کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

عمومی

شرح برنامه

برنامه تحصیلی یک ساله MBA در ماه مارس آغاز می شود و برای رهبران با اهمیت بالا طراحی شده است که آماده پیشرفت شغلی خود هستند. امروز به یکی از برنامه های MBA برتر کانادا تبدیل شوید.

آنچه شما باید درباره برنامه MBA آویس بدانید

برنامه 12 ماهه MBA ما به دانش آموزانی که می خواهند به اهداف شغلی خود در زمان کمتری دست یابند، با کمک تیم مدیریت حرفه ای در کانادا و یک شبکه گسترده فارغ التحصیلان، به دانشجویان توصیه می شود.

برنامه MBA یک ساله

ما یک MBA تمام وقت ارائه می دهیم که از ماه مارس شروع می شود، با استفاده از روش مورد مطالعه Ivey تحویل داده می شود. ما از رویکرد عمل گرا و پویا برای شبیه سازی چالش ها و پیچیدگی های کسب و کار در دنیای واقعی استفاده می کنیم.

فرمت سالانه ما این است که بخشی از هزینه های بزرگ انجام MBA شما، دور از نیروی کار است. با تنها یک سال از نیروی کار به جای دو، ما هزینه فرصت خود را حداقل در حالی که ارائه بسته جهانی در برنامه درسی شدید است که به شما در دستیابی به اهداف شغلی شما کمک می کند و به سرعت به نیروی کار بازگردید، به حداقل خود برسید.

استاد تمام وقت مديريت بازرگاني

برنامه ما به سادگی مجموعه ای از دوره ها نیست، بلکه یک تجربه یادگیری عمل گرا طراحی شده برای سرعت بخشیدن به موفقیت شما در دنیای واقعی است. شما یاد خواهید گرفت همه چیز را از سخنرانی و بیشتر بیاموزید: شما تصمیم گیرنده خواهید بود، خواسته می شود که داده ها را تجزیه و تحلیل کنید، جایگزین های خود را ایجاد کنید، از توصیه های خود دفاع کنید و دفاع کنید.

# 1 برای مدیریت شغلی

کار با تیم مدیریت حرفه ای رتبه بالا برای آماده سازی برای شغل های پس از MBA و انتقال و یا رشد کار خود را. میزان اشتغال دائمی ما به عنوان استعداد و منابع تیم مدیریت حرفه ای ماست.

برنامه MBA بالا در کانادا

مدير بازرگاني Ivey در رتبه پنجمين رتبه رتبه اول در کانادا به مدت 5 سال توسط بلومبرگ BusinessWeek * براي رضايت دانشجويان و رييس استخدام شده است. مدرسه بازرگاني آويوي يکي از بهترين برنامه هاي MBA در کشور است و ما از تجربه دانشجويان ما و افتخار فارغ التحصيلان ما افتخار مي كنيم. در بازار

* Bloomberg Businessweek 2018 رتبه بندی MBA.

MBA Economist Full-time MBA 2015-2018

بالا 20 شبکه فارغ التحصیلان جهانی

پیوستن به شبکه 24،500 فارغ التحصیل در 106 کشور و کشف این که چرا اکونومیست به طور مرتب شبکه های فارغ التحصیلان ما را در بالای 20 کشور جهان رتبه بندی می کند. شما ارتباطاتی را ایجاد می کنید که باعث رشد حرفه ای، فرصت های مددکاری و دوستی های طول عمر می شود.

روش مطالعه موردی

برنامه تحصیلات تکمیلی Ivey با استفاده از روش مورد مطالعه Ivey تحویل داده می شود. در حالی که سایر مدارس ممکن است موارد را در متد تدریس خود استخدام کنند، Ivey تنها برنامه مبتنی بر مورد در کانادا است. با استفاده از بیش از 300 مورد در سال، ما از یک رویکرد عمل گرا و پویا استفاده می کنیم که نشان دهنده چالش ها و پیچیدگی های کسب و کار در دنیای واقعی است.

هیئت علمی آویس از موارد استفاده می کند و با هم کار می کنند تا دیدگاه خود را در مورد مسائل مربوط به یک سازمان کل، با استفاده از آموزش متقابل و یک رویکرد یکپارچه به برنامه ریزی برنامه درسی گسترش دهند.

