کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

چرا این دوره را انتخاب می کنید؟

نوآوری در کسب و کار و تحول رهبری نیروهای محرک پشت کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی کینگستون (MBA) ما هستند.

این که آیا شما به دنبال پیشرفت شغلی خود ، افزایش اشتغالزایی خود و یا حرکت در سطح بین المللی هستید ، MBA ما پله ای به سوی رشد شخصی و دستیابی به اهداف شغلی فردی شما است.

در دانشکده بازرگانی کینگستون اعتقاد داریم موفقیت حرفه ای با احترام و توسعه ظرفیت و مهارت های شخصی و همچنین چارچوب علمی دانش شکل می گیرد. در این MBA دانش بنیادی چند نظم و در عین حال مهارت های هوش هیجانی ، رهبری انتقادی و مهارت های مدیریتی خود را به دست خواهید آورد.

MBA ما به منظور تحول در فرصت های شغلی ، مقابله با مشکلات فعلی و مقابله با چالش های آینده ، بر کاربرد واقعی مهارت ها ، دانش و رویکردهای جدید متمرکز شده است. ما تفکر پویا و روشن فکر را پرورش می دهیم که سیستم های موجود ، ادراک و چشم انداز را مورد رقابت قرار می دهد. از طریق پروژه های مشاوره زنده و چالش های شغلی فعلی که در این دوره تعبیه شده است ، ما یک رویکرد "تصویر بزرگ" را به منظور ایجاد تغییرات مثبت در عملکردهای پیچیده تجاری و محیط های جهانی تشویق می کنیم.

138863_23735.jpg

دلایل انتخاب دانشگاه کینگستون

 • ارائه شده توسط دانشگاهیان و محققان برجسته ، و همچنین پزشکان با تجربه که از پیشرفت و رشد شخصی شما پشتیبانی می کنند.
 • تأکید جدی بر روشهای یادگیری فعال مانند یادگیری همسالان ، پروژه های مشاوره و برگزاری سمینارها برای رفع مشکلات فعلی مشاغل - همه اینها برای آینه سازی نیازهای تجاری واقعی و مهارتهای مدیریت جهانی طراحی شده است.
 • توسعه ظرفیت شخصی و مهارتهای رهبری شما ضمن پشتیبانی از شما برای ساختن یک برنامه شغلی برای رسیدن به اهداف خود.
 • پارکینگ ماشین رایگان در پردیس کینگستون هیل برای دانشجویان این دوره در دسترس است. همچنین با وسایل حمل و نقل عمومی به راحتی می توانید به محوطه دانشگاه بروید. محل اقامت سالن ها فقط یک پیاده روی از کلاس های درس است.

اعتباربخشی

MBA Kingston از سال 1984 توسط انجمن MBA ها (AMBA) مورد تأیید قرار گرفته است - یکی از اولین MBA های انگلستان برای دستیابی به این تاییدیه. پیوستن به برنامه MBA کینگستون ، درهای عضویت مادام العمر در انجمن MBA ها (AMBA) و یک شبکه جهانی فارغ التحصیلان را باز می کند.

AMBA پیشرو در سازمان معتبر انگلستان است و در سراسر اروپا به رسمیت شناخته شده است. این یک تأیید مستقل و بین المللی از کیفیت را فراهم می کند که به کارفرمایان اطمینان می دهد MBA ما به خوبی رعایت شده و به روز است.

اعتبارنامه دانشکده بازرگانی کینگستون

دانشکده بازرگانی کینگستون اعتبار علمی معتبر بین المللی را توسط AACSB (انجمن پیشرفت دانشکده های تجاری دانشکده ها) در جهت شناخت از تعالی آموزش تجاری خود برگزار می کند. این اعتبارنامه فقط 5٪ از مدارس تجاری جهان کسب کرده است و کیفیت و استاندارد بالایی از ارائه مدرک تجاری ما را به رسمیت می شناسد.

