دانشگاه کوچ برنامه MBA در سال 1993 تاسیس شد به ارائه آموزش جامع کسب و کار که شامل یک برنامه آموزشی دقیق و ابتکاری که با استادان در سطح جهانی. این طراحی شده است که شامل بهترین ویژگی های برنامه های MBA ارائه شده در دانشگاه های بزرگ در سراسر جهان. زبان آموزش زبان انگلیسی است.

هدف اصلی از کوچ برنامه MBA است که به ارائه دانش، بینش و مهارت برای رهبران جهانی آینده که تغییرات در سازمان ها و جوامع آنها در درگیر هستند را تحت تاثیر قرار. فارغ التحصیلان MBA کوچ خواهد بود رهبران کسب و کار در آینده مسئول سازمان موثر است که بازار محور، در سطح جهانی آگاه، مسئولیت اجتماعی و که در آن تصمیم گیری بر اساس اطلاعات با تمرکز استراتژیک است. فارغ التحصیلان ما برای یک آرایه وسیعی از مشاغل اعم از مدیریت به طور کلی به زمینه های تخصصی از جمله بانکداری سرمایه گذاری، مدیریت بازاریابی و مدیریت زنجیره تامین آماده شده است. کوچ MBA برنامه پس از تجربه است.

در مقایسه با MBA معمولی دو سال، 12 ماه MBA دانشگاه کوچ است ارائه حدود ساعت تماس با همان در مدت دوازده ماه با یک برنامه شدید.

معیارهای پذیرش

اولین شرط و قبل از هر چیز برای پیوستن به برنامه MBA کوچ است که یک فرد بسیار با انگیزه و اختصاص یافته است. علاوه بر این، متقاضیان باید شرایط زیر را دارا باشد:

  • مدرک کارشناسی از یکی از موسسات معتبر
  • حداقل دو سال تمام وقت سابقه کار حرفه ای
  • خدمات نظامی به اتمام (در صورت وجود) و یا اثبات تعویق
  • تسلط به زبان انگلیسی

به منظور اعمال به برنامه MBA، متقاضیان باید نرم افزار آنلاین (Gradapp.ku.edu.tr) کامل و آپلود در بر داشت زیر؛ - میانگین GMAT نمره از کلاس MBA 2012-2013 - GMAT / GRE نمره آزمون (را نیز باید به شماره مؤسسه 0163 ارسال می شود): 606 - یک ریز نمرات رسمی از هر دانشگاه حضور - سه مقاله به عنوان مشخص - برنامه پرداخت هزینه لغزش - نمرات تافل و ALES همچنین می توانید آپلود می شود در صورت موجود بودن - 2 نامه مرجع باید برای نرم افزار ارائه شده است.

نامزد باید اطلاعات از کسانی که در نامه های مرجع در برنامه آنلاین پر را فراهم خواهد کرد. آنها خواهد شد با لینک وب از فرم نامه مرجع از طریق پست الکترونیکی ارائه شده است.

متقاضیان انتخاب خواهد شد برای مصاحبه های مدرسه تحصیلات تکمیلی کسب و کار نامیده می شود. نامزدها خواهد یک مقاله کوتاه داده می شود به خواندن و مطالعه قبل از مصاحبه و خواسته خواهد شد که برای پاسخ به سوالات مربوط به این مقاله به عنوان بخشی از فرایند مصاحبه است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
19,000 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