توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی MBA

پذیرش: در اسناد؛

الزامات: مدرک لیسانس در اقتصاد یا برنامه های مشابه؛ تحصیلات تکمیلی تحصیلات تکمیلی، به رسمیت شناخته شده امتیاز متوسط ​​دیپلم - خوب؛ سند برای مهارت زبان انگلیسی.

مدت زمان: 1،5 سال تحصیلی (3 ترم).

DIPLOMA: استاد مدیریت امور مالی

مدرک MBA یک برنامه مدیریت بازرگانی استاندارد با تاکید اضافی بر نوآوری، تکنولوژی و مدیریت است. هدف آن آماده سازی حرفه ای ها با یک رویه کارآفرینی و ایده های ابتکاری است. دانش آموزان دانش و مهارت های کاربردی را برای استحکام همه پروژه های کسب و کار عمومی مدیریت پروژه، کارآفرینی، اجرای نوآوری، مذاکرات تجاری و ارتباطات، منابع انسانی و غیره دریافت می کنند.

این برنامه شامل دوره های اجباری، انتخابی و اختیاری است و با یک پروژه نهایی که پیش از تشکیل یک کمیته شامل رهبران کسب و کار و استادان ارائه شده است تکمیل می شود.

انتظار می رود که فارغ التحصیلان به عنوان کارآفرینان، مدیران و افسران در بخش خصوصی و دولتی مدیریت فرآیندهای کسب و کار مختلف کار کنند.

توجه: هزینه ها 1000 € در هر ترم برای دانشجویان اتحادیه اروپا و € 2000 هر ترم برای دانش آموزان غیر اتحادیه اروپا. همه دانش آموزان عالی به صورت رایگان از هر گونه اتهام مطلع می شوند.

اطلاعات مربوط به وام دانشجویی را می توانید در این صفحه مشاهده کنید: http: // EPU .bg / index.php / en / application / students-loans

برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی June 13, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
1,000 EUR
در هر ترم برای دانشجویان اتحادیه اروپا؛ 2000 € در هر ترم برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019