گسترش دهید تا به مرحله بعدی در حرفه خود برسید؟ سپس MBA ما با مدیریت عمده Big Data انتخاب مناسبی برای شماست.

چشم انداز شغلی

شرکت های بزرگ و شرکت های با رشد بالا سرمایه گذاری زیادی در ساخت سیستم ها و ساختارهای مدیریت داده دارند. در اینجا فرصت های بسیاری برای متخصصان واجد شرایط وجود دارد. به عنوان مثال ، بعد از فارغ التحصیلی ، می توانید به عنوان یک دانشمند بزرگ داده ، مهندس بزرگ داده ، مشاور BI و غیره فعالیت کنید.

هواپیمایی

 • 3 ترم
 • بد هونف: مارس / سپتامبر
 • برلین: آوریل / اکتبر

آیا شما علاقه مند به حمل و نقل هوایی هستید؟ آیا شما در حال حاضر تجربه کار دارید ، اما اکنون می خواهید مهارت های مدیریتی خود را گسترش دهید تا بتوانید در حرفه خود به سطح بعدی برسید؟ سپس مدرک MBA ما با داشتن مدرک برتر در هواپیمایی ، انتخاب مناسبی برای شماست. در کنار دانش تخصصی مهم ، ما همچنین دانش مرتبط با مدیریت کسب و کار را در اختیار شما قرار می دهیم.

شما در مورد محرک های اصلی سودآوری هواپیمایی - برنامه ریزی شبکه و مدیریت درآمد - اطلاعات کسب می کنید ، در مورد مسائل زیست محیطی مانند سر و صدا و انتشار ، دانش خود را در مورد تأمین مالی هواپیمایی و فرودگاه عمیق تر می کنید و همچنین با موضوعاتی مانند منابع انسانی ، حسابداری مالی ، و بازاریابی

چشم انداز شغلی

شما به عنوان مدیر آینده مسئولیت هایی را در زمینه ترافیک هوایی و لجستیک به عهده خواهید گرفت. به عنوان مثال ، بعد از فارغ التحصیلی ، می توانید به عنوان مدیر تدارکات حمل و نقل هوایی ، توسعه دهنده استراتژی شرکت ، مشاور مدیریت فرآیند و غیره فعالیت کنید.

جایی که تحصیل خواهید کرد

می توانید مدرک کارشناسی ارشد خود را در دو پردیس آلمانی در Bad Honnef و برلین دنبال کنید.

مقررات پذیرش

تحصیل در IUBH شما را پشتیبانی و چالش می کند. در اینجا شما نیاز دارید که بخشی از دانشگاه ما شوید.

 • مدرک لیسانس از دانشگاه معتبر (برنامه 3 ساله یا معادل 180 ECTS)
 • نمره نهایی حداقل "رضایت بخش" (حداقل معدل نمره معادل معادل 3.0 با توجه به سیستم درجه بندی آلمانی)
 • حداقل 2 سال تجربه تمام وقت حرفه ای و مرتبط بعد از فارغ التحصیلی لیسانس خود (کارآموزی لازم را ندارند)
 • اثبات مهارت انگلیسی: Academic IELTS 6.0 / TOEFL IBT 80 امتیاز / PTE 56 امتیاز (کلی) / کمبریج پیشرفته یا مهارت

فقط درخواست خود را برای ما ارسال کنید و تیم پذیرش ما شما را در مورد گزینه های شما راهنمایی می کند.

نیازهای اصلی مدیریت تحقیقات بالینی

 • گزینه 1: مدرک لیسانس با 180 ECTS PLUS دو سال تجربه حرفه ای مربوطه تا پایان برنامه.
 • گزینه 2: مدرک لیسانس با 210 ECTS.
 • مدرک کارشناسی ارشد علوم طبیعی توصیه می شود.
 • برای شروع برنامه به یک سال تجربه حرفه ای مربوطه نیاز است.
 • اثبات مهارت های انگلیسی:
  • تافل (حداقل 80 امتیاز) یا
  • آیلتس (حداقل سطح 6) یا
  • آزمون انگلیسی Duolingo (حداقل 51٪) یا
  • گواهی کمبریج (حداقل درجه B در کل) یا
  • اثبات معادل
   اثبات باید قبل از شروع مطالعه ارائه شود و نباید از دو سال بیشتر باشد. اگر انگلیسی زبان مادری شما است یا فارغ التحصیل یک مدرسه / دانشگاه انگلیسی زبان هستید ، لازم نیست مهارت انگلیسی خود را اثبات کنید.

روند پذیرش

آیا شما یک برنامه مدرک را انتخاب کرده اید؟ اکنون درخواست کنید ما شما را به صورت مرحله به مرحله از طریق پذیرش پذیرایی خواهیم کرد و منتظر هستیم تا شما را بهتر بشناسیم.

متقاضیان اتحادیه اروپا و EEA

 1. برنامه خود را در www.iubh.de/onb بارگذاری کنید
 2. انجام مصاحبه پذیرش
 3. دریافت نامه پذیرش و قرارداد شهریه
 4. قرارداد شهریه امضا شده را به عقب برگردانید
 5. تحصیلات خود را در IUBH شروع کنید

متقاضیان غیر اتحادیه اروپا

 1. برنامه خود را در www.iubh.de/onb بارگذاری کنید
 2. مصاحبه پذیرش را انجام دهید
 3. نامه پیشنهاد را دریافت کنید
 4. واریز کنید و یک حساب مسدود شده باز کنید
 5. نامه نامه پذیرش و شهریه را دریافت کنید
 6. ویزای خود را دریافت کرده و تحصیلات خود را شروع کنید

مدارک مورد نیاز

پس از ارسال درخواست آنلاین خود ، ما بررسی خواهیم کرد که آیا شرایط ورود را برآورده کرده اید یا طی دو هفته با شما تماس خواهیم گرفت. لطفاً تمامی اسناد ذکر شده در زیر را با درخواست خود ارسال کنید:

 • رزومه
 • نامه انگیزه
 • کپی پاسپورت
 • دیپلم های دانشگاهی و رونوشت سوابق
 • اثبات مهارت انگلیسی (IELTS / TOEFL / PTE / کمبریج A یا P)
 • اثبات تجربه کار (در صورت وجود)

مدیریت مهمان نوازی | توضیح مختصری از استاد IUBH لگراند از IUBH در مورد Vimeo.

آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the ... اطلاعات بیشتر

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the future needs of international companies. Professors and students from over 85 nations meet and work together on–campus. اطلاعات محدود
بد هونف , برلین , مونیخ + 2 بیشتر کمتر