کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

عمومی

شرح برنامه

مهارت های دنیای واقعی برای موفقیت در کسب و کار واقعی

برنامه MBA Golden Gate University مهارتهای بنیادی رشته های اصلی کسب و کار را با مهارتهای نرم و اساسی مانند ارتباط موثر ، سخنرانیهای اجرایی و تیم سازی ترکیب می کند. شما این مفاهیم را در یک چارچوب مورد مطالعه قرار می دهید که در کلاس هایی شبیه به تجربه مدیریت واقعی انجام می شود. مدرسان خبره ، که همچنین در برخی از موفق ترین مشاغل Bay Area فعالیت می کنند ، بینش لازم را برای رسیدن به یک رهبر موفق به شما ارائه می دهند.

137352_pexels-photo-3184465.jpeg

بررسی اجمالی

برنامه Golden Gate University GGU (GGU) برنامه مهارت های رهبری و دانش کسب و کار شما را با استفاده از رویکرد یادگیری مبتنی بر فعالیت پیش می برد. اعضای هیات علمی متخصصان چاشنی در زمینه های مربوطه هستند و شما را در محیط کسب و کار پیچیده امروز هدایت می کنند.

برنامه MBA GGU مهارت های شغلی ، مهارت های رهبری و دانش متنی شما را در طول طراحی درجه عملی ایجاد می کند. این یک چشم انداز یکپارچه از مدیریت را فراهم می کند و به شما امکان می دهد برنامه را با یکی از چندین تمرکز تهیه کنید تا منافع و اهداف حرفه ای خود را برآورده کنید. تمرکز شامل تجزیه و تحلیل کسب و کار ، کارآفرینی ، مدیریت پروژه و حتی گزینه ای برای طراحی خود شما است.

GGU از زمان راه اندازی برنامه MBA بیش از نیم قرن پیش ، برنامه های شام و آنلاین را برای متخصصین در حال کار برای دستیابی به اهداف شغلی خود پیشگام کرده است. شما می توانید با تصمیم گیری در مورد چند دوره برای شرکت در یک سه ماهه خاص و مطالعه کامل حضوری ، کاملاً آنلاین یا ترکیبی از هر دو ، با سرعت خود پیش بروید.

دانش آموزان این برنامه از منطقه خلیج سان فرانسیسکو، ایالات متحده و بیش از 50 کشور در سراسر جهان می آیند. با موقعیت مکانی خود در قلب جامعه کسب و کار موفق در سان فرانسیسکو، ارتباط قوی با رهبران کسب و کار منطقه خلیج و جامعه متشکل از بیش از 70،000 فارغ التحصیل، تجربه آموزشی و شبکه های موجود برای شما بی نظیر است.

برنامه تحصیلی

برنامه بنیاد - 6 واحد

برنامه بنیادی دو دوره ، زمینه را برای هسته اصلی برنامه و دوره های تمرکز فراهم می کند. اگر قبلاً دوره های کارشناسی قابل مقایسه را در یک کالج یا دانشگاه معتبر منطقه ای با درجه "C" یا بهتر از آن گذرانده باشید ، ممکن است برخی یا تمام شرایط دوره پایه را کنار بگذارید. دانشجویان ممکن است قبل از اتمام کل برنامه پایه ، در دوره های برنامه پیشرفته پذیرفته شوند ، اما آنها باید برنامه پایه را تا زمانی که دوازده واحد در برنامه پیشرفته کسب کرده اند ، تکمیل کنند.

