کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی MBA

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

چرا این دوره را انتخاب کنید

"Surrey MBA یک تجربه یادگیری تحول گرا است. ما بیشتر از تغییر چشم انداز شغلی شما عمل خواهیم کرد: می خواهیم راهی را که فکر می کنید تغییر دهیم. ما این امر را از طریق تعامل تئوری و تمرین به دست می آوریم ، و از یادگیری شما با تئوری مدیریت به روز و تعامل با متخصصان صنعت پشتیبانی می کنیم.

برای منعکس کردن بهترین عملکرد در دنیای تجارت ، دوره ما یکپارچه و بین رشته ای است. ماژول های ما به روش های معنی دار متصل شده اند و به شما امکان می دهند محتواهای گرده افشانی شده از سراسر تجربه گسترده MBA را گردآوری کنید. MBA Surrey دیجیتال ، چابک و کارآفرینانه است ، و شما آماده خواهید شد تا راه را در دنیای شغلی که به سرعت در حال تغییر است هدایت کنید.

کریس ماهون

مدیر برنامه

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

ما معتقدیم که مشاغل واقعاً موفق به رهبری بصری ، احساس مسئولیت عمیق و توانایی ایجاد و توسعه فرصت های نوآورانه و پایدار دامن زده می شوند. این اصول برای تحقیقات ما و همچنین تجربه MBA سورری اساسی است ، که تعادل دقیق بین تئوری و عمل را برای آماده سازی واقعیت های چشم انداز تجارت مدرن فراهم می کند.

دوره های MBA متصل ما برای هر کسی که به دنبال توسعه مهارت های شغلی و رهبری با کارفرمای فعلی خود باشد یا انتقال به گسترش مهارت ها و ارتباطات خود با هدف شروع کار جدید بسیار مهم است.

شناخت حرفه ای

MBA - انجمن MBA (AMBA)

معتبر انجمن MBA (AMBA).

MBA - انجمن پیشرفت دانشکده های تجاری دانشگاه (AACSB)

توسط انجمن برای پیشبرد دانشکده های بازرگانی دانشکده (AACSB) معتبر است.

تحصیل و کار در خارج از کشور

تور مطالعه بین المللی

تور مطالعاتی بین المللی دو هفته ای اختیاری ما فرصتی بی نظیر برای یادگیری دست اول در مورد تجارت بین المللی به شما می دهد. شما به یک مقصد بین المللی منتخب سفر خواهید کرد ، در بازدیدهای شرکت می کنید و توسط دانشگاهیان برتر بین المللی در دانشگاه های شریک سخنرانی می کنید. علاوه بر یادگیری ، شما همچنین می توانید از جاذبه های دیدنی و دیدنی های مقصد خود کاوش کنید.

تورهای قبلی

در تورهای قبلی ما دانشجویان ما را به پکن ، چین سفر کرده اند.

بازدیدهای شرکت شامل:

  • بایدو
  • اینتل
  • مایکروسافت

مباحث سخنرانی شامل:

  • بازاریابی برند چینی
  • رفتار مصرف کننده در چین
  • کارآفرینی و سرمایه گذاری
  • مدیریت استراتژیک شرکتهای عصر اینترنت در چین.

طرح مربیگری

به عنوان بخشی از برنامه MBA ، ما شما را با یک مربی مرتبط با بخش ، حرفه و شخصیت شما جفت می کنیم. مربیان ما از جمله مدیران مجرب ، مدیرعامل و رهبرانی از فناوری ، مهندسی ، بازاریابی ، تجارت و صنایع بخش سوم هستند. با افزایش روابط شما ، درک و اعتماد به نفس شما در بحث و به کار بردن نمونه های واقعی از دنیای تجارت نیز به چشم می خورد.

صبحانه های کاری

ما میزبان صبحانه های کاری منظم با بلندگوهای مهمان از جمله فارغ التحصیلان ، همکاران و مربیان خود هستیم. این رویدادها این امکان را به شما می دهند که در یک محیط باز و غیر رسمی با متخصصین تجارت جهانی ارتباط برقرار کنید. هر جلسه به شما امکان می دهد شبکه ای را کسب کرده و از بینش های ارزشمند و توصیه های عملی از بلندگوهای ما بهره مند شوید ، تجربه واقعی زندگی و ارتباط عملی را به یک محیط یادگیری پویا منتقل کنید.

شرایط ورود

تمام وقت MBA

حداقل یک مدرک افتخار 2: 2 در انگلستان یا یک مدرک بین المللی معادل شناخته شده. همچنین باید حداقل سه سال تجربه کارشناسی ارشد در یک نقش مدیریتی داشته باشید تا بتوانید از آن استفاده کنید. داوطلبان بدون مدرک یا کمتر از 2: 2 به مدیر برنامه MBA ارجاع می شوند ، زیرا ممکن است در شرایط استثنایی پذیرفته شوند که در آن تجربه کار تصور می شود فقدان مدارک تحصیلی را تشکیل می دهند.

اجرایی (نیمه وقت) MBA

حداقل یک مدرک افتخار 2: 2 در انگلستان یا یک مدرک بین المللی معادل شناخته شده. همچنین باید حداقل سه سال تجربه کارشناسی ارشد در یک نقش مدیریتی داشته باشید تا بتوانید از آن استفاده کنید. داوطلبان بدون مدرک یا کمتر از 2: 2 به مدیر برنامه MBA ارجاع می شوند ، زیرا ممکن است در شرایط استثنایی پذیرفته شوند که در آن تجربه کار تصور می شود فقدان مدارک تحصیلی را تشکیل می دهند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher e ... اطلاعات بیشتر

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher education for the poorer inhabitants of London. اطلاعات محدود