توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به وب سایت از برنامه های MBA در دانشگاه امارات متحده عربی خوش آمدید. ما امیدواریم که که شما آن را مفید و آموزنده را پیدا خواهد کرد. برنامه MBA ما در سال 2001 بر اساس یک روشن، چشم انداز رسیدن به دور از رئیس دانشگاه در زمان HH شیخ نهیان Mabarak آل نهیان، تاسیس شد، از قرار دادن UAEU در خط مقدم از صندلی های علمی و فنی از یادگیری مقایسه با دیگر دانشگاه های مشهور بین المللی .

از آغاز کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در رهبری و مدیریت جهانی یک نقطه عطف بزرگ برای دانشگاه امارات متحده عربی و دانشکده کسب و کار و اقتصاد به سمت دستیابی ماموریت دانشگاه بود.

این برنامه، معتبر توسط AACSB بین المللی - انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار، ارائه می دهد یک مدیریت آموزش و پرورش فارغ التحصیل پیشرفته به مردان کسب و کار واجد شرایط و زنان در امارات متحده عربی.

ما از شما دعوت به از طریق وب سایت MBA فهرست و کشف کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در رهبری جهانی و مدیریت با مناطق مسیر شغلی مختلف ارائه شده توسط دانشکده کسب و کار و اقتصاد (CBE) در دانشگاه امارات متحده عربی.

کارکنان حرفه ای ما آماده پاسخ به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد برنامه و یا به شما کمک به شما به عنوان اعمال است. ما مشتاقانه منتظر ملاقات با شما در فرد است.

ابوظبی، العین، و (با شروع از پاییز 2014) دبی: برنامه MBA ما این است که در حال حاضر در سه مکان ارائه شده است. برنامه العین ما کمک رسانی و خدمات ما به این منطقه العین گسترش یافته است. شهر العین، بطور قابل توجهی در چند سال گذشته رشد کرده است و ما قصد داریم برای خدمت به تعداد فزاینده ای از حرفه ای که انتخاب می کنید به اینجا زندگی می کنند. ما همچنین هیجان زده شروع به شعبه ما MBA در دبی، در همکاری با آکادمی اتصالات ارائه شده، که حضور ما برای خدمت به منطقه دبی و امارات شمالی گسترش می باشد. در این میان، محل ابوظبی ما همچنان به رشد با هر سال جذب بیشتر دانش آموزانی که به برنامه بپیوندد.

توسط AACBS بین المللی های کارشناسی و کارشناسی - تمام برنامه های ما در حال حاضر در هر دو سطح معتبر. در حالی که ما ابراز غرور ما را به عنوان اولین مدرسه کسب و کار در امارات متحده عربی با مجوز رسمی پر از AACSB در سطح فوق لیسانس، ما نیز به طور مداوم در تلاش برای بهبود برنامه درسی و سیستم تحویل. به منظور ارتقاء ارائه ما ما اجازه می دهد دانش آموزان ما به انتخاب محتوا 'آهنگ' به عنوان بخشی از سیستم دوره انتخابی ما است. آهنگ هم اکنون می توانید برای مدیریت منابع انسانی و توسعه، کسب و کار الکترونیکی، سازمان تعالی، و دارایی یافت می شود. ما قصد داریم به آزمون تخصص بیشتر در آینده ای نزدیک.

ما همچنین اضطراب به اقامت در تماس با فارغ التحصیلان بسیاری از ما از این برنامه می باشد. ما بسیار افتخار از فارغ التحصیلان ما و آنها را در نظر به بهترین در کشور. ما همیشه زمان برای گوش دادن به ورودی خود و برای به دست آوردن کمک های خود را در تقویت برنامه های ما از طریق داشتن آنها را به عنوان سخنرانان مهمان، شرکت در حضور کلاس درس، میزبانی رویدادهای MBA، و با خدمت به عنوان اعضای انجمن فارغ التحصیلان فارغ التحصیل ما داشته باشد.

پذیرش مورد نیاز

موارد زیر از حداقل مورد نیاز برای ورود به کارشناسی ارشد کسب و کار برنامه دولت در UAEU.

  • مدرک کارشناسی (هر رشته)
  • حداقل معدل تجمعی از 3.0.
  • حداقل یک سال سابقه کار (توصیه می شود سه سال)
  • TOEFL یا IELTS

استثنا برای TOEFL یا IELTS

متقاضی با مدرک کارشناسی از یکی از موسسات انگلیسی-متوسط ​​که می توانند شواهدی از به دست آوردن حداقل نمره تافل 500 در آزمون های مبتنی بر کاغذ، یا معادل آن ارائه، در زمان ورود به مقطع کارشناسی خود را / او.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
89,750 AED
العین 89،750.00 درهم، ابوظبی 133،350.00 درهم
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا