کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

در ماه سپتامبر رو در رو

University of Gibraltar متعهد است یک تجربه یادگیری عالی را ارائه دهد که شخصی و مشارکتی باشد. این برنامه از سپتامبر سال 2020 به صورت حضوری و تحویل حضوری در محوطه دانشگاه تحویل داده خواهد شد. طرح یک پردیس آن ، سیاست دوری جسمی دقیق و اندازه کلاس های کوچک به معنای جلوگیری از ازدحام جمعیت بیشتر و کاهش خطر ابتلا به عفونت است. چیدمان یک پردیس و اندازه کلاس کوچک ما به معنای جلوگیری از ازدحام جمعیت بیشتر است و خطر ابتلا به عفونت را کاهش می دهد.

هنگام آماده شدن به ما بپیوندید

ما در ماه سپتامبر آماده خواهیم بود تا شما را در محوطه دانشگاه خوش آمدید ، اما می دانیم که Covid-19 ممکن است روی برنامه های سفر تأثیر بگذارد و برخی از برنامه های ویزا را به تأخیر بیندازد. اگر با شروع برنامه خود نتوانید به جبل الطارق برسید ، ما این امکان را به شما می دهیم که ابتداً ثبت نام کنید ، به این معنی که می توانید هنگام آماده شدن به ما بپیوندید.

تعهد شهریه University of Gibraltar بخوانید: href = "https://www.unigib.edu.gi/face-to-face-teaching-as-from-september/

درباره این دوره

University of Gibraltar MBA یک برنامه مدیریتی معاصر و حرفه ای است که با هدف به چالش کشیدن و الهام بخشیدن به شما کمک می کند. این که آیا شما به دنبال پیشرفت چشم انداز حرفه خود هستید یا تغییر جهت خود را، MBA یک حرفه حرفه ای نخبه است که به شما مهارت های مدیریت کسب و کار را که شما را از رقابت جدا خواهد کرد، فراهم می کند.

اندازه های کوچکتر ما به این معنی است که شما به یک جامعه محکم بافت حرفه ای بلندپروازانه ملحق می شوید و از یک تجربه شخصی تر با دسترسی بهتر به معلمان و کارکنان لذت خواهید برد.

University of Gibraltar MBA یک دوره تمام وقت و یا دو سال دوره شتابزده نیمه وقت است که در سپتامبر 2019 در دانشکده بازرگانی دانشگاه آغاز خواهد شد.

تا زمانی که فارغ التحصیل شدید، باید مهارت ها و تجارب خود را برای موفقیت در سطوح بالای رهبری و پر هزینه داشته باشید.

ساختار

مدرک کارشناسان متخصص و کارشناسان صنعت، مدرک کارشناسی تمام وقت یک دوره تسریع یک ساله است که معمولا به تعهد شانزده ساعت کلاس درس در هفته نیاز دارد. حالت مطالعه نیمه وقت طراحی شده است که متناسب با شغل شما باشد و نیازمند تعهد 8 ساعت کلاس در هفته در طول شب و تعطیلات آخر هفته است. برنامه زیر یک طرح مطالعه معمول را نشان می دهد.

عنوان ها تغییر می کنند زمانبندی برای حالت نیمه وقت متفاوت خواهد بود.

نیمه اول (سپتامبر - دسامبر)

 • حسابداری و گزارشگری
 • مدیریت بازاریابی
 • مدیریت تکنولوژی های جدید
 • مدیریت مردم

نیمه دوم (ژانویه تا آوریل)

 • رهبری و مدیریت تغییر
 • مدیریت مالی
 • قانون کسب و کار
 • تصمیم گیری استراتژیک

نیمه سوم (مه - اوت)

 • پروژه Capstone *

* دانش آموزان می توانند یک پروژه را انتخاب کنند که دارای تمرکز عمومی یا یک تمرکز متخصص است مانند Fintech، New Technologies یا Gaming.

یک تجربه یادگیری منحصر به فرد

براساس برنده جایزه Europa Point Campus University of Gibraltar ، شما به منابع یادگیری متخصص از جمله مناطق باز مطالعه و تکنولوژی پیشرفته دسترسی خواهید داشت. این، همراه با برنامه درسی که رویکردهای نظری را به رشته های کسب و کار با تجربه عملی متصل می کند، بدین معنی است که شما از دوره ای که برای مدیریت در جهان کسب و کار آماده می شود، ظاهر می شود.

