AACSB Accredited

بررسی اجمالی

این که آیا شما در محوطه زیبای ما هستید یا در مرکز شهر فیلادلفیا در مرکز شهر ما، ما سه گزینه مختلف برنامه ای ارائه می دهیم که انعطاف پذیری فوق العاده و برتری قابل قبول را ارائه می دهند.

دانش آموزان می توانند MBA سریع را طی یک سال تکمیل کنند یا MBA خود را با MBA خود به پایان برسانند. یک گواهی فارغ التحصیل مدیریت می تواند به شما در زمینه ی شغلی در بازار کار و به مدت 8 ماه به شما کمک کند.

گزینه های MBA

 • MBA در Bloomsburg University
 • MBA در مرکز شهر فیلادلفیا

این برنامه MBA آکادمیک AACSB معتبر بر توسعه مهارت های رهبری متمرکز است و مدیران حرفه ای نظری، تحلیلی و عملیاتی نیاز به برآورده کردن چالش های مدیریت منابع انسانی و مادی در محیط های پویا و رقابتی دارند.

 • اعتبار سنجی AACSB - استاندارد طلای برای برنامه های MBA. اعتباربخشی AACSB برجستهی تعالی در آموزش و پرورش است و کمتر از پنج درصد از برنامههای تجاری جهان کسب شده است.
 • توسعه رهبری - توسعه قابلیت های رهبری که تجربه کاری شما را تکمیل می کند و کار خود را پر می کند.
 • برنامه جهانی واقعی - این برنامه بر تمرینات تجربی، مطالعات موردی، پروژه های کاربردی و کارآموزی تأکید می کند که دانش آموزان را قادر می سازد بین دنیای کسب و کار و مطالعات آنها به راحتی انتقال یابد.
 • ارزش - راه حل MBA: AACSB / Tuition = بهترین ارزش برای پول شما!

ارتباطات استراتژیک در سطح MBA

BU یکی از شانزدهمین مدرسه کسب و کار معتبر در کشور است که دوره های ارتباطات استراتژیک در سطح MBA را به عنوان بخشی از برنامه درسی MBA خود ارائه می کند.

این برنامه به دانش آموزان کمک می کند - توانایی برقراری ارتباط اهداف استراتژیک، برنامه ها و عملیات به ذینفعان سازمانی - به شیوه ای که موجب بهبود روابط ارتباطات و کارایی عملیاتی می شود. دانش آموزانی که با این مهارت ها مزیت متمایزی در هنگام ورود به محل کار دارند،

MBA من

روند پذیرش نوردی وجود دارد، بنابراین برنامه های کاربردی در تمام طول سال پذیرفته می شوند. دانش آموزان می توانند در پاییز، بهار یا تابستان شروع به کار کنند. این برنامه دانشجویان را براساس ارزیابی پیشرفت تحصیلی گذشته، توانایی تحصیلات پیشرفته، دستاوردهای حرفه ای و انگیزه برای موفقیت پذیرفته است. برنامه های کامل شامل موارد زیر می شوند:

 • رونوشت های رسمی از یک موسسه آموزشی معتبر که نشان دهنده مدرک کارشناسی شده است.
 • رونوشت رسمی از همه موسسات که در آن متقاضی تحصیلات کارشناسی ارشد یا فارغ التحصیل را کسب کرده است باید ارائه شود. مدارک تحصیلی که از دانشگاه های غیر آمریکایی کسب می شود، به صورت جداگانه مورد قضاوت قرار می گیرند
 • سه توصیه نامه
 • رزومه فعلی
 • GMAT یا GRE: انصراف های موجود بر اساس تجربه تحصیلی و یا حرفه ای
 • بیانیه ای از اهداف شغلی

متقاضیان بین المللی که زبان مادری آنها زبان انگلیسی نیست، باید در آزمون سالیانه تست زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL) ارائه شود و همچنین شواهد موجود در مورد توان مالی. برنامه های بین المللی باید حداقل چهار ماه قبل از شروع ترم تقاضا باشد. ترجمه مقالات به GPA در مقیاس 4.0 مورد نیاز است.

گروه MBA رهبری لبه را می گیرد

آلیسون هارتزل، به هر حال، هرگز به کمپینگ رفت و حتی از ساده ترین افزایش ها نگذشت. بنابراین، چرا اولین ماجراجویی واقعی در فضای باز خود را به بالاترین قله کوه در شمال شرقی ایالات متحده را درهم نبرید. او انجام داد.

هارتزل 17، یکی از فارغ التحصیلان مدیریت بازرگانی و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی در Bloomsburg University می گوید: "خب، من واقعا مطمئن نیستم که انتظار چه چیزی را داشته باشم."

توسعه مهارت های رهبری، قلب برنامه MBA MBA است که مدیران حرفه ای تئوری، تحلیلی و عملیاتی نیاز به برآورده کردن چالش های مدیریت منابع انسانی و مادی در محیط های رقابتی و رقابتی دارند.

هارتزل گفت: "متوجه شدم می توانم ذهن و ذهنم را خیلی بیشتر از آنچه که فکر می کردم فشار دهم و می توانم هر کاری را که ذهنم را به آن توجه می کنم، انجام دهم ." "من نمیتوانم راهی بهتر برای رهبری یاد بگیرم تا اینکه در واقع بیرون بروم و آن را انجام دهم همانطور که انجام دادیم".

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
516 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Master of Business Administration (M.B.A.)