فرصت های آموزشی جهانی

آویو معتقد است که جهان تجارت امروز یک جهان جهانی است. به همین دلیل ما مسائل مربوط به کسب و کار بین المللی و فرصت های یادگیری را در برنامه درسی ما قرار می دهیم. علاوه بر مباحث مختلف در مورد مسائل جهانی، استادان کلاس جهانی و محیط زیست کلاس های متنوع، به عنوان یک MBA Ivey، شما همچنین می توانید فرصتی برای یادگیری خود را در خارج از کلاس درس بیابید.

سفر مطالعه بین المللی

این سفرها برای تکمیل فعالیت های کلاس درس برنامه MBA Ivey با قرار گرفتن در معرض زمین به برخی از مناطق پویا و هیجان انگیز اقتصادی در جهان طراحی شده است. شما می توانید از شرکت در یک سفر مطالعه بین المللی به چین یا آمریکای جنوبی برای اعتبار انتخابی استفاده کنید. در طول زمان خود در یکی از این کشورها، به کسب و کارهای محلی مراجعه کنید، ارتباط برقرار کنید با رهبران کسب و کار (از جمله فارغ التحصیلان موفق Ivey)، در فعالیت های گروهی غرق شدن فرهنگی شرکت کنید و یاد بگیرید که چگونه کسب و کارها در این شرایط اقتصادی موفق عمل می کنند.

فرصت های تبادل خارج از کشور

دانش آموزان می توانند در یک مبادلات بین المللی شرکت کنند که در ترم آخر (ژانویه تا آوریل) برگزار می شود. این فرصت هیجان انگیز است که شما را به طور کامل در فرهنگ دیگری غرق کند و شبکه جهانی خود را گسترش دهد.

مدارس مبادله

 • Universidad Adolfo Ibáanz، سانتیاگو، شیلی
 • Fundação Getulio Vargas Escola de Administração de Empresas، سائوپائولو، برزیل
 • ESADE School of Business، بارسلونا، اسپانیا
 • دانشگاه اراسموس، دانشکده مدیریت روتردام، هلند
 • NHH کسب و کار مدرسه، دانشکده اقتصاد نروژی، برگن، نروژ
 • دانشکده مدیریت فودان، دانشگاه فودان، شانگهای، چین
 • HKUST مدرسه کسب و کار، هنگ کنگ
 • NUS School of Business، دانشگاه ملی سنگاپور، سنگاپور
 • مدرسه کسب و کار هند (ISB)، حیدرآباد، هند
 • دانشکده فارغالتحصیل، دانشگاه کیپ تاون، کیپ تاون، آفریقای جنوبی
 • دانشگاه اوتاگو، دانیدین، نیوزیلند
 • SDA Bocconi، میلان، ایتالیا
 • دانشگاه سنت گالن (HSG)، سوئیس
 • دانشگاه وارویک، انگلستان

دانشکده جهانی

اعضای هیئت علمی تمام وقت آویو دارای یک حوزه جهانی هستند و دارای دو ملیتی بین المللی هستند و 21 کشور مختلف را نمایندگی می کنند. هر روز هیئت علمی ایوی تجربه و دیدگاه جهانی خود را در کلاس درس می گذرانند.

اعضای هیات علمی ما متخصصان در زمینه های خود را با تحقیقات چشمگیر و زمینه های دانشگاهی. تجربه و دانش کسب و کار در دنیای واقعی آنها نه تنها در کلاس درس بلکه در حدود 150 مورد کسب و کار که هر ساله نوشتند و تحقیق عملی آنها با سازمان ها انجام می شود، نشان داده شده است. این تخصص برای تعهد ما به داشتن بهترین استاد برای آموزش رهبران آینده ما حیاتی است.

اعضای اعضای هیات علمی شما را به عنوان یک فرد شناختند، و بسیار متعهد به موفقیت شما هستند. آنها عاشق تدریس هستند، و این نشان می دهد.

چگونه می توان یک برنامه MBA را انتخاب کرد

همه برنامه های MBA به هیچ وجه برابر نیستند، و شما این را به خودتان می دهید تا تصمیم آگاهانه بگیرید.

با انتخابهای مختلفی که لازم است، باید در نظر بگیرید که چه مدت طول برنامه، محل سکونت، سبک یادگیری، اندازه کلاس، پیشنهادات انتخابی و حمایت حرفه ای، بهترین نیازها و اهداف شما را برآورده می کنند. تعیین معیار مهم برای شما مهم است.

