کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

عمومی

5 مکان موجود
برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

آیا می خواهید پس از اخذ مدرک لیسانس دانش خود را گسترش داده یا تعمیق بخشید؟ کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) را انتخاب کنید.

تیو به دانشجویان فرصت های بی شماری برای ثبت نام در دوره کارشناسی ارشد می دهد. این می تواند مربوط به برنامه Tio شما باشد یا مربوط به یک زمینه کاملاً متفاوت باشد. شما می توانید در یک دوره کارشناسی ارشد با مدرک لیسانس از Tio یا مدرک معادل آن ثبت نام کنید.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در 2 دقیقه

چرا برنامه کارشناسی ارشد را انتخاب می کنیم؟

برنامه کارشناسی ارشد استدلال علمی دانش و مهارت شما را ارائه می دهد. شما از زوایای مختلف به موضوعات می پردازید. این به شما می آموزد که مشکلات پیچیده ای را حل کنید و به روش های ابتکاری فکر کنید. شما بینش های جامع و عمیقی ایجاد می کنید و مهارت های تفکر انتقادی خود را بهبود می بخشید. این امر منجر به فرصت های شغلی بیشتر و سطح شروع بالاتر و شروع دستمزد می شود. برای دانشجویان بلند پرواز ، برنامه کارشناسی ارشد سرمایه گذاری در حرفه آنها است.

مدرک کارشناسی ارشد فقط در 1 سال

برنامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) (کد ISAT-کد 70024) یک دوره کارشناسی ارشد دوازده ماهه است که می توانید پس از گرفتن مدرک لیسانس در آن ثبت نام کنید. در طول دوره کارشناسی ارشد ، شما در زمینه مدیریت بین المللی ، مهمان نوازی یا مدیریت بازرگانی تخصص دارید. با این MBA ، Tio این فرصت را به شما می دهد تا در یک برنامه کارشناسی ارشد در یک محیط مقیاس کوچک ثبت نام کنید. شما می توانید از مزایای بسیاری از تحصیلات شخصی و عالی تیو بهره مند شوید.

این استاد مدیریت بازرگانی (کد ISAT 70024) توسط NVAO معتبر شناخته شده است و دانشجویان را در مدت یک سال با عنوان بین المللی استاد مدیریت بازرگانی (MBA) 4 شناخته می شود. این استاد مدیریت بازرگانی (MBA) با همکاری شریک تجاری ما NTI در دسترس قرار گرفته است.

چرا استاد مدیریت بازرگانی را انتخاب کنیم؟

چرا باید دانشگاه تیو و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی را انتخاب کنید؟ زیرا دنیای تجارت برای مدیران با تحصیلات عالی مانند شما با مهارت های مناسب ناامید کننده است . با این مدرک کارشناسی ارشد می توانید سمت هایی را نیز حفظ کنید که فقط با مدرک لیسانس نمی توانید کسب کنید. شما به طور گسترده ای استخدام می شوید و دنیای تجارت دوست دارد با متخصصانی کار کند که تجربه عملی دارند ، اما مهارت های تحلیلی خوبی نیز دارند.

در زیر ، می توانید بیشتر بخوانید که چرا دانشجویان این درجه کارشناسی ارشد را در دانشگاه تیو انتخاب می کنند.

هدف - آرزو

آیا شما یک دانشجو جاه طلب هستید که در راس شغل خود هستید؟ برنامه MBA تیو دانش علمی و مهارت های شما را اثبات می کند و به شما امکان می دهد یک چارچوب جامع مدیریت کسب و کار ایجاد کنید. این برنامه شما را برای شغل مدیریت عالی آماده می کند.

تعمیق و گسترش دانش

آیا شما یک برنامه کارشناسی ارشد را انتخاب می کنید که به شما امکان تعمیق دانش خود را بدهد یا اینکه ترجیح می دهید دانش خود را با برنامه ای در یک زمینه دیگر گسترش دهید؟ با استفاده از این MBA به شما بستگی دارد.

همکاری با بخش

تیو با اتحادیه های تجاری و سازمان های شبکه همکاری نزدیک می کند تا مطمئن شود که برنامه درسی با آخرین روندها و تحولات در این بخش ارتباط دارد.

درجه با کیفیت بالا

تیو از کیفیت و مدارک نهایی تحصیلات خود به دقت محافظت می کند. این ارزش مدرک شما را تضمین می کند. پس از دریافت مدرک خود ، می توانید از عنوان معتبر بین المللی MBA (کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی) استفاده کنید.

حقوق شروع بالا

مطالعات نشان می دهد که دستمزد شروع افراد دارای مدرک کارشناسی ارشد بالاتر از افراد دارای مدرک لیسانس است. حقوق و دستمزد ماهانه ناخالص برای فارغ التحصیلان اخیر برنامه کارشناسی ارشد اقتصاد یا مدیریت بازرگانی ، به عنوان مثال برنامه MBA ، حدود 3108 یورو است (Master Guide 2019).

هیچ تجربه کاری لازم نیست

برای پذیرش در این برنامه MBA نیازی به تجربه کار ندارید.

به طور گسترده ای قابل اشتغال است

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یک برنامه مطالعه تجاری جامع است که دانشجویان را برای مشاغل مختلف ، زمینه های تخصص و بخشها آماده می کند. هر تخصصی را که انتخاب کنید ، به طور گسترده استخدام خواهید شد.

