کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

The Cyprus Institute of Marketing

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

The Cyprus Institute of Marketing

برنامه MBA در اصل در ایالات متحده توسعه داده شد و به زودی پس از آن در انگلستان معرفی شده است در حال حاضر سرعت در حال گسترش در قاره اروپا و سایر نقاط جهان. با بین المللی رو به رشد اقتصاد جهانی، تعداد فزاینده ای از شرکت ها و سازمان نیاز به مدیران ارشد MBA با درجه. اصطلاح «مدیریت کسب و کار، را پوشش می دهد، نه تنها مدیریت کسب و کار در هر سه، بلکه انواع مختلفی از افراد، همه از آن از اهمیت حیاتی برای مدیران در کسب و کار و بخش عمومی می باشد.

چرا MBA؟


موسسه قبرس برنامه بازاریابی MBA عمل ​​گرا است و طراحی شده است برای سرعت بخشیدن به روند توسعه مدیریتی و رهبری است. با MBA دانش خود را از مهارت های مدیریت و تکنیک های توسعه داده خواهد شد. مدیریت در هر دو بخش خصوصی و دولتی نیاز به بالاترین سطح از آموزش های مربوطه و همچنین چشم انداز، مهارت های تحلیلی و توانایی اجرای تصمیمات وسیع است. برنامه MBA را تحریک دانشجویان به فراتر از مرزهای باریک و افق برای برنامه ریزی شغلی در سطح بالاتر است.

به MBA برای مدیران با آموزش و پرورش مربوطه قبلی، آموزش و تجربه کار که نیاز به کمک های بزرگی به سیاست سازمان خود طراحی شده است. هدف خاص از برنامه است که قادر به مدیران در سطح استراتژیک کار و مدیریت سازمان خود به طور موثر در پیچیده و نامطمئن محیط کسب و کار امروز. نزدیک لینک با صنعت، تجارت و بخش عمومی همه آنها به توسعه و طراحی برنامه کمک تاسیس شده است.

هدف از برنامه


- فعال کردن دانش آموزان برای به دست آوردن درک گسترده ای از تکنیک های مدیریتی در رابطه با تصمیم گیری؛
- ارائه یک دیدگاه جهانی از سازمان ها و محیط زیست خود را به طوری که برای فعال کردن دانش آموزان به صورت چالش از قرن 21st.
- تاکید بر اهمیت و اهمیت افزایش اثربخشی مدیریتی و شایستگی، و درک روش های مختلف استراتژیک؛
- غنی سازی و توسعه دانش آموزان و چشم انداز مدیریتی با تشویق یادگیری از طریق تجربه خود گذشته و نیازهای فعلی و آینده خود را و نیازهای بازار و جامعه است.

در پایان از دانش آموزان برنامه قادر خواهد بود به:


- درک و قدردانی از مفاهیم و نظریه های مدیریت و ببینید تا چه حد این نظریه قابل اجرا در دنیای واقعی و در حال تغییر هستند.
- درک و ارزیابی اهداف و اهمیت تدوین استراتژیهای در یک زمینه محلی و جهانی؛
- قادر به تشخیص و تجزیه و تحلیل شرایط پیچیده و مقابله با عوامل برونزا پیش بینی نشده مؤثر بر محیط زیست درونی سازمان خود باشد.
- برخورد موثر با کمبود بشر و قادر به مقابله با اصطکاک بشر و منجر تیم خود را از طریق تصمیم گیری ها و دوران سخت؛
- چالش های مورد نیاز کار با اطمینان بیشتر و افزایش چشم انداز پیشرفت آنها برای به دست آوردن موقعیت های ارشد مدیریتی؛

موضوع تدریس

این برنامه است تا از 18 نفر و دانش آموزان ساخته شده تنها 6 تواند را انتخاب نمایید.


موسسه ممکن است معافیت بر اساس موضوع به موضوع را به دارندگان CIM ارسال دیپلم در مدیریت شرکت و برنامه ریزی استراتژیک (POSTPLAN) و یا یک درجه B.Sc از این موسسه یا سایر موسسات شناخته عطا کند.

حداکثر تعداد معافیت اعطا 6.

1. حسابداری و مدیریت مالی
2. مدیریت عملیات
3. آمار کسب و کار
4. مدیریت بازاریابی
5. اقتصاد کسب و کار
6. رفتار سازمانی
7. محیط تجارت
8. روابط کارمندان
9. بازارهای مالی
10. سیاست و استراتژی کسب و کار
11. تحقیقات بازاریابی
12. طبق قوانین اتحادیه اروپا
13. محیط کسب و کار اروپا
14. منابع اطلاعات سازمانی
15. مدیریت مالی
16. تبلیغات و روابط عمومی
17. مدیریت عملیات و پژوهش عملیاتی
18. استراتژی بازاریابی بین المللی

مدت زمان و ساختار مطالعه

- تمام وقت: 12 ماه
- پاره وقت: 24 ماه

کلاس های آغاز ماه اکتبر و ژانویه.


