توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هدف آموزش: دانش آموزان را برای داشتن یک مبنای جامع نظری و طیف گسترده ای از دانش مدیریت اداری، برای درک فن آوری و روش های پیشرفته و همچنین تکنیک های مدیریت مدرن برای حل مشکلات عملی در این زمینه، آموزش می دهد.

دوره های اصلی: اقتصاد بین المللی، تجارت، آمار، اقتصاد حمل و نقل و جغرافیا، مدیریت شرکت، مدیریت منابع انسانی، اقتصاد، مدیریت مالی، اصل سرمایه گذاری، مدیریت ریسک، بازارهای مالی و مدیریت سرمایه، اصول مدیریت کروز و غیره

شایستگی برنامه:

  1. متقاضیان باید به عنوان شهروند خارجی در سلامت باشند.
  2. متقاضیان باید زیر 40 سال سن داشته باشند، دارای گذرنامه معتبر و مدرک لیسانس باشند.

اسناد مورد نیاز برای کاربرد:

  1. فرم درخواست دانشجویان بین المللی برای تحصیل در Dalian Maritime University
  2. Photocopy صفحه اطلاعات شخصی گذرنامه (فتوکپی یک ویزای معتبر چینی لازم است تا اگر یک متقاضی در چین در صورت درخواست درخواست شود)
  3. گواهی دیپلم مدارک لیسانس یا گواهینامه ثبت نام در لیسانس لیسانس (قابل اجرا به فارغ التحصیلان سال جاری که گواهی درجه را دریافت نکرده اند)
  4. تمام مدارک رسمی رسمی را اسقرار داد
  5. دو نامه توصیه شده از استادان و استادان
  6. برنامه مطالعه، شامل اطلاعات شخصی، زمینه تحصیل، تجربه کاری، و پیشنهاد پژوهش علمی (حداقل 2500 کلمه در انگلیسی)
  7. گواهی بین المللی در مورد مهارت در زبان انگلیسی (TOEFL / IELTS / TOEIC یا سایر گواهینامه ها)

متقاضیانی که بدون گواهینامه در بالا ذکر شده باید آزمون سطح انگلستان را که توسط DMU سازماندهی شده است انجام دهند تا بتوانند در برنامه های کارشناسی ارشد در زبان انگلیسی شرکت کنند.

الزامات کشت:

الزامات برنامه درسی:

دوره ها عمدتا شامل دوره های اجباری (دوره های اجباری عمومی و دوره های اجباری هسته مورد نیاز)، دوره های اختیاری و مقالات علمی است. کل اعتبارات باید کمتر از 30 باشد.

مورد نیاز کاغذ:

پایان نامه مدرک کارشناسی ارشد شامل گزارش باز، بازرسی متوسط ​​و دفاع از پایان نامه است. برنامه و روش های دفاع از پایان نامه باید پیروی از مقررات اجرایی اعطای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری Dalian Maritime University و مقررات برنامه و سازمان دفاع از پایان نامه Dalian Maritime University باشد. پایاننامه کارشناسی باید منطقی، مختصر و یکپارچه باشد، مفهوم روشن، تحلیل دقیق، اصلاح کوره نظري، داده های قابل اعتماد، مزایای اقتصادی و اجتماعی و ارزش علمی داشته باشد. علاوه بر این، باید بینش های جدیدی در زمینه مطالعه ارائه دهد و نشان دهد که نویسنده قادر به انجام تحقیقات علمی و انجام کار تخصصی مستقل تخصصی است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی June 13, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
2 - 4 
تمام وقت
Price
28,000 CNY
در سال. هزینه درخواست: 600 یوان
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date