یک لیست کوتاه از برنامه ها را ایجاد کنید

با لیستی که باید در دست داشته باشید، تحقیق خود را به برنامه های خاصی آغاز کنید. اطلاعات دقیق تر را از وب سایت های مدرسه دریافت کنید و دیدگاه های فردی خود را با خواندن وبلاگ های دانشجویی و کانال های رسانه های اجتماعی بدست آورید.

شبکه

با افراد صحبت کنید: دوستان، خانواده، همکاران، فارغ التحصیلان، کارکنان، کارکنان. در مورد تجارب و درسهایی که آموخته اید بپرسید. صحبت کردن با افراد به شما می دهد بینش دست اول که نمی تواند در اینترنت و یا در بروشور پیدا کنید.

شرکت در رویدادها و معرفی خودتان

هنگامی که فهرست کوتاهی از برنامه هایی را که به بهترین وجه به نیازها و اهداف خود برسید، تعیین کرده اید و در رویدادها شرکت کنید. کارکنان و اعضای هیئت علمی که برای مدرسه کار می کنند، نوع فرهنگ و شخصیت برنامه را منعکس می کنند، بنابراین این تعاملات شما را درک درستی از اینکه آیا مناسب است یا نه، به شما ارائه می دهد.

مطمئن باشید وقت خود را برای معرفی خودتان و کمی در مورد خود و اهداف خود به اشتراک بگذارید. این می تواند کمک به جذب و پذیرش تیم چهره به نام اگر و زمانی که شما درخواست اعمال می شود. به یاد داشته باشید که اولین تصورات قدرتمند هستند، بنابراین شما می خواهید مثبت و حرفه ای باشید.

MBA Jobs

تیم مدیریت آیری به شما ابزار و منابع لازم برای هدایت مسیر شغلی خود را به آینده ارائه می دهد. اگرچه شما کار خود را پس از MBA به سر میبرید، برنامه درسی و مهارتهای یکپارچه که شما دریافت خواهید کرد، بی نظیر هستند.

 • نرخ بکار رفته: 90٪ از کسانی که در جستجوی آن هستند، تا 1 سپتامبر پیشنهاد را بر اساس نرخ گزارش 95٪ ارائه کردند
 • شروع حقوق: 103،024 دلار درآمد متوسط (شامل: حقوق و دستمزد پایه، پاداش امضا و سایر غرامت های تضمین شده)
 • گذار شغلی: 97٪ از مدرسان آویوی حداقل حداقل یک دوره حرفه ای (تغییر در صنعت، عملکرد و / یا جغرافیا)

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

یک حرفه موفق نیاز به یک پایه جامع از دانش کسب و کار دارد. به همین دلیل یک MBA آویو به طور عمده مبانی کسب و کار را آموزش می دهد و سپس یک قدم فراتر از اکثر برنامه های مدرسه کسب و کار است و همچنین توانایی های رهبری شما را توسعه می دهد. در یک سال شدید، تنها آوی برای چالشهای مداوم رهبری مورد نیاز برای پیشرفت در اقتصاد پیچیده امروز و فردا، با یک برنامه درسی که برای آماده سازی شما برای موفقیت حرفه ای طراحی شده است، شما را آماده می کند.

کلاسهای پیش دانشگاهی

برنامه دانش آماده سازی

برای اطمینان از حداکثر استفاده از زمان کلاس MBA، ما دوره های اختیاری را قبل از شروع برنامه رسمی برنامه ارائه می دهیم. این دوره های آماده سازی یک راه عالی برای به روز کردن دانش خود را از اصول کسب و کار، دوباره خود را با روش مدرسه مطلع کنید، و می دانید برخی از همکلاسی های خود را.

ملزومات کسب و کار (مارس)

سال باور نکردنی شما در بهار شروع می شود

برای اطمینان از داشتن یک پایه محکم در موضوعات اصلی، شش ماه اول برنامه MBA آوی شامل دوره هایی از جمله استراتژی، رهبری، مالی، حسابداری، سیستم های اطلاعاتی، عملیات، بازاریابی، تجزیه و تحلیل، ارتباطات، و اقتصاد و نحوه ادغام آنها .

دوره های ضروری

 • حسابداری و کنترل برای مدیران
 • تصمیم گیری با تجزیه و تحلیل
 • توسعه و اجرای راهبردها
 • رهبران مردم و سازمان ها
 • مدیریت عملیات
 • محصولات و خدمات بازاریابی
 • استفاده از فناوری اطلاعات
 • اقتصاد کلان برای تصمیم گیری کسب و کار
 • ارتباط موثر
 • مدیریت منابع مالی

انتخابی، تجربه بین المللی

دوره های انتخابی ما برای حمایت از اهداف شغلی شما و رعایت منافع حرفه ای و شخصی شما طراحی شده است.