سال تحصیلی برای شروع اکتبر اجرا می شود از اکتبر-مه که امتحانات نهایی انجام می شود. از ماه ژوئن تا اکتبر پایان نامه باید آماده و ارائه شده است.


سال تحصیلی برای شروع ژانویه اجرا می شود از ژانویه تا اوت هنگامی که امتحانات نهایی در ماه سپتامبر انجام شده است. تز باید توسط ماه فوریه سال زیر مشاهده کنید.

ساعت در هفته آموخته
تعداد ساعت در هفته برای تماس با تحصیل تمام وقت 12 یا چهار شب هر 3 ساعت است. تعداد کل دوره های در یک سال آموزش داده می شوند 12.


برای دانش آموزان پاره وقت تعداد ساعت در هفته 6 یا دو شب هر 3 ساعت است. تعداد کل دوره های آموزشی برای یک سال برای برنامه های نیمه وقت تدریس 6.

سمینار ویژه

علاوه بر این سخنرانی سنتی، دانش آموزان را به شرکت در یک سمینار آخر هفته فشرده از 24 ساعت معمولا برای پایان ماه مه برنامه ریزی شده. در این سمینار دانشجویان در تجزیه و تحلیل مورد مطالعه تمرکز؛ آنها را مجبور به ارائه کار خود را به رهبر سمینار، معمولا یک استاد مهمان.

پایان نامه
10.000 کلمه پایان نامه بخش عمده ای از MBA است و یک دانش آموز ارسال یک پایان نامه تا به استاندارد نخواهد اعطا MBA. تز باید بر روی یک موضوع با آموزش دانش آموز موافقت کرد و باید تعصب پژوهش. این پروژه است که معمولا در ماه ژوئن آغاز شده پس از امتحانات هستند و باید آخرین توسط هفته اول ماه سپتامبر همان سال ارائه شود. در مورد دانش آموزان شروع MBA خود را در ژانویه آنها باید پایان نامه خود را پس از ماه اوت آغاز و ارائه آن به آخرین فوریه سال آینده.


با این حال، دانش آموزان را تشویق به شروع تفکر در مورد پروژه تحقیقاتی خود را طولانی قبل از ماه ژوئن.


این است که چرا در دانش آموزان اوایل ژانویه اختصاص داده یک معلم خصوصی برای کمک به آنها با آماده سازی و هدایت پایان نامه خود را. موسسه دانش آموزان را تشویق به انجام یک مطالعه که از یک نگرانی در حال حاضر به خود سازمان / شرکت کنند. تز خواهد شد امتحان داخلی مشخص شده و تعدیل توسط آزمونگر خارجی. دانش آموز ممکن است لازم باشد برای حمایت از / کار خود را به او را به یک پنل بررسی. نمره ی قبولی در 50 درصد است و عملکرد دانش آموز خواهد شد و در متن نشان داد.

مورد نیاز MBA ورود


شرایط ورود انعطاف پذیر هستند و به توانایی یک نامزد ثابت دانشگاهی، انگیزه، تجربه به عنوان یک مدیر و یا مدیر اجرایی کسب و کار و یک ارزیابی از مزایای که او به احتمال زیاد به استخراج از برنامه است. از مقدار حداقل مدارک تحصیلی معمول مورد نیاز یک دوم کلاس درجه افتخارات از بریتانیا و یا معادل آن از یک معتبر ایالات متحده دانشگاه یا یک مدرک حرفه ای UK تایید در افراد مانند حسابداری، بازاریابی، بیمه، حمل و نقل و غیره

دانش آموزان با لیسانس خواهد شد را به POSTPLAN مؤسسه (ارسال دیپلم در مدیریت شرکت و برنامه ریزی استراتژیک) پذیرفته شده اند. پس از اتمام موفقیت آمیز دانشجویان طرح برای یک سال بیشتر ادامه و پس از اتمام موفقیت آمیز این سال، آنها اهدا خواهد شد MBA نیست.این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2018
اکتبر 2018
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
6,600 EUR
Locations
قبرس - نیکوزیا, Nicosia
تاریخ شروع: ژانویه 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع: اکتبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 2018
قبرس - نیکوزیا, Nicosia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
اکتبر 2018
قبرس - نیکوزیا, Nicosia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات