کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

عمومی

شرح برنامه

MBA بورنموث ، دوره ای است که به شما کمک می کند تا حرفه ای خود را به سطح بعدی برسانید و به عنوان یک رهبر جهانی با ارزیابی واقعی از اکوسیستم کسب و کار عمل کنید. شما دانش و مهارت های جامع در کسب و کار و مدیریت را توسعه می دهید و درک خود را از رفتار و نگرش های مردم افزایش می دهید تا رهبر موثر، مستقل و قابل اعتماد شود. مهارت های مدیریتی خود را از طریق یک سری از استاد کلاس، سخنرانی مهمان از سخنرانان صنعت، مطالعات موردی و مشاوره با مشتریان واقعی کسب و کار افزایش یافته است.

علاوه بر این، فرصت های کارآموزی کوتاه به عنوان بخشی از دوره در دسترس هستند، که شما را قادر به اضافه کردن زمینه عملی به تجربه یادگیری خود می کند. قبل از انجام یک پروژه مشاوره یا تحقیق در مرحله نهایی، فرصت انتخاب یکی از گزینه های مختلف را خواهید داشت.

MBA بورنموث دو بار توسط موسسه مدیریت خارجه (CMI) تأیید شده است، یعنی زمانی که تحصیلات خود را تکمیل می کنید، باید مدرک MBA و مدرک CMI را کسب کنید. شما همچنین می توانید عضویت CMI کاملی را برای دوره واجد شرایط بودن خود با BU دریافت کنید.

شرایط ورود:

لیسانس با مدرک 2: 1 در هر موضوع یا معادل آن و حداقل 1 سال تجربه کاری مرتبط، با این حال، متقاضیان با تجربه کمتر می توانند برای مصاحبه دعوت شوند. اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، به IELTS 6.5 (Academic) یا بالاتر نیاز خواهید داشت.

جزئیات دوره

MBA شامل هشت واحد و یک پروژه مشاوره یا تحقیق است. هفت واحد از برنامه اصلی توسط تمام متخصصان MBA به شرح زیر است:

واحدهای هسته ای

 • شخصی
 • حسابداری
 • مسائل معاصر در محیط کسب و کار جهانی: محدوده ای از مسائل معاصر را تحت تاثیر قرار می دهد که بر روی کسب و کار داخلی و از طریق تحولات در محیط اقتصاد کلان تاثیر می گذارد. نقش سیاست های دولت و تجارت بین المللی در شکل دادن به محیط کسب و کار جهانی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. مسائل مربوط به کسب و کار پایدار نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت و شما مدیریت استراتژیک و مهارت های رهبری را به سطح بالایی در یک زمینه کسب و کار جهانی توسعه خواهد داد.
 • بازاریابی کاربردی استراتژیک: مفاهیم و اصول مبتنی بر فرآیند بازاریابی، پوشش محيط کلان که بازاریابان در آن کار می کنند. این واحد توسعه و بهبود دامنه مهارت بازاریابان نیاز به کار مؤثر در محیط بازاریابی، با چشم انداز بین المللی است.
 • مدیریت اجرایی
 • رهبری
 • مدیریت استراتژیک: شما این واحد را از منظر مدیر عمومی مطالعه می کنید، با توجه به واقعیت ها و شیوه های مدیریت برای به حداکثر رساندن عملکرد سازمان. واحد تجزیه و تحلیل می کند چه چیزی عملکرد سازمان را هدایت می کند و تغییرات داخلی و خارجی را که این را تحت تاثیر قرار می دهد شناسایی می کند. مسائل مهم دیگر مانند رهبری، جهانی سازی، نوآوری، کارآفرینی و عمل استراتژی مورد بررسی قرار گرفته است. هدف نهایی این واحد این است که تعادل بین نظریه های استراتژی و کاربرد آنها در شرایط واقعی ارائه دهد، بنابراین تجزیه و تحلیل منجر به تشکیل یک استراتژی می شود که پس از آن توسط مدیریت سازمان اجرا می شود.

واحدهای انتخابی (یکی را انتخاب کنید)

 • مدیریت کارآفرینی: در اینجا، ماهیت استراتژی و مدیریت استراتژیک در سرمایه گذاری های کارآفرینی را بررسی کنید. تمرکز ویژه ای بر استراتژی های رشد و مدیریت عواقب رشد، و سبک مدیریت استراتژیک و فعالیت های مدیریتی برای مقابله با چالش های پیش روی سرمایه گذاری های کارآفرینی، به ویژه رفتارهای مزاحم رقابت جایگزین وجود دارد. یکی دیگر از تمرکز واحد این است که اقدامات مدیریتی برای کنترل رشد در معرض خطر است، و شما می توانید این فرصت را برای به دست آوردن تقدیر عملی کنترل مکانیزم و موانع رشد داشته باشید.
 • بازاریابی پیشرفته: ارزیابی موضوعات در حال ظهور بر صنعت بازاریابی و ارزیابی اهمیت آنها برای یک بخش یا صنعت خاص. انتظار میرود که در سطوح بازاریابی استراتژیک درک شود و دانش خود را به تمایلات شناسایی کنید در حالی که درک ماهیت همیشه در حال رشد این موضوعات را در بر میگیرد. پاسخ شما باید عمل بازاریابی معاصر و تحولات جدید، نشان دادن نوآوری و تفکر خلاق را نشان دهد. شما مهارت هایی را که می خواهید به طور موثر در محیط بازاریابی کار کنید و مهارت های فکری را از یک منظر جهانی بهبود بخواهید بهبود می بخشید.
 • چالش های اقتصادی جهانی: مقدمه ای بر نظریه اقتصادی به عنوان آن را در زمینه های خاصی از اقتصاد کاربردی اعمال می کند. این نشان می دهد که چگونه می توان از نظرات و تکنیک های اقتصادی برای رسیدگی به مسائل مهم مهم بشریت استفاده کرد.
 • خدمات مالی: مهارت ها و دانش مدیریتی را برای کار در بخش خدمات مالی به دست آورید. تمرکز بر تنظیمات و بازاریابی در این بخش وجود دارد. شما به صورت سازنده و مسئولانه به عنوان مدیر در پارامترهای تنظیم کننده خدمات مالی کار می کنید و استراتژی های بازاریابی را ارزیابی و ارزیابی می کنید.
 • کسب و کار در محیط رسانه های جدید: تا به حال، هر بخش از اقتصاد تحت تاثیر فن آوری های ارتباطات کامپیوتر قرار می گیرد. هدف این واحد کمک به شما در درک آینده آینده این تاثیر است. به شما یک مرور کلی از تحقیقات و تئوری های علمی در محیط رسانه های جدید داده می شود و انتظار می رود که درک عمیق تر از تحولات اجتماعی و اقتصادی و رفتارهای جدید پیش بینی شده توسط رسانه های الکترونیکی به دست آورد. یکی دیگر از اهداف این واحد این است که این تفاهم را برای توسعه مهارت های مدیریتی، از جمله تحقیق و ارزیابی روند بازار، اعمال کند.

لطفا توجه داشته باشید که واحدهای واحدی نیاز به حداقل تعداد دارند تا اجرا شوند و ممکن است با توجه به پیشرفت های صنعت تغییر کند.

واحدهای واحدی (یکی را انتخاب کنید)

 • مشاوره: درک اصول و مشاغل مشاوره را درک کنید. این به شما تکنیک ها و مهارت ها را برای تکمیل یک پروژه مشاوره ای در یک تیم متصل می کند.
 • پروژه تحقیقاتی: فرصتی برای تکمیل بخش قابل توجهی از تحقیقات خود در زمینه کسب و کار که به شما علاقه مند است. شما موضوع و طرح پروژه را با یک سرپرست که توسط مدیر MBA به شما اختصاص داده شده است، مذاکره خواهید کرد. شما می توانید یک دوره کارآموزی کوتاه مدت را به عنوان بخشی از دوره خود بگذارید، در صورتی که شما تجربه مناسب را پیدا کرده اید. این به شما این امکان را می دهد که زمینه عملی برای یادگیری خود را اضافه کنید.

مشخصات برنامه

مشخصات برنامه ها مدارک قطعی مدارک تحصیلی دانشگاه را مطابق با الزامات آژانس تضمین کیفیت ارائه می کند. هر دوره آموزشی که منجر به جایزه BU می شود، دارای مشخصات برنامه ای است که اهداف، ساختار، محتوا و نتایج یادگیری آن، و همچنین روش های آموزش، یادگیری و ارزیابی مورد استفاده را توصیف می کند.

شغل

با تخصص علمی که از سوی دانشکده های BU به دست می آید، MBA ما به طور مداوم در حال تکامل است تا اطمینان حاصل شود که در پیشروی تغییر و پیشرفت در تمامی بخش ها باقی می ماند. این دوره شما را برای رشد حرفه ای مدیریتی آماده می کند.

بعضی از فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی ارشد ما در حال حاضر نقش مانند:

 • کارگردان
 • مدیر پروژه سرب
 • رئیس خدمات توسعه اقتصادی
 • رئیس توسعه اطلاعات و سیستم.

صنایع در

 • کسب و کار
 • دارایی، مالیه، سرمایه گذاری
 • بازار یابی
 • منابع انسانی.

مطالعه بیشتر

اگر می خواهید پس از تحصیل در رشته MBA خود به تحصیل ادامه دهید، می توانید به طیف وسیعی از برنامه های دکترا مراجعه کنید.

آخرین به روز رسانی فوریه 2018

درباره این دانشگاه

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries.

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries. اطلاعات محدود