کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه رادفورد (MBA) یک آموزش گسترده و کاربردی را در زمینه های اصلی کسب و کار با اهداف انتخابی در تجزیه و تحلیل و نوآوری طراحی می کند تا دانشجویان را برای نقش های رهبری پیشرفته در بخشهای خصوصی و دولتی اقتصاد جهانی آماده کند. دوره های کسب و کار فارغ التحصیل فرصت های یادگیری تجربی را فراهم می کند که دانش آموزان را درگیر فرآیند آموزشی می کند و از این طریق پلی بین تئوری و عمل فراهم می کند.

دانشجویان تمام وقت دانشگاه Radford Univeristy MBA از طیف گسترده ای از موسسات دانشگاهی و سوابق تحصیلات تکمیلی به دست می آیند ، اما تمایل دارند یک چیز مشترک داشته باشند. بسیاری از این دانشجویان حرفه ای جوانی هستند که تازه مشغول به کار هستند و آنها برنامه ما را به عنوان بهترین راه برای شروع سفر انتخاب کرده اند. با استفاده از انعطاف پذیری گزینه های برنامه MBA ، این دانشجویان قادر به پاسخگویی به نیازهای حرفه ای خود هستند.

گرچه دانشجویان تمام وقت ما به طور معمول کمتر از پنج سال سابقه کار دارند ، اما آنها گروه متنوعی هستند که شامل دانش آموزانی از سراسر جهان می شوند ، برخی با پنج ، ده یا حتی بیست سال سابقه کار. با این حال ، همه آنها گرد هم آمده اند زیرا MBA را به عنوان بخشی ارزشمند از ابزار ابزار خود برای آینده می دانند.

دانشجویان تمام وقت MBA به طور معمول دوره هایی را از دوشنبه تا پنجشنبه برنامه ریزی می کنند که جمعه ها را برای دانشجویان در بسیاری از فرصت های توسعه حرفه ای ارائه شده در دانشگاه رادفورد و در سراسر منطقه می گذارد. دفتر ما از یک جمعه جمعه توسعه حرفه ای سری کیف های کیف در طول ترم پشتیبانی می کند که هدف آن دانشجویان تمام وقت است و شامل سخنرانان مهمان مربوطه و مشاوره توسعه فردی به فرد می شود.

سایر فرصت ها برای دانشجویان تمام وقت ما شامل کمک هزینه های تحصیلات تکمیلی ، شرکت در انجمن دانشجویان MBA ، دسترسی به رویدادهای کالج و اقتصاد و سریال سخنرانان ، پروژه های کاربردی در مشاغل منطقه ای و جهانی ، فرصت های داوطلبانه و موارد دیگر است!

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Whether you are a current or potential student, or a parent, alumnus, business professional, or interested visitor, browse our wide range of AACSB-accredited educational programs, get to know our exce ... اطلاعات بیشتر

Whether you are a current or potential student, or a parent, alumnus, business professional, or interested visitor, browse our wide range of AACSB-accredited educational programs, get to know our excellent faculty and staff, and explore our superb facilities. We prepare students for professional career success in business and non-profit organizations by focusing on a unique combination of two of today’s timely challenges: analytics and innovation. Join with us as we build on our past accomplishments and adapt to a rapidly-changing global economy with our active, technology-rich learning environment. اطلاعات محدود