توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا IPMI MBA؟

MBA101MBA102

IPMI مدرسه بین المللی کسب و کار، در سال 1984 تاسیس شده است، به عنوان یک مدرسه کسب و کار پیشرو در آماده مدیران ارشد برای آمادگی جهانی شناخته شده است. IPMI پیشگام در اجرایی و MBA آموزش در اندونزی است: اول برای ارائه آموزش به طور کامل به زبان انگلیسی، برای اولین بار به ارائه برنامه های MBA بین المللی در اندونزی، و برای اولین بار استفاده از هاروارد رویکرد آموزشی مبتنی بر مورد در منطقه است.

IPMI ممتاز در داشتن تعهد قوی و پشتیبانی از مدرسه بازرگانی هاروارد و دانشکده INSEAD در پایه و اساس آن و در شکل دادن به توسعه اولیه است. IPMI می بالد در داشتن پایگاه فارغ التحصیلان موفق در حدود هزاران رهبران کسب و کار در اندونزی و گسترش در سطح جهانی.

برنامه IPMI است بهترین راه حل برای منظر آن منحصر به فرد آموزشی و تجارب جامع از مشارکت فعال در پروژه های بین المللی در زندگی واقعی و یکپارچه سازی نظریه و عمل شناخته شده است. مدرسه می بالد در داشتن یک تیم دولت از هنر، توسعه حرفه ای و برنامه راهنمایی شغلی اجرایی در تضمین شتاب حرفه ای موفق دانش آموزان شرکت کننده.

پایه دانشکده IPMI سرچشمه از هر دو تنظیم تدریس تیمی محلی و بین المللی که در آن آنها را از مدارس کسب و کار فارغ التحصیل شد. آنها شامل بالاترین پروفیل صنعت کالیبر و انطباق سبک تسهیل و رویکرد یادگیرنده محور.

برنامه درسی MBA

MBA103MBA104

پذیرش مورد نیاز

  • درجه لیسانس معتبر از دانشگاه معتبر
  • عملکرد بالا در آزمون پذیرش، TOEFL و GMAT
  • وضعیت شخصی
  • مصاحبه با اعضای هیات علمی و رهبران کسب و کار موفق
  • 3 سال سابقه کار برای برنامه MBA
  • دو توصیه نامه از اساتید و / یا کارفرمایان سابق
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط IPMI International Business School »

این دوره Campus based
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date