 • اصول تجارت
 • تجزیه و تحلیل داده ها برای مدیران

برنامه پیشرفته - 45 واحد

 • دوره های اصلی - 33 واحد
 • دوره های مهارت - 12 واحد

دانشجویان برای تکمیل دوره ها به ترتیب زیر به شدت توصیه می شوند:

 • مدیریت و رهبری
 • رهبری شخصی
 • ارتباطات و ارائه ها
 • کار تیمی در سازمانها

دوره های متنی - 6 واحد

 • تجزیه و تحلیل استراتژیک و طراحی
 • زمینه تجارت

دوره های کاربردی - 12 واحد

 • امور مالی شرکت
 • فناوری اطلاعات
 • مدیریت بازاریابی
 • عملیات و مدیریت زنجیره تامین

دوره Capstone - 3 واحد

 • برنامه ریزی کسب و کار

غلظت

تمرکز عمومی

هدف دانش آموز در دنیای تجارت هر چه باشد ، تمرکز عمومی به دانش آموز اجازه می دهد تا برنامه MBA را متناسب با نیازهای فردی خود تنظیم کند.

دانش آموزان می توانند هر چهار دوره 3 واحدی را از فهرست کالج فارغ التحصیلان GGU برای ایجاد یک دوره تحصیلی اختصاصی انتخاب کنند. دانش آموزان با داشتن مجموعه ای از برگزیدگان ، می توانند دوره هایی را انتخاب کنند که مجموعه دانش و مهارت هایی را که در شغل خود به آنها نیاز دارند ، فراهم کند. دانشجویان ممکن است دوره هایی از حسابداری ، اقتصاد ، امور مالی ، مدیریت فناوری اطلاعات ، تجارت بین المللی ، مدیریت ، بازاریابی ، عملیات و مدیریت زنجیره تأمین ، مدیریت پروژه ، مدیریت دولتی ، روانشناسی یا مالیات را انتخاب کنند.

غلظت رهبری تطبیقی

این تمرکز مبتنی بر تمرین ، دانش آموزان را در درک نظریه های معاصر رهبری و مدیریت با تأکید ویژه بر کاربرد و پیشرفت مهارت ، آموزش می دهد. دانشجویانی که از این تمرکز استفاده می کنند ، در محیط پیچیده و جهانی تجارت امروز آمادگی لازم را برای مدیریت ، رهبری و تولید نتایج خواهند داشت.

تمرکز تجزیه و تحلیل کسب و کار

غلظت هدفمند فارغ التحصیلان طراحی شده برای دانشجویان MBA برای کار در زمینه تجزیه و تحلیل تجارت

تجزیه و تحلیل کسب و کار در چند سال گذشته منفجر شده است ، فرصتهای جدید زیادی را برای مدیرانی فراهم می کند که عملکردهای تجاری را درک می کنند و قادر به ارزیابی مقادیر گسترده داده ها هستند. Business Analytics Concentration برای دانشجوی MBA طراحی شده است که باید قادر به استفاده از ابزارها و تکنیک های تجزیه و تحلیل داده ها به داده های ساختاری و بدون ساختار باشد و اطلاعاتی را استخراج کند که سازمان می تواند برای تصمیم گیری استراتژیک از آنها استفاده کند. دانش آموزانی که از این غلظت استفاده می کنند ، با ابزارها و فناوری های تخصصی تحلیلی آشنا می شوند.

تمرکز کارآفرینی

برای افراد جاه طلب که می خواهند مشاغل خود را شروع و توسعه دهند و یا نوآوری را در یک شرکت بزرگتر مدیریت کنند.

این تمرکز فرصتی را برای یادگیری نحوه طراحی ، تأمین مالی و مدیریت یک سرمایه گذاری جدید فراهم می کند. مهارتهای عملی دنیای واقعی همراه با جدیدترین تئوری پایه و اساس محکمی را فراهم می کند. همه دانشجویان این برنامه برای سرمایه گذاری خود یک برنامه تجاری ایجاد می کنند و همچنین انعطاف پذیری در انتخاب دوره های اضافی برای حمایت از منافع خاص خود را دارند.

تمرکز مالی

یک غلظت فارغ التحصیلان تحلیلی که برای تهیه دانشجویان MBA برای یک تخصص مالی طراحی شده است.

