کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

عمومی

شرح برنامه

مروری بر برنامه

برنامه کارشناسی ارشد بازرگانی (MBA) دانشجویان را به یک برنامه درسی چالش انگیز و آمادگی برای رهبری در زمینه مشاغل در همه انواع سازمان های تجاری و عمومی می دهد. این برنامه درجه حرفه ای تاکید بر استفاده از ابزارهای تحلیلی، فنی و رفتاری برای حل مشکلات سازمانی است. دانش آموزان در دوره های مورد نیاز برای این دوره، مفاهیم اساسی را در تمامی رشته های کسب و کار می آموزند. رهبری و کار گروهی، کاربرد مناسب تکنولوژی، رویکردهای کارآفرینی، و آگاهی جهانی و اخلاقی در طول برنامه همگام می شوند.

رد دوره این برنامه به 24 ساعت اعتباری دوره های پایه، 21 دوره اعتبار ساعتی دوره های اصلی مورد نیاز، 9 ساعت اعتبار ساعت تمرین، تقسیم می شود. تا حداکثر 24 ساعت اعتبار از دوره های پایه ممکن است توسط معادل دوره های کارشناسی یا فارغ التحصیل تکمیل شده در یک موسسه معتبر منطقه ای در پنج سال گذشته با درجه C یا بالاتر از مطالعه لغو شود. بدون برنامه ریزی، طول برنامه 54 اعتبار ساعت است.

مهارت کامپیوتر برای موفقیت کامل برنامه MBA، دانش آموزان باید در تکنولوژی رایانه اصلی مهارت داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر به راهنمایی آکادمی کالج مراجعه کنید.

انتقال اعتبار دانش آموزان ممکن است حداکثر شش ساعت اعتبار از دوره های کارشناسی ارشد تایید شده را از یک موسسه معتبر منطقه ای انتقال دهند. تمام دوره های انتقال باید طی پنج سال گذشته با درجه B یا بالاتر تکمیل شود. ارزیابی رونوشت های دانشگاهی و تفسیر دوره های انتقال باید توسط بخش آکادمیک مناسب تایید شود.

MBA در دوره کارشناسی ارشد، از جمله

 • دوره های بنیاد
 • دوره های اصلی، و
 • یک غلظت

غلظت

 • تمرکز مالی
 • تمرکز مدیریت عمومی
 • غلظت سیستم های اطلاعاتی
 • غلظت بازاریابی
 • تمرکز بین رشته ای

آموزش کارشناسی ارشد MBA

 • دوره های بنیاد
 • دوره های اصلی
 • به علاوه تمرکز بین رشته ای

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

کالج تجاری Lutgert اولین دهه در تاریخ دانشگاه فلوریدا خلیج فارس را تکمیل کرد، این زمان هیجان انگیز در زندگی کالج ما است. ما همچنان با طراحی و ساخت Lutgert Hall، خانه آینده College of Business ادامه می ... اطلاعات بیشتر

کالج تجاری Lutgert اولین دهه در تاریخ دانشگاه فلوریدا خلیج فارس را تکمیل کرد، این زمان هیجان انگیز در زندگی کالج ما است. ما همچنان با طراحی و ساخت Lutgert Hall، خانه آینده College of Business ادامه می دهیم. ما روابط مهم دانشگاهی و تجاری کسب و کار را در سطح محلی، منطقه ای و بین المللی سوق می دهد که دانش آموزان، اعضای هیات علمی و کارکنان ما را به شیوه های تجاری معاصر در میان اقتصادهای مختلف و فرهنگ ها می رساند. مهمتر از همه، ما همچنان به جذب اساتید با کیفیت بالا اختصاص داده شده به آموزش و بورس تحصیلی است که برجسته آموزش پر جنب و جوش، مربوط به کسب و کار در سطح مقطع کارشناسی و فارغ التحصیل. اعتبار نامه ما توسط AACSB International، استاندارد "طلا" برای مدارس کسب و کار ایالات متحده، اطمینان دانشجویان فعلی و آینده تعهد ما را به ارائه یک تجربه کسب و کار آموزشی با کیفیت خوب که به خوبی آنها را در محیط اقتصادی جهانی قرن 21 خدمت می کنند. ما از طریق فرصت برای افزایش نیروی کار حرفه ای برای جنوب غربی فلوریدا و فراتر از آن، انرژی می گیریم. مأموریت Florida Gulf Coast University Lutgert College of Business ، به ارائه برنامه های آموزشی پیشرفته تکنولوژیکی و خدمات طراحی شده برای ارتقاء مهارت ها و شایستگی دانشجویان و کارشناسان حرفه ای در منطقه پنج ناحیه جنوب غربی فلوریدا اختصاص یافته است. ما از طریق انواع مشارکت های انعطاف پذیر، برنامه ها و بورس تحصیلی در یک مدل مشارکت بین المللی دوم دایره ای که دانشگاه و جامعه جهانی و بین المللی را در یک اقتصاد فن آوری پیشرفته و به سرعت در حال تغییر جهان می گذاریم، به دست می آوریم. چشم انداز کالج تجاری Lutgert کمک خواهد کرد استانداردهای جدیدی از برتری را با برنامه های آموزشی دانشگاهی، دستاوردهای اعضای هیات علمی و موفقیت دانش آموزان، در حالی که به طور مداوم منعکس کننده محیط پویای فرصت های کسب و کار مدرن است، کمک کند. مدل کالج همکاری با مولفه های کسب و کار خارجی آن یک معیار ملی است که دائما دانش جدیدی را به دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما به ارمغان می آورد. این کالج رهبر بین المللی در راه های نوآورانه برای ادغام فناوری و آگاهی جهانی در تجربه آموزش کسب و کار خواهد بود. اطلاعات محدود