138861_23750.jpg

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

از طریق MBA هدف ما این است که دانش آموزان ما به طور فعال تجزیه و تحلیل کنند ، سوال کنند ، تفسیر و نوآوری کنند. این دوره شما را برای شناسایی و پذیرش فرصتهای بالقوه ضمن توسعه ظرفیتهای خلاقانه و رویکرد مشارکتی شما برای موفقیت در محیط های مختلف آماده می کند.

برنامه MBA تمام وقت در 12 ماه در دو بخش ساخته می شود. تدریس در کلاسهای روزانه روزانه با برخی جلسات آخر هفته انجام می شود. همچنین در ژوئیه هر سال در یک مدرسه تابستانی شرکت خواهید کرد تا افراد برگزیده خود را مطالعه کنند. یک سال دوم اختیاری برای تکمیل کادر حرفه ای در دسترس است.

MBA اجرایی ما یک برنامه پاره وقت است. این همان مطالب را در MBA تمام وقت پوشش می دهد و به طور معمول طی دو سال تکمیل می شود.

قسمت اول

بخش اول قصد دارد تا پایه و اساس در مدیریت عمومی ، از جمله مهارت ها و دیدگاه ها در زمینه های عملکرد تجاری ایجاد کند. این شامل هشت موضوع یکپارچه است که درک فراگیران را از تئوری و عملکرد توسعه می دهد تا آنها را قادر به دستیابی به چشم انداز شرکتی از شرکت خود کند.

ماژول هسته

 • مدیریت مالی
 • داده های بزرگ و تجزیه و تحلیل کسب و کار
 • سازمان ها و مدیریت در یک متن جهانی
 • اصول بازاریابی و تمرین
 • مدیریت عملیات
 • مدیریت استراتژیک
 • مدیریت مسئولیت
 • تصدی و نوآوری

قسمت دوم

قسمت دوم با هدف توسعه مهارت های مدیریت عملی بیشتر از طریق تحویل پروژه مشاوره مدیریت است.

این همچنین شامل دو انتخاب کننده است که به شما امکان می دهند تحصیلات خود را برای شخصی سازی در مسیر شغلی و آرزوهای آینده خود شخصی سازی کنید.

ماژول سفر شغلی و رهبری در طول دوره MBA خود در حال انجام است که هدف شما این است که در ضمن پیشرفت مدیریت شخصی و مهارت های حرفه ای شما را در پیشرفت شخصی و حرفه ای خود پشتیبانی کند.

ماژول هسته

 • پروژه مشاوره مدیریت
 • سفر شغلی و رهبری

ماژول های انتخابی (انتخاب 2)

 • امور مالی شرکت
 • مدیریت پروژه
 • تغییر و خلاقیت
 • تیم های برتر مدیریت و مدیریت شرکت
 • غواصی جهانی
 • برنده و حفظ مشتریان
 • بازاریابی تعاملی
 • زنجیره تامین و مدیریت لجستیک
 • کسب و کار جهانی
 • توسعه و رشد شرکتهای کوچک و متوسط
 • امور مالی نوآوری

سال 2 (اختیاری)

این سال تحصیلی حرفه ای اختیاری است. این اتفاق پس از سال MBA تمام وقت برگزار می شود. این اجازه می دهد تا دانش آموزان به عنوان بخشی از دوره خود ، یک محل کار 12 ماهه را انجام دهند. محل کار یک بخش ارزیابی شده از دوره است و از این رو تحت ویزای درجه 4 قرار می گیرد.

ماژول هسته

 • قرار دادن حرفه ای

MBA اجرایی

MBA اجرایی پاره وقت به طور معمول 2 سال طول می کشد. ممکن است انتخاب کنید که در ژانویه یا سپتامبر شروع شود.

تدریس در طول تعطیلات آخر هفته در طی دو سال صورت می گیرد.

 • قسمت اول: تدریس تمام روزهای شنبه و یکشنبه است
 • قسمت دوم: تدریس تمام روزهای شنبه و / یا یکشنبه است

همچنین در ژوئیه هر سال در یک مدرسه تابستانی شرکت خواهید کرد تا افراد برگزیده خود را مطالعه کنند.

