توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کسب MBA خود را در یکی از بهترین دانشگاه های غربی انگلستان جدید

برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار انجمن - اعتبار دهی شده توسط AACSB بین المللی بهترین مدارس کسب و کار در جهان توسط AACSB بین المللی معتبر. دانشگاه غربی نیوانگلند تنها موسسه خصوصی در غرب ماساچوست اعتبار AACSB بین المللی و کمتر از 5 درصد از برنامه های کسب و کار در جهان تا این مجوز رسمی است. AACSB نشان دهنده بالاترین استاندارد موفقیت برای مدارس کسب و کار در سراسر جهان. موسسات عضو تعهد خود را به کیفیت و بهبود مستمر از طریق بررسی چند ساله دقیق و جامع را تایید میکند. این حمایت معتبر نشان می دهد به شرکت های شرکت های بزرگ و حسابداری به دنبال کارکنان بالا کالیبر که آموزش و پرورش خود را به شما آماده کرده است و سرب به موفقیت. آنها درک می کنند که فارغ التحصیلان برنامه های معتبر بین المللی AACSB نشان دهنده بهترین از بهترین.marketing

تعالی مقرون به صرفه

شهریه برای سال تحصیلی 2014-2015 771 $ در هر اعتباری است. MBA شامل 36 فارغ التحصیل اعتبارات، که بالغ بر 27756 $ برای مدرک خود را، ساخت دانشگاه های غربی انگلستان جدید یکی از برنامه های معتبر AACSB مقرون به صرفه ترین در نیوانگلند.

شروع هر زمان

به عنوان یک نامزد MBA به شما یک تنوع از گزینه های به کسب مدرک خود را. شما واقعا می تواند در سرعت زندگی را با انتخاب و انعطاف برنامه های ما یاد بگیرند. این که آیا شما مطالعه تمام وقت یا پاره وقت، آنلاین، یا در کلاس درس، ما ارائه می دهیم یک فرمت است که کمک خواهد کرد که شما را در رسیدن به اهداف خود.
برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Online, Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
18 - 22 
پاره وقت
تمام وقت
Price
27,756 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019