هر هدف دانشجویی در دنیای تجارت چیست ، از مدیریت شرکتی گرفته تا مشاوره و کارآفرینی ، مطالعه امور مالی پایه و اساس تکنیک های تصمیم گیری را فراهم می کند که به تضمین سلامت مالی شرکت خود در بازار رقابتی جهانی کمک می کند. دانشجویان بودجه ریزی سرمایه ، ساختار سرمایه ، مدیریت سرمایه گذاری و مدیریت سرمایه کوتاه مدت را یاد می گیرند. روش منحصر به فرد ما؛ ترکیب دانش تئوریک امور مالی با یادگیری گسترده در دست ، استفاده از مطالعات موردی در زندگی واقعی و آزمایشگاههای رایانهای پیشرفته ما ، به دانشجویان این امکان را می دهد که در هر سازمان یک مدیر مؤثر و شایسته باشند.

تمرکز مدیریت منابع انسانی

در بازار رقابتی جهانی ، مدیریت مؤثر منابع انسانی برای موفقیت لازم است. دانش آموزان یاد می گیرند که مسائل مربوط به منابع انسانی ناشی از فناوری و محیط تجارت بین المللی و چگونگی بکارگیری دانش خود را به عنوان یک متخصص منابع انسانی در سازمان ها درک کنند. دانشجویان از بین دوره ها یاد می گیرند که چگونه استخدام ، آموزش ، توسعه ، حفظ ، جبران و مدیریت اخلاقی یک نیروی کار را یاد بگیرند.

غلظت مدیریت فناوری اطلاعات

تمرکز متمرکز فارغ التحصیلان برای آماده سازی دانشجویان MBA برای کار با یا در حوزه IT.

تمرکز در فناوری اطلاعات دانش آموزان را با قابلیتهای امکان پذیر توسط فناوری اطلاعات و همچنین چالش های مرتبط با مدیر IT بودن آشنا می کند. دانش آموزان در مورد انتخاب و برنامه ریزی ابتکارات فناوری اطلاعات ، استفاده از تجزیه و تحلیل داده ها برای مشکلات تجاری و پرداختن به موضوعات مربوط به امنیت و حفظ حریم شخصی در محیط کسب و کار می آموزند. پس از اتمام ، دانش آموزان همچنین می توانند چگونگی تراز کردن IT با نیازهای شغلی و چگونگی ارزش افزوده کسب و کار را درک کنند.

تمرکز بازاریابی

یک تمرکز اساسی فارغ التحصیل برای آماده سازی دانشجویان MBA برای موفقیت در زمینه بازاریابی که به سرعت در حال تغییر است.

غالباً به عنوان رشته اصلی تجارت ، چالش ها و شیوه های بازاریابی همراه با تغییر در فضای کسب و کار معاصر در حال تحول است. این غلظت دانشجویان را برای مدیریت عملکرد بازاریابی در سازمانهای تجاری بخش خصوصی یا دولتی آماده می کند. تکنیک های عمومی مدیریت و بازاریابی ، مانند تحقیقات بازار و برنامه ریزی بازار ، همراه با روندها و تکنیک های موجود در زمینه مانند بازاریابی دیجیتال ، رسانه های اجتماعی و روند رو به رشد بازاریابی موبایل است.

غلظت مدیریت پروژه

یک غلظت فارغ التحصیل ساختار یافته طراحی شده برای داماد کردن دانشجویان MBA برای مشاغل در مدیریت پروژه

Golden Gate University عضو PMI® است.

