کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

آیا کار در تجارت ، اداره یا توسعه مشاغل را در نظر گرفته اید؟ در این صورت ، این MBA منحصر به فرد آموزش و آموزش با کیفیت بالا مورد نیاز شما را ارائه می دهد. شما مهارت های حرفه ای مورد نیاز برای توسعه و اداره مشاغل در قرن بیست و یکم را توسعه می دهید. تحصیلات شما پایه و اساس دانش اصول حرفه ای فعلی و عملی را ایجاد می کند تا پایه شغلی شما باشد.

“1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia ، رومانی ، این فرصت منحصر به فرد را به شما می دهد تا تخصص خود را در زمینه تجارت ، مدیریت و اداری مطابق با روندهای فعلی و آینده در زمینه اقتصاد ، نظریه و برنامه درسی توسعه دهید ، و اطلاعات را توسعه دهید. فناوری و ارتباطات ، طراحی و ارزیابی ، فراهم آوردن شرایط با کیفیت و کارآمد برای آموزش.

چه چیزی را مطالعه خواهم کرد

MBA فرصتی را برای انتخاب بین آموزش های حرفه ای برای یک حرفه آینده در مدیریت تجارت و یک مسیر تحقیقاتی تخصصی تر برای کسانی که علاقه زیادی به مطالعات تجاری دارند و مایل به انجام تحقیق یا کار در بخش مدیریت تجارت هستند فراهم می کند.

طول دوره مطالعات: 2 سال ، تمام وقت ، 120 ECTS

برنامه درسی شامل دوره هایی است که آموزش در تئوری و عمل در اداره امور تجاری را ارائه می دهند ، به عنوان مثال: استراتژی ها و مدل های کسب و کار ، ارتباطات تجاری و مذاکره ، حسابداری و مشاوره در مورد تجارت ، تجزیه و تحلیل عملکرد مالی ، تجارت الکترونیکی ، اخلاق تجاری و CSR ، مالیات ، سرمایه گذاری و اکتساب. ، مدیریت چرخه پروژه ، مسائل معاصر در مدیریت مشاغل ، قانون تجارت و واسطه گری ، تحقیقات بازاریابی آنلاین ، امور بین الملل و جهانی سازی ، تمرین در مشاوره کسب و کار ، فرهنگ کارآفرینی و توسعه تجارت ، تغییر سازمانی و مدیریت نوآوری ، مدیریت امور جهانی ، اقتصادی علمی پژوهش ، مدیریت تعارض ، تحقیق برای پایان نامه نهایی

چشم انداز شغلی

زندگی تجاری یکی از نیروهای محرک جامعه معاصر است. همچنین مهمترین کارفرمای بازار کار است. خوشبختانه ، مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار شما گزینه های بسیار خوبی برای یک حرفه تجاری موفق ارائه می دهد.

بعد از اتمام موفقیت در کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی ، شما می توانید در حرفه خود در حرفه های مدیریت سطح متوسط تا بالاتر در سازمان هایی با ابعاد و انواع مختلف در بخش خصوصی و دولتی پیشرفت کنید ، مانند:

 • شرکت های چند ملیتی ، بانک ها ، صندوق های بازنشستگی و شرکت های بیمه (به عنوان مثال به عنوان یک تحلیلگر مالی)
 • شرکتهای با اندازه در کلیه صنایع (به عنوان مثال مدیر)
 • وزارتخانه های دولتی (مثلا به عنوان یک مشاور)
 • موسسات علمی (به عنوان مثال به عنوان یک مدرس)
 • شرکت های مشاوره (به عنوان مثال به عنوان یک مشاور مدیریت یا تجارت)
 • شرکت های نوپا (به عنوان مثال به عنوان کارآفرین: شروع کار خود را)

چرا در آلبا ایولیا تحصیل می کنید؟

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی فرصتی منحصر به فرد برای شرکت در مقطع کارشناسی ارشد در یک محیط پرتحرک و با رهبری تحقیقاتی را ارائه می دهد که به وضعیت ملی و بین المللی خود افتخار می کند. فرصتی برای یادگیری تجربی و دستی از طریق کارآموزی و دوره های عملی همراه با فرصتی بی نظیر برای همکاری با دانشگاهیان برجسته و اختصاصی ، دانشجویان را برای تحصیل پس از دستیابی به مجموعه ای منحصر به فرد از مهارت ها و دانش به شما دانش آموزان ارائه می دهد.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی توسط اعضای گروه اقتصاد و مدیریت تجارت ساخته شده است. این گروه با داشتن گروه های تحقیقاتی فعال در زمینه مدیریت بازرگانی ، در رومانی بسیار رتبه بندی شده است.

شهر زیبا و تاریخی Alba Iulia زمینه ای تحریک کننده و زیبا را برای تجربه استاد شما فراهم می کند.

چگونه درخواست شود؟

الزامات علمی:

متقاضیان باید مقالاتی را که توسط مؤسسات آموزشی معتبر / معتبر آموزشی صادر شده است ، ارائه دهند ، نتایج خوبی در آموزش و پرورش دارند ، به طور متوسط به طور میانگین سالهای تحصیل حداقل 7 (هفت) مربوط به سیستم نمره دهی در رومانی یا نمره "خوب" ، به عنوان مورد.

الزامات زبان انگلیسی:

برای برنامه های مطالعاتی تأیید شده که به زبان های خارجی انجام می شود ، موسسه آموزش عالی پذیرش آزمون زبان خارجی را برگزار می کند. اشخاصی که از کشورهایی که زبان رسمی در آن شرکت می شود ، زبانی است که دوره ها در آنها برگزار می شود و افرادی که دارای مدرک زبان معتبر بین المللی هستند از این آزمون معاف می شوند.

شرایط ثبت نام

دانشجویان بین المللی خارج از اتحادیه اروپا که مایل به شرکت در یک برنامه مدرک هستند باید قوانین ملی و “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia منشور را رعایت کنند.

روش درخواست:

مرحله اول دانشجویان آینده نگر با ارسال مرتب پرونده های برنامه را مستقیماً به “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia .

مرحله 2 دانشگاه پرونده ها را ارزیابی کرده و به وزارت آموزش ملی - اداره کل روابط بین الملل ، لیست کوتاه افرادی که برای دریافت نامه پذیرش مطالعات پیشنهاد شده اند ، ارسال می کند. همراه با لیست ، دانشگاه باید نسخه ای از پرونده های برنامه را ارسال کند

مرحله 3 اداره کل روابط بین الملل نامه پذیرش مطالعات را صادر می کند و آن را به 1 دسامبر 1918 "دانشگاه آلبا ایولیا ارسال می کند.

مرحله چهارم برنامه های کاربردی بصورت متحرک پذیرفته می شوند و از ابتدای ژوئن تا پایان ماه اوت برای پذیرش در مطالعات سال تحصیلی بعدی شروع می شوند. نامه پذیرش با شروع هر سال تحصیلی ، یعنی اول اکتبر ، توسط وزارت آموزش و پرورش صادر می شود.

اسناد مورد نیاز برای پرونده برنامه:

 1. فرم درخواست (در دو نسخه)
 2. کپی معتبر از دیپلم فارغ التحصیلی دبیرستان یا معادل آن - برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد - مهر شده توسط سفارت رومانی.
 3. کپی معتبر از مدرک لیسانس یا معادل آن - برای متقاضیان تحصیلات تکمیلی یا دکتری. - مهر و موم شده توسط سفارت رومانی.
 4. متن سوابق ترجمه شده به رومانیایی ، انگلیسی ، فرانسوی یا آلمانی.
 5. گواهی زبان (اختیاری)؛
 6. کپی معتبر شناسنامه؛
 7. نسخه ای از گذرنامه معتبر حداقل 6 ماه پس از تاریخ صدور نامه پذیرش تحصیلات.
 8. گواهی پزشکی (به زبان بین المللی گسترده) برای اثبات اینكه شخص برای ثبت نام در دانشگاه ثبت نام كند ، از بیماری های عفونی یا سایر بیماری های ناسازگار با حرفه آینده رنج نمی برد.
 9. دو عکس از نوع گذرنامه.

شهریه

شهریه برای اتباع خارجی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا که پیش از این برای یک سال تحصیلی پرداخت می شوند:

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

 • 2700 یورو در سال برای دانشجویان غیر آتی UE
 • 3000 lei / year برای دانشجویان آینده UE

ثبت نام

در هنگام ثبت نام ، داوطلبان اسناد اصلی را از پرونده درخواست ارائه می دهند ، که برای تأیید اعتبار توسط سفارت رومانی به کشور صادرکننده تأیید شده یا با Apostille of Haga ، تأیید شده اند ، در صورت عدم انجام مطالعات قبلی در رومانی ، در یک کشور اتحادیه اروپا یا مطابق موافقت نامه های کمک حقوقی که بین رومانی و کشورهای سوم منعقد شده است.

آخرین به روز رسانی ژوئیه 2019

درباره این دانشگاه

As a public higher education institution, “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia is going through a new stage of its existence, a stage marked by the three principles underlying the current manda ... اطلاعات بیشتر

As a public higher education institution, “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia is going through a new stage of its existence, a stage marked by the three principles underlying the current mandate of the University’s Management: performance, quality, and consistency. As a relatively young University - we are celebrating 28 years of existence in 2019 -, our University is fully aware of its purpose and role within the higher education system in Romania and constantly relates to the tradition of the Transylvanian educational system. اطلاعات محدود