Read the Official Description

چرا IPMI MBA؟

MBA101MBA102

IPMI مدرسه بین المللی کسب و کار، در سال 1984 تاسیس شده است، به عنوان یک مدرسه کسب و کار پیشرو در آماده مدیران ارشد برای آمادگی جهانی شناخته شده است. IPMI پیشگام در اجرایی و MBA آموزش در اندونزی است: اول برای ارائه آموزش به طور کامل به زبان انگلیسی، برای اولین بار به ارائه برنامه های MBA بین المللی در اندونزی، و برای اولین بار استفاده از هاروارد رویکرد آموزشی مبتنی بر مورد در منطقه است.

IPMI ممتاز در داشتن تعهد قوی و پشتیبانی از مدرسه بازرگانی هاروارد و دانشکده INSEAD در پایه و اساس آن و در شکل دادن به توسعه اولیه است. IPMI می بالد در داشتن پایگاه فارغ التحصیلان موفق در حدود هزاران رهبران کسب و کار در اندونزی و گسترش در سطح جهانی.

برنامه IPMI است بهترین راه حل برای منظر آن منحصر به فرد آموزشی و تجارب جامع از مشارکت فعال در پروژه های بین المللی در زندگی واقعی و یکپارچه سازی نظریه و عمل شناخته شده است. مدرسه می بالد در داشتن یک تیم دولت از هنر، توسعه حرفه ای و برنامه راهنمایی شغلی اجرایی در تضمین شتاب حرفه ای موفق دانش آموزان شرکت کننده.

پایه دانشکده IPMI سرچشمه از هر دو تنظیم تدریس تیمی محلی و بین المللی که در آن آنها را از مدارس کسب و کار فارغ التحصیل شد. آنها شامل بالاترین پروفیل صنعت کالیبر و انطباق سبک تسهیل و رویکرد یادگیرنده محور.

برنامه درسی MBA

MBA103MBA104

پذیرش مورد نیاز

  • درجه لیسانس معتبر از دانشگاه معتبر
  • عملکرد بالا در آزمون پذیرش، TOEFL و GMAT
  • وضعیت شخصی
  • مصاحبه با اعضای هیات علمی و رهبران کسب و کار موفق
  • 3 سال سابقه کار برای برنامه MBA
  • دو توصیه نامه از اساتید و / یا کارفرمایان سابق
Program taught in:
انگلیسی
این دوره
Start Date
Contact school
Duration
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Contact school
End Date
Application deadline

Contact school

Location
Application deadline
End Date