تمرکز در مدیریت پروژه دانش آموزان را در مهارت های مختلفی از جمله بودجه ریزی ، حل و فصل اختلافات ، ارتباطات ، حوزه پروژه ، توسعه و استفاده از منابع ، رهبری و تیم سازی پایه گذاری می کند. دانشجویان از دانشکده هایی که دارای مجوز PMI® هستند دانش کسب می کنند. محتوای دوره ها با موسسه مدیریت پروژه ، یک راهنمای برای مدیریت دانش پروژه مدیریت پروژه (PMBOK® ، راهنمای) - چاپ پنجم ، مؤسسه مدیریت پروژه ، شرکت 2013 ترکیب شده است. با پیشرفت دانشجویان در دوره های خود ، آنها خود را آماده می کنند. برای آزمون صدور گواهینامه مدیریت پروژه (PMP®). تمرکز PM فرصتی را برای کسانی که مایل به دستیابی به مهارت های MBA خود هستند با کسب مهارت های مدیریت پروژه فراهم می کند. این گواهی برای کسانی است که ممکن است کار کنند و قصد دارند مهارت های مدیریت پروژه را در تلاش های حرفه ای فعلی و آینده خود به کار گیرند.

PMP® یک علامت تجاری ثبت شده از موسسه مدیریت پروژه ، شرکت است.

تمرکز مدیریت عمومی

یک غلظت فارغ التحصیل فارغ التحصیل برای آماده سازی دانشجویان MBA برای حرکت به دیوان سالاری بخش دولتی طراحی شده است.

برون سپاری خدمات بخش عمومی به سازمان های تجاری و غیرانتفاعی نیاز مدیران بخش خصوصی را که درک می کنند بوروکراسی دولت چگونه کار می کند ، افزایش داده است. این تمرکز دانش و مهارت و دانش لازم را برای موفقیت در مدیریت عمومی فراهم می کند و آنچه را که یاد گرفته اند برای نزدیک شدن به بخش دولتی با ذهنیت یک مدیر بخش خصوصی به کار گیرد. دانش آموزان یاد می گیرند که در یک شرکت غیرانتفاعی ، رویه های کار در بخش دولتی ، مدیریت امور مالی را اداره کنند و در میان همه نوارهای قانونی که می تواند با مدیریت عمومی همراه باشد ، مشاغل را اداره کنند.

اعلام غلظت

دانش آموزان ممکن است حداکثر دو غلظت را در یک برنامه مدرک مشخص اعلام کنند. دانش آموزانی که به دنبال اعلام بیش از دو تمرکز هستند ، موظفند برای تأیید به معاون رئیس مراجعه کنند. دیپلم های دانشجویی غلظت هایی را که با موفقیت در زمان اعطای مدرک تحصیلی آنها به اتمام رسیده بودند ، ذکر می کند. ممکن است دانشجویان پس از اعطای مدرک تحصیلی ، غلظت های بیشتری را اعلام نکنند.

137353_pexels-photo-3184405.jpeg

شرایط پذیرش

GMAT / GRE

GMAT / GRE برای متقاضیان با بیش از 5 سال سابقه کار حرفه ای لازم نیست (و مدرک لیسانس از یک موسسه معتبر منطقه ای آمریکا یا معادل آن از یک موسسه خارجی شناخته شده). برای چشم پوشی اضافی به زیر مراجعه کنید.

متقاضیانی که کمتر از 5 سال تجربه کار حرفه ای را دارند، با میانگین میانگین نمرات دوره کارشناسی همراه با نمره GMAT یا GRE ارزیابی خواهند شد.

اخطارهای اضافی برای GMAT / GRE:

 • یک مدرک کارشناسی ارشد یا بالاتر از موسسه معتبر ایالات متحده.
 • مدرک لیسانس با معدل 3.2 یا بالاتر.
 • گواهینامه حسابدار عمومی (CPA) مجوز.
 • چهار سال یا بیشتر از خدمت سربازی.
 • مجوز حرفه ای یا تعیین حرفه ای با قبولی در امتحان ملی معتبر ایالات متحده (به عنوان مثال CMA ، CIA) و تأییدیه که با درخواست دادستان دانشکده بازرگانی ادوارد س.

نتایج یادگیری

فارغ التحصیلان برنامه MBA باید بتوانند:

 • یک چشم انداز کلی "کلی" مدیریت را نشان دهید.
 • مهارت های مدیریتی و رهبری، مانند کار گروهی، تفکر انتقادی، و حل مسئله، ارتباطات و سخنرانی ها، خودآگاهی را نشان دهید.
 • کارشناسی ارشد و فرآیندهای تحلیلی و مدیریت عمومی برای تصمیم گیری.
 • ادغام اهداف تجاری استراتژیک در دینامیک صنعت رقابتی.
 • یکپارچه سازی اهداف کسب و کار استراتژیک در محیط اجتماعی-سیاسی-اقتصادی-محیطی-جهانی.
 • درک تاثیرات حوزه های عملکردی بر مسائل مربوط به تعاملات تجاری و اداری.
 • برنامه ریزی یکپارچه در سطح کسب و کار را نشان دهید.

هزینه و هزینه

برآورد شهریه کل: 49،050 دلار - 55،590 دلار

بورس تحصیلی بین المللی

Golden Gate University از دانشجویان سراسر جهان استقبال می کند و بورسیه می کند و برای همه دانشجویان بین المللی واجد شرایط که در یک برنامه کارشناسی ارشد ثبت نام می کنند ، در دانشکده تجارت ، دانشکده حسابداری یا دانشکده مالیاتی برادن ثبت نام می کنیم. دانشجویان پذیرفته شده که قبلاً در Golden Gate University شرکت نکرده اند و معیارهای پذیرش را برآورده نمی کنند ، از طریق فرآیند پذیرش بطور خودکار برای بورس تحصیلی یا کمک هزینه دانشجویی بین المللی در نظر گرفته می شوند. برای سال تحصیلی 2020-2021 ، تعداد محدودی بورسیه تحصیلی در هر یک از مقوله های زیر اهدا می شود:

محققان رئیس جمهور بین المللی - 15،000 دلار

دانش آموزان پذیرفته شده که لیسانس خود را با حداقل معدل 3.5 نمره تجمعی کسب کرده اند (CGPA) و نشان دهنده مهارت زبان انگلیسی هستند که با حداقل تافل نمره 90 ، نمره دوولینگو 120 ، PTE از 65 ، یا کامپوزیت آیلتس 7.5 با هیچ نمره زیر نمره ای کمتر از 6.5 در نظر گرفته نمی شود. دانشجویانی که بعد از اخذ مدرک لیسانس مدرک دانشگاهی کسب کرده اند با استفاده از معدل نمره تجمعی و تسلط به زبان انگلیسی همانطور که در بالا ذکر شد ، در نظر گرفته می شوند. یک محقق رئیس جمهور بین المللی واجد شرایط دریافت 15،000 دلار برای تکمیل مدرک خود ، 5000 دلار در هر ترم تا 3 دوره متوالی است.

محققان بین المللی دین - 12،000 دلار

دانش آموزان پذیرفته شده که لیسانس خود را با حداقل معدل 3.3 نمره نمره تجمعی (CGPA) کسب کرده و تسلط به زبان انگلیسی را نشان می دهند همانطور که با حداقل نمره TOEFL 85 ، گواهی نمره Duolingo از 115 ، PTE از 62 یا کامپوزیت IELTS از 7.0 بدون زیر نشان می دهد. امتیاز کمتر از 6.0 در نظر گرفته خواهد شد. دانشجویانی که بعد از اخذ مدرک لیسانس مدرک دانشگاهی کسب کرده اند با استفاده از معدل نمره تجمعی و مهارت زبان انگلیسی همانطور که در بالا ذکر شد ، در نظر گرفته می شوند. یک بورس تحصیلی بین المللی مجاز به دریافت 12،000 دلار برای تکمیل مدرک خود ، 4000 دلار در هر ترم برای 3 دوره متوالی است.

کمک هزینه گراند - 3000 دلار

دانش آموزان پذیرفته شده که لیسانس خود را با حداقل معدل نمره انباشته 3.0 (CGPA) به دست آورده اند و نشان دهنده مهارت زبان انگلیسی هستند ، همانطور که با حداقل نمره TOEFL 79 ، مشهود است ، نمره دوولینگو 100 ، PTE از 57 یا کامپوزیت آیلتس 6.5 در نظر گرفته خواهد شد . دانشجویانی که بعد از اخذ مدرک لیسانس مدرک دانشگاهی کسب کرده اند با استفاده از معدل نمره تجمعی و تسلط به زبان انگلیسی همانطور که در بالا ذکر شد ، در نظر گرفته می شوند. کمک هزینه استقبال ما یک جایزه 3 هزار دلاری است که در اولین دوره ثبت نام برای شهریه اعمال می شود.

برای هر یک از بورسیه های ذکر شده در بالا در نظر گرفته می شود:

 • دانشجویان باید تا 15 ژوئن برای پاییز 2020 و 1 اکتبر برای پذیرش بهار 2021 برنامه های خود را کامل و آماده بررسی کنند.
 • دانشجویان باید دانشجویان بین المللی باشند که با استفاده از ویزا F یا وارد کشور خود وارد کشور ایالات متحده شده اند. دانشجویانی که در ویزای J تحصیل می کنند واجد شرایط دریافت این بورسیه ها یا کمک هزینه ها نیستند.
 • دریافت کنندگان بورس تحصیلی رئیس جمهور و دین باید به طور مداوم در 9 یا بیشتر واحد ثبت نام کنند و پیشرفت تحصیلی رضایت بخش را حفظ کنند همانگونه که با دستیابی و حفظ معدل تجمعی درجه 3 یا بالاتر در هر ترم ثبت نام مشهود است. این بورسیه ها حداکثر برای سه دوره متوالی (3) قابل تمدید است.
 • دانشجویان فقط ممکن است یک بورس تحصیلی یا کمک هزینه دریافت کنند. به طور خاص ، دریافت کنندگان بورس تحصیلی رئیس جمهور و دین واجد شرایط دریافت کمک هزینه یا کمک هزینه ارجاع فارغ التحصیلان نیستند.

پیش از صدور اسناد واجد شرایط ویزا (معمولاً به عنوان I-20 شناخته می شود) مبلغ شهریه 1000 دلار برای همه دانشجویان پذیرفته شده لازم است. واریز به شهریه ترم اول اعتبار دارد و قابل استرداد نیست. سپرده های شهریه باید تا تاریخ های زیر پرداخت شود یا دانشجویان بورس های تحصیلی را از دست می دهند:

 • برنامه اولویت تحصیلی بورس های تحصیلی پاییز 2020 15 ژوئن سال 2020 بود اما GGU هنوز برنامه هایی را پذیرفته است.
 • بهار 2021 پذیرش - سپرده های کمک درسی باید تا ماه اکتبر 31 پرداخت می شود.

ثبت نام خود را ممکن است بر صلاحیت بورس تحصیلی شما تأثیر گذارد. لطفا برای اطلاعات بیشتر با مشاور ثبت نام خود صحبت کنید.

___

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً بروشور ما را در اینجا ببینید .

آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

For the second consecutive year, Washington Monthly ranks Golden Gate University America's #1 School for Adult Learners in its annual College Guide and Rankings. Golden Gate University prepares indivi ... اطلاعات بیشتر

For the second consecutive year, Washington Monthly ranks Golden Gate University America's #1 School for Adult Learners in its annual College Guide and Rankings. Golden Gate University prepares individuals to lead and serve by providing high-quality, practice-based educational programs in Accounting, Law, Taxation, Business and related professions - as a non-profit institution - in an innovative and challenging learning environment that embraces professional ethics and diversity. اطلاعات محدود
سانفرانسیسکو , ایالات متحده آنلاین , لس آنجلس , سیاتل + 3 بیشتر کمتر