جبل الطارق دارای یک اقتصاد متنوع و پرطرفدار است و مقر اصلی ثروت کسب و کارهای جهانی است که به شما فرصت می دهد تا از بهترین و بهترین دسترسی به شبکه های ملی و بین المللی برخوردار شوید.

چرا این دوره را انتخاب می کنید؟

 • یادگیری چهره به چهره: شما از شیوه های آموزشی که شما را در قلب یادگیری قرار می دهند و لذت بردن از یادگیری لذت خواهید برد.
 • اثبات آینده: شما یک برنامه درسی که مرتبط، تاثیر گذار و، بالاتر از همه، طراحی شده است به شما مهارت های مورد نیاز در دنیای کسب و کار فردا را مطالعه خواهید کرد.
 • استخدام پس از تحصیل: برای دانشجویان بین المللی، شما می توانید برای مدت دو سال پس از اتمام تحصیل، اقامت داشته باشید و در جیب الطارق کار کنید.
 • پروژه Capstone: در طول ترم اول و دوم، شما می توانید فرصتی برای یادگیری و تمرین هشت مؤلفه شخصی داشته باشید که هدف آن ارتقاء مهارت های مدیریت کسب و کار شما است. پروژه سنگ شکن در سال گذشته شما یک وظیفه چند منظوره است که فرصتی منحصر به فرد برای اعمال تمام مهارت ها و دانش های آموخته شده در MBA فراهم می کند.
 • کیفیت: شما از تدریس و یادگیری بهره مند خواهید شد که با استانداردهای UK مطابقت دارد، اما مزیت یک محیط مدیترانه ای را در محیط کسب و کار پویا دارد.
 • انتخاب تخصص: برای پروژه سنگین خود، می توانید یک تمرکز عمومی را انتخاب کنید یا تمرکز متخصص بیشتری مانند Fintech، New Technologies یا Gaming را انتخاب کنید.

مشخصات ورود

به طور معمول متقاضیان MBA:

 • داشتن درجه اول خوب با یک دانشگاه انگلیس یا معادل آن در خارج از کشور.
 • تجربه کاری جدید داشته باشید ما تنوع تجربه در دانشجویان ما را ارزش می دهیم، بنابراین ما از برنامه های کاربردی فارغ التحصیلان اخیر پذیرفته شده است که قرار دادن معنی دار و همچنین کسانی که با تمام سطوح از تجربه کار است. ما بیشتر به تاثیراتی که در محل کار شما داشته ایم علاقهمندیم نسبت به مدت زمان صرف شده.
 • قادر به ارائه مفاهیم به طور موثر در نوشتن، در بحث ها و سخنرانی ها. مهارت های پایه IT مانند پردازش متن، ایمیل و اینترنت انتظار می رود.

الزامات زبان انگلیسی:

 • اگر زبان انگلیسی اولین زبان شما نیست ، شما به نتیجه کلی آزمون آیلتس 6.5 ، شامل حداقل 6.0 در کلیه آزمونهای زیر نیاز دارید. جوایز معادل در نظر گرفته خواهد شد (به عنوان مثال آزمون پیرسون به زبان انگلیسی ، گواهینامه کمبریج پیشرفته انگلیسی ، City & Guilds International ESOL 8984 یا آزمون تافل IBT مهارت انگلیسی).

پیشنهادات مبتنی بر ترکیبی از مدارک یا نمرات پیش بینی شده، بیانیه شخصی و ارجاع متقاضی است.

هزینه ها

 • تمام وقت: 14،500 پوند
 • بین المللی (غیر اتحادیه اروپا): 16،500 پوند

هزینه ها مستند سازی می شوند

درخواست دادن

برنامه های مربوط به سال تحصیلی 2020/2021 در اکتبر 2019 باز خواهد شد. مهلت درخواست ژوئن 2020 .

آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Get ready to go further with the University of Gibraltar. Whatever you choose to study with us, you will get a more personal learning experience at a new kind of university. Our UK-aligned, industry- ... اطلاعات بیشتر

Get ready to go further with the University of Gibraltar. Whatever you choose to study with us, you will get a more personal learning experience at a new kind of university. Our UK-aligned, industry-led courses ensure you’re getting the skills that employers are looking for, while our smaller class sizes give you the space to explore big ideas. اطلاعات محدود