توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

با حمایت بنیاد King Faisal (KFF)، برنامه MBA توسط وزارت آموزش عالی در ماه جولای 2010 تأیید شد. هدف اصلی برنامه MBA این است که دانشجویان تحصیلات تکمیلی پادشاهی عربستان سعودی را با کلاس جهانی تحصیلات MBA

برنامه MBA در شبانه روز اجرا می شود و هر دو مردان و زنان را می پذیرد. نامزد های معمول این برنامه عبارتند از:

  • متخصصان حرفه ای که می خواهند کسب دانش عمومی خود را بهبود بخشیده و شبکه های کسب و کار مشترک را توسعه دهند.
  • افرادي كه مي خواهند شغل خود را ارتقاء دهند و پتانسيلي و توانايي هاي رهبري خود را توسعه دهند.
  • مردان و زنان که می خواهند از موقعیت فعلی خود به سمت نقش های مدیریت عمومی منتقل شوند.
  • کارآفرینانی که علاقمند به شروع کسب و کار جدید یا پرورش و رشد شرکت های موجود هستند.
  • مردان و زنان در مراحل اولیه کارهایشان که می خواهند دانش خود را از رشته های کسب و کار و مدیریت بهبود بخشند و چشم انداز آینده شغلی خود را ارتقا دهند.

برنامه MBA شامل 42 ساعت اعتبار و اختصاص داده شده به ارائه حرفه ای با حداکثر انعطاف پذیری در طول برنامه های شلوغ خود را. این برنامه معمولا در عرض 24 تا 36 ماه تکمیل می شود و روزهای هفته را از ساعت 6 صبح تا 9 بعد از ظهر و در پنج شنبه ها انتخاب می کند.

چرا Alfaisal University MBA Alfaisal University ؟

جهانی شدن فرصت های اقتصادی بی شمار و چالش های اجتماعی را به وجود می آورد. مدرک تحصیلی کالج تجاری Alfaisal University دانشآموزان را با دانش نظری و مهارتهای عملی مورد نیاز برای استفاده از فرصتهای شغلی و مقابله موثر و مسئولانه با چالشهای پیچیده کسب و کار مواجه می سازد. سازمان های جهانی و منطقه ای به مدیران و رهبران خود نیازمند مهارت های گوناگون فنی و بین فردی هستند. چنین سازمان هایی به دانشگاه های برجسته مراجعه می کنند تا آنها را با فارغ التحصیلان MBA که دانش کسب و کار استثنایی دارند عرضه کنند. هدف شما این است که در سازمان خود پیشرفت کنید، به کارهای حرفه ای بروید یا برای ایجاد یک کسب و کار جدید. MBA Alfaisal University شما را با مهارت ها و مهارت های مورد نیاز برای تحقق بخشیدن به این اهداف و بهتر در خدمت سازمان خود، جامعه خود و ملت شما تجهیز خواهد کرد.

تعالی در آموزش و پرورش

کالج تجاری کالج Alfaisal University (AUCB) متعهد به ارائه بهترین استانداردهای آموزش عالی در زمینه آموزش عالی در KSA است. ما متعهد به استخدام دانش آموزان تدریس و تحقیق با تجربه و با صلاحیت شده هستیم که در زمینه تحصیلات MBA و تحصیلات عالی در معرض برتری قرار داشته اند. AUCB تدریس ارزیابی اساتید MBA در هر ترم را انجام می دهد و به طور مرتب نظرسنجی رضایت دوره را به MBA های ما ارایه می دهد. ما همچنین یک گروه انتخابی از دانشجویان MBA داشته ایم که در کمیته مشورتی کمیته MBA شرکت می کنند، که در هر ترم با مدیر برنامه MBA و کمیته مطالعاتی فارغ التحصیل می شود. در اوایل سال 2013، ما یک سیاست کیفیت اطمینان آموزشی دقیق برای برنامه MBA اجرا کردیم. AUCB متعهد به چنین استانداردها، ابتکارات و سیاست هایی است که ما را از دیگر ارائه دهندگان مؤسسات محلی متمایز می کند و ما را قادر می سازد تا آموزش عالی MBA MBA را در KSA ارائه دهیم.

کلاس درس تجربه

هنگام یادگیری هر چیزی جدید، یک مربی حامی یا یک معلم الهام بخش ارزشمند است. با این حال، ممکن است برای کمک یا مشاوره دشوار باشد. در هر محیط سازمانی یا آموزشی، یک معلم استثنایی تنها بخشی از معادله یادگیری است. قسمت اصلی معادله همان چیزی است که شما با آن به ارمغان می آورید، از جمله توانایی ها، توانایی ها و تجربه های شخصیتی، مهارت های مدیریتی و مدیریتی که در حال حاضر داشته اید، آگاهی از نقاط قوت و ضعف فعلی خود را به عنوان مدیر و دانستن آنچه که می خواهید برای دستیابی به آن و چگونگی دستیابی به آن. هدف از برنامه MBA Alfaisal این است که از طرف شما از معادله یادگیری نظری، عملا و شخصا حمایت کنید. برای رسیدن به این هدف، تمام دوره های MBA شامل کار فردی و همکاری، بحث های کلاس درس تعاملی در مورد مسائل مربوط به کسب و کار معاصر و انواع تکالیف، پروژه ها، آزمون ها و معاینات برای کمک به یادگیری شما است. تمرکز اصلی ما این است که به شما فرصت های بهینه برای یادگیری نحوه رشد به عنوان یک مدیر و رهبر در سازمان و جامعه خود را فراهم کنید.

سفرهای بین المللی مطالعات

در عصر جهانی شدن، قرار گرفتن در معرض تجارب و شیوه های مدیریت در کشورهای دیگر و فرهنگ ها بخش مهمی از تجربه یادگیری MBA است. کالج تجارت هر ساله در ماه ژوئن در طول تعطیلات تابستانی، سفرهای تحصیلی بین المللی را برای دانشجویان MBA ارائه می دهد.

برنامه تحصیلی

برنامه تحصیلی برنامه MBA Alfaisal University برای پاسخگویی به نیازهای بخش های صنعت و افراد کسب و کار طراحی شده است. این برنامه پس از بالاترین مدارس کسب و کار جهانی رتبه بندی شده است و به طور مداوم به روز می شود تا ارتباط آن با محیط کسب و کار بین المللی فعلی حفظ شود.

هزینه های تحصیل

  • هزینه درخواست (غیر قابل بازگشت) SR 500
  • مجموع برنامه هزینه تحصیل (برنامه پرداخت: SR 50،000 در ابتدای هر ترم تحصیلی) SR 200،000
  • کتاب و مواد تخمینی برای هر سال SR 6000
برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی June 13, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
22 
تمام وقت
Price
- هزینه کل برنامه درسی: SR 200،000
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019