کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

آینده آموزش و پرورش مدیریت چیست؟ به ما بپیوندید و ما آن را با هم در مدرسه آسیا از کسب و کار ساخت.

بانک Negara مالزی و مدرسه اسلون MIT در آغوش چالش برای ردیابی یک مسیر جدید و بهتر. ASB فرصت برای شروع یک موسسه آموزشی از ابتدا و پرداختن به نیازها و چالش های مدیریت آموزش و پرورش با یک رویکرد تازه، نوآورانه و کارآفرینانه است. ما قویا بر این باورند که نسل بعدی رهبران تحول آفرین برای جهان در حال ظهور خواهد شد بر اساس نظریه های موجود در دانشگاه جهانی بالا در ترکیب با تجربه و اقدام دیدگاه یادگیری توسعه یافته است.

دانشجو یادگیری در مورد مشکلات شرکت از مطالعات موردی مواجه یک مدل از گذشته است. دوره های آموزشی آینده است. ASB دانش آموزان مدیریت، پزشکان مدیریت، و نهادهایی که آنها یک راه جدید برای انجام کارها، راه های جدید از یادگیری، شیوه های جدید تفکر و ادغام بهتر تئوری با عمل به کار ارائه دهد.

MBA ASB 3.0 آمیزد تئوری و عمل در هر سطح. دانشکده MIT اسلون به همان برنامه درسی سخت در ASB است که در کمبریج، ماساچوست، ایالات متحده آمریکا تحویل آموزش می دهند. علاوه بر این، برنامه درسی ASB خواهد شامل عمل پروژه های یادگیری با شرکای شرکت ما و شرکای نهادی در سراسر آسیا، فراهم آوردن فرصت های در حال انجام برای تست و اعمال نظریه از کلاس درس در یک طیف گسترده ای از چالش های سازمانی، سازمانی و زمینه است.

برنامه درسی هیجان انگیز و بسیار نوآورانه ما در روند تصویب است اما در عین حال بازدید از صفحه برنامه درسی ما در مورد برجسته اصلی این برنامه را یاد بگیرند.

یادگیری عملی در مدرسه آسیا کسب و کار

دوره های آموزشی یک فرایند است که شامل کار بر روی چالش های واقعی، با استفاده از دانش و مهارت از یک تیم به پرسش و دوباره تفسیر مفاهیم قدیمی و آشنا به ایجاد راه حل های جدید و اجرای آنها را بررسی نتایج است. پروژه های یادگیری عملی می توانید کسب و کار مهم، مشکلات اجتماعی و سازمانی حل و فصل و کلاس درس را در زمینه ها و شرکت های مشتری را به کلاس درس.

پروژه های یادگیری عملی (4-5 پروژه در طول دوره از برنامه MBA؛ 40 درصد از برنامه درسی): دانش آموزان باید این گزینه به تخصص در یک صنعت و یا تابع خاص در حالی که کار با شرکت های واقعی و یا می توانید انتخاب کنید به قرار گرفتن در معرض گسترده به طیف وسیعی از انواع مختلف ptojects. پروژه های یادگیری عملی را در محل در سراسر منطقه و ASB تسهیل دادن (دانش آموزان انتظار می رود برای پیدا کردن پروژه های خود را).

دیگر نکات برجسته:

  • حدود 80 درصد از این دوره ها توسط اعضای هیات علمی دانشگاه MIT تحویل
  • 6 هفته سفر به ایالات متحده (4 هفته در MIT و 2 هفته در صنعت

برنامه درسی را به آموزش MIT اسلون دوره های آموزشی از ویژگی های:

فکر می کنم - ACT - بازتاب - تکرار

  • فکر می کنم - تجربه کلاس
  • عمل می کنند - "بروید و ببینید" تجربه
  • منعکس - تجربه تفکر انتقادی
  • تکرار - دانش از تجربه تکرار می شود.

آموزش و پرورش ASB شما را در یک موقعیت به تجربه رشد نمایی - آکادمیک، شخصا، و حرفه ای. بیشتر از آن، برنامه MBA در ASB اعتماد به نفس خود را به عنوان یک رهبر و عامل تغییر ساخت، قرار دادن شما در یک مسیر برای رسیدن به اهداف و آرمان های حرفه ای خود را.

تیم

سازمان دیده بان سفر فوق العاده ای و غیر متعارف ASB است.

معرفی مدرسه آسیا از کسب و کار MBA!

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Duration
18 
تمام وقت
Price
80,000 USD
- مجموع شهریه اجباری، محل اقامت و سفر