کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

عمومی

شرح برنامه

درباره برنامه

MBA درجه دو برای رهبران نوظهور به طور مشترک توسط GUtech و آکادمی اجرایی دانشگاه وین برای اقتصاد و تجارت (WU) ارائه می شود.

GUtech-WU MBA یک برنامه بین المللی درجه دو است که وضعیت بین المللی برجسته آکادمی اجرایی در دانشگاه اقتصاد و تجارت وین (WU) و GUtech را با درک کامل خود از چشم انداز اقتصادی عمان گرد هم می آورد.

آکادمی اجرایی WU بخشی از دانشگاه اقتصاد و تجارت وین ، بزرگترین دانشگاه در نوع خود در اروپا است و بیش از 23000 دانشجو از 110 کشور جهان دارند. این دانشگاه توسط AACSB و EQUIS ، معتبرترین اعتبارنامه در سراسر جهان برای مدارس تجاری معتبر شناخته شده است. علاوه بر این ، برنامه های MBA آکادمی اجرایی WU توسط AMBA ، انجمن MBA ها ، معتبر شناخته می شوند.

این MBA برای متخصصانی طراحی شده است که به دنبال پذیرش چالش های فعلی در یک محیط تجاری پیچیده و در حال تغییر هستند. این روش ها و دانش لازم را برای حرفه ای های با استعداد فراهم می کند تا بتوانند رهبران فردا شوند ، به عنوان مثال از رهبری ، سازمان ، استراتژی و امور مالی. این برنامه 18 ماه به طول می انجامد. دوره ها به مدت چهار روز در ماه از پنجشنبه تا یکشنبه تحویل داده می شود.

این برنامه توسط تیمی از اساتید دارای مجوز از آکادمی اجرایی WU و GUtech در پردیس GUtech ارائه می شود. دانشجویان موفق دو مدرک MBA دریافت می کنند ، یکی از GUtech و دیگری WU Vienna.

فرصت های شغلی و مطالعاتی

استخدام کنندگان برتر به طور فعال به دنبال فارغ التحصیلان با کالیبر بالا هستند که دانش مفصلی از یک صنعت خاص را با کارمندان قوی کسب و کار ترکیب می کنند. مدرک دوگانه GUtech-WU شما را برای پیشرفت یا تغییر مسیر شغلی شما آماده می کند.

ساختار

برنامه MBA GUtech-WU برای انتقال دانش از طریق یک روش یادگیری ترکیبی متنوع و هیجان انگیز ترکیبی ، از جمله مطالعات موردی ، شبیه سازی های تجاری ، ارائه ها و کارهای تعاملی کلاس ساخته شده است.

هر واحد آموزشی طی چهار روز (پنجشنبه - یکشنبه) توسط کارکنان باتجربه از هر دو دانشگاه در پردیس GUtech تدریس خواهد شد. این چهار روز توسط یک فاز در هر ماژول و پس از ماژول پشتیبانی می شود. MBA توسط یک پایان نامه کارشناسی ارشد که توسط دانشکده GUtech یا WU نظارت می شود ، تکمیل می شود.

کل برنامه MBU GUtech-WU MBA مدت زمانی حدود 18 ماه با بار کاری 90 امتیاز اعتباری (سیستم انتقال اعتبار اعتبار اروپا ، ECTS) را در بر می گیرد. دانش آموزان می توانند تصمیم بگیرند که برخی از ماژول ها را در وین در WU مطالعه کنند.

دانشجویان ممکن است در یکی از این زمینه ها تخصص داشته باشند:

  • کارآفرینی
  • مدیریت بین المللی گردشگری
  • تدارکات ، عملیات و مدیریت زنجیره تأمین

شرایط ورود

الزامات علمی

یک مدرک لیسانس شناخته شده.

الزامات زبان

اثبات مهارت انگلیسی (به عنوان مثال آزمون مبتنی بر اینترنت TOEFL 79 ، آیلتس 6.0 یا معادل آن).

نیازهای عمومی

سه سال سابقه کار مرتبط

متقاضیان بر اساس سوابق تحصیلی ، مهارت ها و تجربه کاری و مصاحبه انتخاب می شوند.

طرح درس

طرح های ماژول MBA GUtech-WU MBA در زیر توسط اعضای هیئت علمی WU و GUtech تحویل داده خواهد شد.

شماره ماژول نام ماژول ECTS ماژول آموزش داده شده توسط دانشکده از
1 مدیریت مردم

هزینه ها

هزینه درخواست

قبل از پردازش درخواست ، هزینه OMR 100 بدون بازپرداخت لازم است.

هزینه تحصیل

کل امتیاز اعتباری مورد نیاز برای تکمیل و به دست آوردن MBA GUtech-WU 90 امتیاز اعتباری ECTS (ECTS CP) است. هزینه ها بر اساس OMR 167 در هر CP ECTS محاسبه می شود.

فرصت های تحصیلی

بورس های تحصیلی بالغ بر 30٪ از کل هزینه ها برای بیست و پنج (25) دانش آموز اول در دسترس است. هیچ برنامه جداگانه ای برای این بورسیه ها وجود ندارد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The history of the German University of Technology (GUtech) can be traced back to 2003 when visionary Omanis contemplated the establishment of a high-quality university of technology in Oman. This vis ... اطلاعات بیشتر

The history of the German University of Technology (GUtech) can be traced back to 2003 when visionary Omanis contemplated the establishment of a high-quality university of technology in Oman. This vision was inspired by His Majesty Sultan Qaboos’ directions for the provision of quality higher education in Oman by private investors. اطلاعات محدود