Read the Official Description

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) برای دانش آموزانی که مایل به دست آوردن یک دورهء کارشناسی ارشد در زمینه کسب و کار و مدیریت به catered. رانش اصلی آن این است که دانش آموزان با دانش جامد در کسب و کار همراه با مهارت های فنی لازم برای موفقیت در زمینه های مختلف کسب و کار. این برنامه نیز ارائه ماژول های در زمینه های بین المللی کسب و کار، مدیریت هتلداری بین المللی و گردشگری بین المللی.

چرا انتخاب این برنامه؟

یکی از بزرگترین و متنوع ترین شرکت های مالزی - این برنامه توسط گروه BERJAYA از شرکت حمایت می شود. مدیران شرکت بخشی از استخر از استعداد منابع است که به این برنامه یک لبه منحصر به فرد بیش از دیگر دوره های کارشناسی ارشد تشکیل می دهند.

این برنامه نه تنها برای کسانی که علاقه مند به مطالعات بیشتر خود هستند، اما همچنین برای دانش آموزان کار از آن ارائه می دهد کلاس در شب و در طول تعطیلات آخر هفته طراحی شده است.

این پردیس در منطقه کسب و کار مرکزی در کوالالامپور، یکی از بسیاری از شهرستانها شلوغ در جهان که مکان دانشجویان در قلب فعالیت های کسب و کار و فرصت های واقع شده است.

چه انتظار از این برنامه؟

برنامه MBA شامل زمینه هایی مانند رهبری، مدیریت منابع انسانی، فناوری اطلاعات، امور مالی، اقتصاد، بازاریابی، و اخلاق کسب و کار. دروس اختیاری در زمینه های بین المللی کسب و کار، مهمان نوازی بین المللی و گردشگری بین المللی نیز ارائه می گردد.

شرایط ورود:

مدرک کارشناسی به رسمیت شناخته شده حداقل CGPA 2.5. پنج (5) سال سابقه کار اگر CGPA زیر 2.5. و یا هر سطح معادل از موسسه شناخته شده است.

نیاز برآورده زبان انگلیسی در یکی از موارد زیر:

  • MUET (گروه 5 یا بالاتر). - IELTS (سطح 6.0 یا بالاتر).
  • TOEFL 550 / CBT 213 / تافل 79-80؛
  • سایر گواهینامه ها انگلیسی اثبات همان سطح از صلاحیت به عنوان آنهایی که در بالا؛
  • پایان موفقیت آمیز یک مدرک لیسانس متوسط ​​زبان انگلیسی؛

مصرف: ژانویه، آوریل و اوت.

مدت زمان:

  • زمان کامل: 1 سال.
  • قسمت زمان: 2 سال (کلاس آخر هفته و شب 18:30-9:30)
Program taught in:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
آپریل 2019
Duration
1 - 2 
پاره وقت
تمام وقت