کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

عمومی

شرح برنامه

 • تجربه کار تضمین شده
 • تحرک دانشجویان بین المللی
 • آموزش کارآفرینی
 • محیط چند فرهنگی (+15 ملیت)
 • دوره های زبان اسپانیایی

حقایق کلیدی

 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی
 • دانشکده تجارت و علوم حقوقی
 • تمام وقت ، در پردیس
 • 1 سال تحصیلی
 • 60 ECTS
 • دسترسی محدود: 25 مکان
 • دسترسی به دکترا

جامعه امروز با سرعت ثابت در حال پیشرفت است. هر روز مشکلات و چالش های مختلفی پدید می آید که توسعه شرکت ها را به مسیری نامشخص تبدیل می کند. به منظور رشد و مشاركت در پيشرفت جهان ، شركتها بايد راه حل هاي جديدي را براي بازار و فرهنگ كسب و كار ارائه دهند ، هيچ وقت هدف اصلي هر جامعه را ناديده نمي گيرند: براي كمك به منافع مشترك.

هدف از استاد تمام وقت مدیریت امور تجاری توانمندسازی هر یک از شرکت کنندگان با مهارتهای رهبری قوی در یک زمینه بین المللی و چند فرهنگی است. دانش آموزان دانش و صلاحیت هایی در مورد مدیریت تجارت ، مشاوره و همچنین ارزیابی شرکت ها کسب می کنند و از این طریق می توانند مهارتهای کسب شده خود را در موقعیت های واقعی به کار گیرند.

دانشگاهیان شناخته شده و مدیران موفق در یک تیم علمی قوی که نماینده چشم انداز گسترده یک شرکت در جنبه های مختلف آن است و به رهبران آینده در فرآیندهای تصمیم گیری خود کمک می کند ، دست می یابند.

رشد دانش آموزان بستگی به نگرش مشارکتی و شخصیت آزاد ذهن دارد. به عنوان بخشی از یک گروه بین المللی ، چند فرهنگی ، همکلاسی ها مجبورند با یکدیگر هماهنگ شوند و در کنار هم قرار گیرند تا بر وظایف مختلف و مطالعات موردی بر اساس مشکلات شرکت واقعی غلبه کنند. به طور طبیعی ، شبکه ها در این دوره MBA رشد می کنند و اوراق قرضه ایجاد شده می تواند فراتر از مطالعات دانشجویان منجر به پروژه های جدید و مهیج شود.

در طی MBA ، هر شرکت کننده می تواند از طریق کارآموزی درون شرکت ، به طور فعال در دنیای تجارت شرکت کند. با حداقل 150 ساعت ، این کارآموزی مستقیماً به تجربه و مشخصات حرفه ای دانشجویان کمک خواهد کرد.

علاوه بر این ، خدمات شغلی UCAM برای دانشجویان MBA ، از جمله SOIL - یعنی "خدمات جهت یابی و قرار دادن کار" UCAM ، "Portal de Empleo" - پورتال اشتغال دانشگاه - و "شبکه استخدام اراسموس" در دسترس خواهد بود. خدماتی که باعث افزایش اشتغال دانشجویان بین المللی در شرکت های برتر سراسر اسپانیا می شود.

گواهی نامه

کلودیا لوکومسکی ، تبادل دانشجو از انگلستان

"مطالعه این MBA یک تجربه چالش برانگیز اما بسیار پرتحرک بوده است. پویایی بین المللی این کلاس ، محیط جهانی ایجاد می کند که در آن دانشجویان ترغیب به کارآمد و همکاری با همسالان با پیشینه ها و فرهنگ های مختلف شوند."

مشخصات دانشجویی

MBA تمام وقت UCAM به ویژه برای افرادی که مایل به پیشبرد مشاغل خود در حوزه تجارت و تصمیم گیری هستند طراحی شده است. اهداف اصلی این برنامه کارشناسی ارشد فارغ التحصیلان دانشگاه های بین المللی و اسپانیا از رشته های مختلف دانشگاهی از جمله حقوق ، ارتباطات ، مهندسی ، هنر ، بهداشت ، تغذیه ، خرده فروشی یا فعالیت های بدنی ، در تلاش برای به دست آوردن دانش پیشرفته در زمینه مدیریت کسب و کار ، ارزیابی و مشاوره و همچنین مدیریت عمومی ، تدوین استراتژی و برنامه ریزی ظرفیت. برای فارغ التحصیلان با تجربه قبلی در این زمینه ، MBA فرصتی خواهد بود تا دانش خود را تازه کنند و چشم اندازهای جدیدی را بر اساس اهداف و ارزشهایی که برنامه منعکس می کند ، به کانون توجه خود اضافه کنند.

چرا UCAM؟

زیرساختهای کلاس بالای دانشگاه ، آزمایشگاهها و استودیوهای مرتبط با موضوعات عملی دانشجویان را آماده می کند تا دانش کسب شده را عملی کنند. دانشجویان باید دوره کارآموزی را در یک مؤسسه دولتی یا خصوصی گذرانده و در آنجا سلیقه ای از زمینه تخصص آینده خود کسب کنند.

فرصت های شغلی

پس از موفقیت آمیز این برنامه MBA ، دانشجویان واجد شرایط هستند:

 • تجارت خود را به عنوان کارآفرین تنظیم کنید.
 • شغل خانوادگی آنها را بر عهده بگیرید.
 • کار در مدیریت عمومی ملی ، منطقه ای یا محلی و همچنین سازمان های بین المللی.
 • شغل خود را در بخش خصوصی شروع کنید و از سر بگیرید ، به عنوان مثال در زمینه تولید ، منابع انسانی ، مدیریت ، امور مالی و حسابداری یا بازاریابی.
 • تیم های مستقیم در زمینه های نوظهور ، به عنوان مثال در اقتصاد دیجیتال ، توسعه لجستیک ، کیفیت ، مدیریت شرکت های کوچک و متوسط ، بین المللی شرکت ها ، مدیریت بین المللی ، مدیریت گردشگری ، مدیریت ساخت و ساز ، خدمات و شعب صنعت.
 • تحقیق و آموزش کنید.

کارآموزی

خدمات شغلی UCAM برای دانشجویان MBA ، از جمله SOIL - یعنی "خدمات جهت یابی و قرار دادن کار" UCAM ، "Portal de Empleo" - پرتال اشتغال دانشگاه - و "شبکه استخدام Erasmus" در دسترس خواهد بود. اشتغال دانشجویان بین المللی را در شرکت های برتر سراسر اسپانیا ارتقا می دهد.

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

UCAM (Universidad Católica de Murcia) is a private university founded in 1996 with a clear mission: to train students with knowledge and skills to serve society, to contribute to the further expansion ... اطلاعات بیشتر

UCAM (Universidad Católica de Murcia) is a private university founded in 1996 with a clear mission: to train students with knowledge and skills to serve society, to contribute to the further expansion of human knowledge through research as an integral part of the development of mankind and to participate in the evangelical mission of the Catholic Church in the areas of education and culture. اطلاعات محدود
مورسیا , اسپانیا آنلاین , مادرید + 2 بیشتر کمتر