اطلاعات فوق بیانگر ساختار دوره و جزئیات ماژول در حال حاضر در نظر گرفته شده است. ممکن است بروزرسانی ها به صورت سالانه انجام شود و جزئیات تجدید نظر شده توسط مشخصات برنامه قبل از هر سال تحصیلی منتشر می شود. آیین نامه حاکم بر این دوره در وب سایت ما موجود است. اگر تعداد کافی دانشجو علاقه مند به یک ماژول اختیاری نباشیم ، ممکن است این پیشنهاد ارائه نشود.

138865_23357.jpg

مقصد فارغ التحصیلان

MBA Kingston MBA فارغ التحصیلان خود را قادر می سازد تا مطابق با آرزوهای شغلی فرد ، حرفه های خود را از طرق مختلف پیش ببرند. بسیاری از فارغ التحصیلان ما از دانش به دست آمده از MBA Kingston استفاده می کنند تا به آنها کمک کنند تا در سطح بالاتری از مدیریت ارشد ، چه در صنعت موجود خود فعالیت کنند و چه از این فرصت برای انتقال به نقش / بخش جدید استفاده کنند. برخی دیگر از این مهارتها برای راه اندازی موفقیت آمیز در شغل خود استفاده می کنند ، یا در یک شرکت مشاوره ای موجود در یک شرکت موجود یا با راه اندازی کار خود ، نقش مشاوره ای را گسترش می دهند.

برخی از نمونه های سازمان های شناخته شده فارغ التحصیلان ما برای آنها کار کرده اند: GSK ، AstraZeneca PLC ، RBS ، خدمات مشاوره Tata ، NHS ، خدمات اینترنت آمازون PVT با مسئولیت محدود ، اشیاء پترولیوم ، ام اس املین ، سبربانک ، BTS مخابرات ، Deloitte دیجیتال ، EY .... به نام چند مورد.

انواع نقشی که فارغ التحصیلان ما پس از MBA داشته اند ، بسته به تجربیات فرد و حوزه تخصص آن ، بسیار متفاوت است. مجموعه ای از سمتهایی که توسط فارغ التحصیلان MBA کینگستون MBA برگزار می شود ، شامل مدیر فروش فنی ، مدیر مالی ، رئیس بازاریابی و دستیابی به برند ، مدیرعامل ، رئیس عملیات ، CTO ، مدیر تجارت منطقه ای ، مدیر خدمات ، مدیر عامل ، مدیر روابط تجاری IT ، و مدیر ارشد گروه

شبکه فارغ التحصیلان MBA

شبکه فارغ التحصیلان MBA فارغ التحصیلان و دانشجویان را قادر می سازد از یک شبکه جهانی اتصالات در طیف گسترده ای از بخش های صنعت بهره مند شوند. این شبکه که بخشی از Kingston Connect ، پلت فرم فارغ التحصیلان آنلاین ما برای فارغ التحصیلان دانشکده تجارت کینگستون است ، فارغ التحصیلان MBA را قادر می سازد:

 • با فارغ التحصیلان MBA در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید
 • فرصت های شغلی را به اشتراک بگذارید
 • روابط مربیگری برقرار کنید
 • تبادل دانش و تجربه در صنعت
 • دوباره با همکلاسی ها ارتباط برقرار کنید
 • اشتراک عکس از تجربه MBA خود
 • بخشی از گروه های خاص کشور یا صنعت باشید
 • درباره رویدادهای آینده و اتحاد مجدد اطلاعات کسب کنید

ثروت دانش و تنوع فارغ التحصیلان ما از 30 سال گذشته برنامه MBA Kingston یک شبکه غنی و جذاب ایجاد می کند که شما می خواهید بخشی از آن باشید!