یاد گرفتن از طریق انجام دادن

در طول برنامه MBA ، شما با انجام کار یاد می گیرید. شما با انجام تکالیف و موارد عملی دائماً بین تئوری و عمل فاصله می گیرید. شما توسط اساتید برجسته با تجربه عملی گسترده تدریس می شوید. آنها دقیقاً می دانند که در صنعت چه می گذرد و بنابراین می توانند راهنمایی های عالی ارائه دهند.

فرصت های شغلی بیشتری

مشاغل عاشق همکاری با متخصصانی هستند که هم مهارت های عملی برنامه لیسانس را دارند و هم بینش تحلیلی را که در طول دوره کارشناسی ارشد کسب کرده اند. بعلاوه ، مدرک کارشناسی ارشد می تواند به شما در یافتن شغلی کمک کند که فقط با مدرک لیسانس کسب نمی کنید. این بدان معناست که شما فرصت های شغلی بیشتری دارید و احتمالاً شغل رویاهایتان را پیدا خواهید کرد.

بسیاری از راهنمایی ها

به طور متوسط در هفته حدود 12 تا 16 ساعت تماس خواهید داشت. به دلیل اندازه گروه کوچک ، توجه شخصی زیادی وجود دارد. در حالی که روی پروژه پایان نامه خود کار می کنید ، راهنمایی عالی از استاد راهنمای پایان نامه خود دریافت خواهید کرد.

کلاس های کوچک

شما در گروههایی که بیش از 16 پوند دانشجو نداشته باشد در سخنرانی ها شرکت خواهید کرد.

یادگیری سریع

پس از اتمام دوره کارشناسی ، می توانید فقط در مدت یک سال مدرک MBA خود را بدست آورید.

شبکه

روابط نزدیک با مشاغل ، مدرسین با تجربه عملی و پروژه پایان نامه شما فرصت های بی شماری برای توسعه یک شبکه قابل توجه به شما می دهد.

آزادی انتخاب

خودتان می توانید بیش از 50٪ از برنامه درسی را پر کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید یکی از سه تخصص مختلف را انتخاب کنید: مدیریت بین المللی ، مهمان نوازی یا مدیریت بازرگانی. شما همچنین می توانید موضوع پروژه پایان نامه خود را انتخاب کنید.

سخنرانی های تضمینی

هر کلاسی که لغو شود در تاریخ و زمان بعدی دوباره برنامه ریزی می شود.

142844_pexels-photo-70292.jpeg

نگاهی اجمالی به آینده شما

هنگام دریافت مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی ، جاده های زیادی به روی شما باز است. چه در مورد کار به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور در یک خدمات مشاوره مالی در لندن ، مدیر در Meltwater ، یا رئیس پایداری در TUI. آیا می خواهید در مورد گزینه های متعدد خود بیشتر بدانید؟ به فرصت های شغلی نگاهی بیندازید و مصاحبه با فارغ التحصیلان را بخوانید.

شروع حقوق

حقوق و دستمزد ماهانه ناخالص برای فارغ التحصیلان اخیر برنامه کارشناسی ارشد اقتصاد یا مدیریت بازرگانی ، به عنوان مثال برنامه MBA ، حدود 3108 یورو است (Master Guide 2019).

فرصت های شغلی بیشتری

مشاغل عاشق همکاری با متخصصانی هستند که هم مهارت های عملی برنامه لیسانس را دارند و هم بینش تحلیلی را که در طول دوره کارشناسی ارشد کسب کرده اند. بعلاوه ، مدرک کارشناسی ارشد می تواند به شما در یافتن شغلی کمک کند که فقط با مدرک لیسانس کسب نمی کنید. این بدان معناست که شما فرصت های شغلی بیشتری دارید و احتمالاً شغل رویاهایتان را پیدا خواهید کرد.

چه کاری می توانید انجام دهید و در کجا می توانید کار کنید؟

با اتمام کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در Tio University of Applied Sciences چه کاری می توانید انجام دهید؟

شما به طور گسترده ای استخدام می شوید و دنیای تجارت دوست دارد با متخصصانی کار کند که تجربه عملی دارند ، اما مهارت های تحلیلی خوبی نیز دارند. فرصت های شغلی فراوان!

به حرفه هایی مانند:

 • مدیر عامل
 • مدیر بازاریابی
 • مشاور
 • مدیر فروش
 • مدیر منطقه
 • کارآفرین
 • پژوهشگر
 • مدیر حساب
 • مدیر مالی
 • افسر پلیس

کجا می توانید کار کنید؟ مثالها عبارتند از:

 • شرکت های چند ملیتی
 • بانک ها
 • شرکت های بیمه
 • نهادهای دولتی
 • موسسات آموزشی
 • آژانس های تبلیغاتی و ارتباطی
 • سازمان های خرده فروشی
 • شرکت های تحقیقاتی و مشاوره ای
 • SME
 • مسسات بهداشتی
 • کسب و کار شما
آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

Welcome to Tio University of Applied Sciences. Tio offers you a personal, accelerated and excellent education and has been a distinguished name for many years as a recognized educational institution. ... اطلاعات بیشتر

Welcome to Tio University of Applied Sciences. Tio offers you a personal, accelerated and excellent education and has been a distinguished name for many years as a recognized educational institution. Tio's bachelor programs have been among the best in the Netherlands for years and are ranked #1 in various rankings. Which program suits you best? اطلاعات محدود
آمستردام , اوترخت , روتردام , آیندهوون , هنژلو + 4 بیشتر کمتر