برنامه ما

اگر هدف شما ارتقاء حرفه و پیشرفت شخصی شما به ارتفاعات جدید است، برنامه MBA ما برای شما مناسب است. Adventist University of Africa یک برنامه MBA برای کارکنان حرفه ای و دانش آموزان تمام وقت ارائه می دهد. برنامه MBA ما در مورد تفکر تازه، رهبری نوآورانه، مدیریت، تاثیر مثبت، مسئولیت اجتماعی، ارزش های معنوی و اخلاقی است تا تعادل حرفه ای را در اختیار داشته باشد. بنابراين، برنامه MBA بر سه بعد اساسي ترين مديريت تاکيد دارد: تفکر استراتژيک، اثربخشي عملکردي و تصميم گيري کارآمد براساس داده هاي کمي و کيفي. هر دوره در برنامه فرصت هایی برای توسعه مهارت های تصمیم گیری در موقعیت های عملی فراهم می کند.

برنامه درسی ما

دنباله برنامه درسی برای ایجاد کلاس هایی که در تئوری مدیریت سنتی مبتنی است و مربوط به مشکلات و روندهایی که امروزه رهبری سازمانی را تشکیل می دهند، دشوار است. این مجموعه ترکیبی را ارائه می دهد که درک کلی کل سازمان را به جای روش سنتی و خاص انضباطی ترویج می کند. علاوه بر این، تحویل دوره ما فراهم می کند انعطاف پذیری، راحتی و دسترسی آسان است که دانش آموزان را قادر می سازد تا از هر کجا که باشند، از دوره ها استفاده کنند. فن آوری اطلاعات، تحویل مطالب آموزشی، تکالیف دانش آموزان و برقراری ارتباط با دانش آموزان از اهمیت زیادی برخوردار است.

تخصص های MBA

یک برنامه مطالعه را می توان در زمینه های زیر انتخاب کرد:

 • حسابداری
 • مدیریت
 • سیستم های اطلاعاتی
 • دارایی، مالیه، سرمایه گذاری
 • مدیریت بهداشت و درمان

چرا پیوستن به برنامه MBA AUA؟

 • AUA یک دانشگاه معتبر است؛
 • برنامه آنلاین ما ارائه می دهد انعطاف پذیری، راحتی و دسترسی آسان است که شما را قادر می سازد تا دوره های را از هر کجا که هستید؛
 • AUA یک دانشگاه مدرن است که توسط تنوع تقویت شده و متعهد به کیفیت و برتری است؛
 • AUA دارای استاد دانشگاه بین المللی معتبر و اختصاص یافته با تجربه فراوان در زمینه کسب و کار و پژوهش است.
 • AUA ارائه می دهد آموزش مبتنی بر ارزش است که فارغ التحصیلان خود را تشکیل می دهد که از نظر اجتماعی و مسئولیت پذیری اخلاقی است؛
 • کلاس های تعاملی ما به دانش آموزان کمک می کند تا از تجربیات کار و کار یکدیگر اطمینان حاصل کنند؛
 • برنامه ما ارائه می دهد سمینارها ارتقاء حرفه ای و سفرهای زمینه به لهستانی رهبری و مهارت های مدیریتی.

MBA منظم

اگر حرفه شما به اندازه کافی سریع حرکت نکند یا شما را در مسیر درست قرار دهد، وقت آن است که فرصت های خود را ایجاد کنید. MBA به طور منظم برای افرادی که می خواهند محیط پویا یک MBA تمام وقت و انعطاف پذیری برای ادامه کار خود را در حال حاضر طراحی شده است. دانش آموزان معمولا از 5:30 تا 8:30 بعد از ظهر روز دوشنبه تا پنج شنبه ها با بعضی از جلسات یکشنبه کلاس دارند. این برنامه ممکن است ظرف 18 تا 24 ماه تکمیل شود.

MBA هماهنگ

این فرمت هیجان منحصر به فرد برای افراد در بخش های شرکتی، عمومی و غیر انتفاعی طراحی شده است که برنامه های مشغول آنها نمی توانند آنها را به کلاس های شبانه و یا آخر هفته اختصاص دهند. به طور معمول، دوره ها در طی 11 هفته از کلاس های فشرده بیش از دو سال تحویل می شود. این برنامه یک بخش قابل توجهی از متخصصین سطح بالا از نقاط مختلف آفریقا را به ارمغان می آورد که گروه کاری MBA را بسیار غنی تر می کند و ارتباطات مادام العمر را ایجاد می کند. این برای کارگران مناسب تر است که به دلیل عامل زمان حمایت و حمایت سازمان هایشان می شود. برای پذیرش برنامه های متنوع برای دانشجویان مختلف دانشجویان، AUA هر ساله برنامه های هماهنگی MBA را در پردیس اصلی ما (کنیا) و دانشگاه های پیشرفته در غنا (Valley View University) و آفریقای جنوبی (Helderberg College) ارائه می دهد.

شرایط پذیرش

 • متقاضیان باید مدرک درجه یک را از یک دانشگاه معتبر با حداقل میانگین نمره 3.0 درجه (در مقیاس 4.0) یا معادل آن داشته باشند. متقاضیانی که GPA پایین تر از 3.0 قرار دارند باید مورد بررسی قرار بگیرند و برای مدت دو سال اول حداقل 3.
 • علاوه بر این، متقاضیان باید حداقل دو سال تجربه کار در دوره کارشناسی ارشد داشته باشند.
 • همچنین انتظار می رود متقاضیان از دانشگاه های سابق خود و / یا سازمان استخدام کنند که دو توصیه نامه (توانایی و شخصیت) را به طور مستقیم به دفتر پذیرش AUA ارسال کنند.

فرم درخواست را می توانید از وب سایت ما (www.aua.ac.ke) دانلود کنید، تکمیل شده و ارسال شده به اداره ثبت، Adventist University of Africa ، Adventist University of Africa ، کیف خصوصی 00503 Mbagathi، نایروبی - کنیا.

پذیرش در برنامه MBA کاملا بر اساس شایستگی است. هدف از معیارهای پذیرش، انتخاب افرادی است که تعهد خود را به رشد شخصی و حرفه ای نشان داده اند.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی
آخرین به روز رسانی فوریه 4, 2019
این دوره ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
ژانویه 2020
Duration
18 - 24 
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا

ژانویه 2020