MBA در روسیه

MBA Kingston و MBA اجرایی نیز به همراه شرکای ما در مسکو در آکادمی ریاست جمهوری اقتصاد ملی و مدیریت عمومی (RANEPA) تحویل داده می شود. ماژول های مشابه با کسانی که در دانشگاه کینگستون تحویل داده می شوند یکسان هستند ، اگرچه برخی کارگاه های آموزشی اضافی و ورودی از دست اندرکاران منطقه محلی گنجانده شده است. برنامه درسی اصلی توسط دانشگاهیان دانشگاه کینگستون تحویل داده می شود که توسط همکاران RANEPA پشتیبانی می شوند.

138864_23733.jpg

شرایط ورود

ما توصیه می کنیم که نامزدها در اسرع وقت برای MBA کینگستون درخواست کنند - برای شروع MBA شما می تواند بیشتر از آنچه فکر می کنید سازماندهی شود طول بکشد. ما پذیرش در طول سال را می پذیریم ، بنابراین می توانید هنگام آماده شدن به گروه بعدی دانش آموزان بپیوندید.

MB Kingston یک دوره عمومی است که به صورت یک برنامه تمام وقت و پاره وقت (اجرایی) ارائه می شود. معیارهای پذیرش خاص MBA ما نشانگر این واقعیت است که دانشجویان در این برنامه ها اغلب سوابق تحصیلی و تجاری دارند.

معیارهای خاص پذیرش MBA

تعهد به MBA یک تصمیم بزرگ و در حال تغییر در زندگی است. ما می خواهیم تجربیات شما در مورد Kingston MBA چالش برانگیز ، لذت بخش و با ارزش باشد ، بنابراین اطمینان از انتخاب دانش آموزان مناسب و همچنین انتخاب صحیح دانشجویان بسیار مهم است. ما از مجموعه ای از معیارهای پذیرش استفاده می کنیم تا مشخص کنیم آیا دانش آموز آمادگی برای گرفتن مدرک MBA را دارد یا خیر. این معیارها به ما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنیم که می توانید MBA را با موفقیت تکمیل کنید ، و این که هر گروه از دانش آموزان به طور موفقیت آمیز به عنوان تیم همکاری می کنند.

حوزه مورد نیاز شما باید تهیه کنید:
علمی
درجه اول یا معادل شناخته شده از بدنه حرفه ای. کپی معتبر از مدرک ، رونوشت یا نامه جایزه خود را.
- ما همچنین برنامه هایی را از افراد با تجربه مدیریتی قابل توجه اما درجه اول نداریم. شواهد توسعه و پیشرفت حرفه ای جایگزین.
تجربه کاری حداقل تجربه کاری مربوط به سه سال برای برنامه تمام وقت یا 5 سال سابقه مدیریتی برای برنامه اجرایی. -
تسلط به زبان انگلیسی انگلیسی نوشتاری و گفتاری بسیار ماهر. از متقاضیانی که زبان اول آنها انگلیسی نیست انتظار می رود شرایط ما را برای تسلط به زبان انگلیسی برآورده کنند (برای جزئیات بیشتر به زیر مراجعه کنید).
انگیزه MBA یک تعهد بزرگ است. باید بدانیم که شما در مورد فرصت و پیامدهای مطالعه فکر کرده اید. بیانیه شخصی (حداکثر 750 کلمه) در فرم درخواست.

مصاحبه برای بحث در مورد مناسب بودن MBA برای شما.

هزینه این دوره

خانه و اتحادیه اروپا 2020/21

 • MBA تمام وقت 23،500 پوند
 • MBA پاره وقت 12925 پوند در سال

در خارج از کشور (نه اتحادیه اروپا) 2020/21

 • MBA تمام وقت 23،500 پوند
 • MBA پاره وقت 12925 پوند در سال
آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Faculty of Business and Social Sciences combines Kingston Business School and the School of Law, Social and Behavioural Sciences. Together they cultivate critical thinking and a problem-solving ap ... اطلاعات بیشتر

The Faculty of Business and Social Sciences combines Kingston Business School and the School of Law, Social and Behavioural Sciences. Together they cultivate critical thinking and a problem-solving approach to learning, with an international outlook. اطلاعات محدود
کینگستون بر تیمز , مسکو + 1 بیشتر کمتر

اعتیار سنجی ها