کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

برنامه MBA در APU به طور کامل به زبان انگلیسی در یک محیط آموزشی متنوع فرهنگی انجام می شود. این یک پایه قوی در تکنیک های مدیریتی تاسیس شده، کلاس های تعاملی با دانش آموزان و دانشجویان دیگر از سراسر جهان و نیز فرصت های تحقیق و کارآموزی مستقل در شبکه گسترده دانشگاه با شرکت ها و سازمان های ژاپنی است.

اعتباربخشی بین المللی

در اوت سال 2016، دانشگاه Ritsumeikan آسیا و اقیانوسیه یک عضو معتبر AACSB بین المللی است - انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار ( href = "http://AACSB.edu/" )

دانشگاه Ritsumeikan آسیا اقیانوس آرام یکی از تنها سه نهاد در ژاپن برای دستیابی به این اعتباربخشی است. از این موسسات، ما تنها یک برنامه درسی کارشناسی کارشناسی در انگلیس و ژاپنی را ارائه می دهیم و تنها برنامه MBA MBA در ژاپن دارای AACSB معتبر است.

مناطق تخصصی

حسابداری و امور مالی

تخصص حسابداری و مالی (AF)، نظریه ها و مفاهیم مالی شرکت ها، مهندسی مالی، موسسات مالی و حسابداری مالی و مدیریتی را مورد بحث قرار می دهد. این دانش آموزان را قادر می سازد تا اطلاعات مالی و حسابداری را درک و تفسیر کنند. با دانش و ابزار پیشرفته در این زمینه، دانش آموزان قادر خواهند بود تا استراتژی ها، سیستم های کنترل طراحی و ارزیابی تاثیر استراتژی های شرکتی را برای ذینفعان مختلف ارزیابی کنند.

بازاریابی و مدیریت

تخصص بازاریابی و مدیریت (MM) بر فهم و مدیریت ابعاد انسانی سازمان ها و بازارهای تمرکز دارد. برای سازمان های تجاری، برخی از مهمترین بازیگران مديران، کارکنان و مشتریان هستند. تصمیمات و اقدامات آنها توسط تعدادی از عوامل، از جنبه های بسیار "منطقی" تا ادراکات ذهنی مانند احساسات و ارزش های اخلاقی، هدایت می شود. شیب ثابت شرایط بازار نیاز به انطباق دارد و همچنین فرصت هایی برای ایجاد ارزش بازار و ارزش های اجتماعی فراهم می کند. این تخصص دانشجویان را برای توسعه استراتژی های چند بعدی و قابلیت های پایدار برای سازمان ها برای مقابله با محیط کسب و کار تغییر می دهد.

نوآوری و مدیریت عملیات

تخصص مدیریت نوآوری و عملیات (IOM) بر برنامه ریزی تولید، مدیریت تولید، مدیریت موجودی، مدیریت کیفیت، مدیریت زنجیره تامین و تأثیر فناوری اطلاعات بر کل فرآیند تولید تمرکز دارد. دانش آموزان نیز از دیدگاه تکنولوژیکی برای مدیریت محصول، نوآوری و کارآفرینی درس می گیرند. این تخصص نیز به این سوال پاسخ میدهد که چرا برخی جوامع نوآورانهتر از دیگران هستند.

مدیریت ژاپنی

تخصص ژاپن مدیریت (JM) متمرکز بر فلسفه و شیوه های شرکت های ژاپنی است که به ژاپن کمک می کند تا با موفقیت صنعتی شوند. شرکت های ژاپنی با تاکید بر کیفیت، نوآوری و خدمات مشتری، و همچنین سبک منحصر به فرد آنها از مدیریت منابع انسانی و حکومتداری، جایگزین شرکت هایی هستند که به دنبال مدل تجاری غرب هستند. در این تخصص، دانش آموزان قادر به ارزیابی هر دو موفقیت و شکست از شیوه های مدیریت ژاپنی است که پایه ای برای مدل های جدید مدیریت شرکت در منطقه آسیا اقیانوس آرام فراهم می کند.

صفحه برنامه

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

بخش ها:

  • حسابداری و امور مالی
  • بازاریابی و مدیریت
  • نوآوری و مدیریت عملیات
  • مدیریت ژاپنی

دوره های ثبت نام: آوریل، سپتامبر

مدت زمان برنامه: 2 سال

مصرف سالانه: 40 دانش آموز

مجموع هزینه تحصیل: 4،000،000 JPY

شایستگی

• مدرک کارشناسی یا معادل آن

• حداقل 3 سال تجربه کار تمام وقت

• اثبات مهارت زبان انگلیسی (برای جزئیات کامل با ما تماس بگیرید)

بورس تحصیلی

APU ارائه می دهد بورس تحصیلی کاهش هزینه است که می تواند برای فرآیند درخواست نرمال اعمال می شود. همه متقاضیان می توانند برای این بورس تحصیلی درخواست دهند و آنها مطلع خواهند شد که آیا می توانند هرگونه هزینه تحصیل با نتایج نهایی خود را دریافت کنند. کاهش هزینه تحصیلی از 30٪، 50٪، 65٪، 80٪ و 100٪ است.

شما همچنین می توانید در برنامه های تحصیلی خارج از کشور از طریق APU اعمال کنید که هزینه های تحصیل و زندگی را به طور کامل پرداخت می کند.

دوره درخواست برای ثبت نام در آوریل 2020:

  • بورس تحصیلی MEXT (پروژه دانشگاه برتر جهانی): 1 آگوست 2019 - 24 سپتامبر 2019
  • کاربرد عمومی: 1 آگوست 2019 - اکتبر 23، 2019

دوره درخواست برای ثبت نام سپتامبر 2020:

  • بورس تحصیلی MEXT (پروژه دانشگاه جهانی بالا): 1 آگوست 2019 - 19 نوامبر 2019
  • کاربرد عمومی: 1 آگوست 2019 - 31 مارس 2020

وبینار (رایگان):

لطفا برای یک جلسه اطلاعات آنلاین آنلاین به ما بپیوندید ما برنامه های فارغ التحصیل APU، پروپوزال برنامه و فرصت های تحصیلی را بررسی خواهیم کرد. شما می توانید در صفحه زیر ثبت نام کنید:

https://admissions.apu.ac.jp/graduate/about_apu/info_sessions/

متقاضیان فارغ التحصیل APU

درخواست کن

برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی May 28, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
آوریل 2020
سپتامبر 2020
Duration
تمام وقت
Price
4,000,000 JPY
Deadline
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آوریل 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

آوریل 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

سپتامبر 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

Ritsumeikan APU Learning in Motion