تجارب بین المللی

 • شرکت در یک سفر مطالعه اختیاری به چین یا جنوب امریکا به عنوان بخشی از چرخه انتخابی. شما همچنین می توانید فرصت های داوطلبانه برای آموزش و مشاوره کسب و کار در چین یا اروپای شرقی را دنبال کنید.
 • اگر میخواهید مبادله بینالمللی را تجربه کنید، می توانید از مزایای این در ترم نهایی استفاده کنید. این یک فرصت عالی برای غلبه بر خودتان به طور کامل در فرهنگ دیگر و گسترش شبکه جهانی خود است.

پروژه های واقعی در جهان

 • یادگیری خود را به آزمون زمانی که شما در پروژه فیلمی Ivey شرکت می کنید. شما می توانید تصمیم بگیرید که یک سرمایه گذاری جدید ایجاد کنید یا با یک سازمان موجود برای ایجاد راهکارهای استراتژیک کار کنید.

پیشرو شرکت متقابل (مارس)

همه را با هم بیاورید

این ماژول کوهپیمایی، همه چیزهایی را که آموخته اید با یکدیگر ترکیب می کند و به چالش های رهبری امروز جهان می پیوندد. شما بعضی از سوالات بزرگ مانند:

 • چه کسی بهترین کار را می کند و چگونه آنها را انجام می دهند؟
 • رهبران بزرگ چگونه توسعه پیدا می کنند؟
 • نیروهای و روندهای اصلی که در قرن بیست و یکم کسب و کار را تحت تاثیر قرار می دهند چیست؟ "

معیارهای پذیرش

شرایط پذیرش MBA

ما به دنبال رهبران فردا هستیم؛ مردم با استعداد و استعداد استثنایی برای موفقیت در زمینه هایی که در آن پرشور هستند.

این نامزدها نماینده گروه متنوعی از زمینه ها و تجربیات - فرهنگی، حرفه ای و شخصی هستند. بر پایه رکورد موفقیت شما و موفقیت رهبری، شما آرزوهای شغلی قوی دارید و به دنبال تجربه MBA پویا و چالش برانگیز می باشید.

ویژگی های انتقادی در یک نامزد

رهبری

 • از موفقیت حرفه ای و ارتقاء به کار داوطلبانه و ابتکارات جامعه یا سایر منافع مانند ورزش و هنر - ما به دنبال کاندیدایی هستیم که جهت گیری رهبری قوی را در تجربه قبلی نشان داده است و می تواند این را در کلاس درس آویو ارائه دهد.

رکورد تحصیلی قوی

 • برنامه آویو MBA و روش مورد نیاز شما را به حل مسئله تحلیلی و راحت و تصمیم گیری با ابهام و یا اطلاعات ناقص. ارزیابی ما این است که بر اساس تاریخ دانشگاهی شما همراه با نمره GMAT یا GRE شما است. ما این را در یک چارچوب جامع قرار می دهیم که به دنبال درک تمام جنبه های شخصیت، شرایط و تجربه های نامزد است.

تجربه کار کیفیت

 • حداقل دو سال تجربه کاری تمام وقت تضمین می کند که شما و همکلاسی هایتان تجربه ای برای مشارکت در بحث های تیم و کلاس، همراه با زمینه و بلوغ برای اعمال این یادگیری در محیط حرفه ای داشته باشند.

پشتیبانی مستندات

 • رونوشت های غیر رسمی از تمام موسسات پس از دوره متوسطه. یک کپی از مدارک رسمی / تایید شده در صورتی لازم است که یک کاندیدا یک پیشنهاد پذیرش دریافت کند. *
 • نمره GMAT (تعیین آویس با کد CMB-MG-18) یا نمره GRE (تعیین آویس با کد 0292)
 • شرایط GMAT برای متقاضیانی که تمام 3 سطح CFA را گذرانده اند، رد می شود.
 • Resumé حداقل دو سال تجربه کار تمام وقت را نشان می دهد
 • نمره TOEFL یا IELTS (در صورت نیاز برای متقاضیان ESL)
 • دو تا سه فرم مرجع تکمیل شده
 • نرم افزار آنلاین از جمله تکمیل دو مورد سوال نوشته شده مورد نیاز و دو سوال مورد نیاز ویدئو
 • هزینه درخواست 150 دلار کانادا

* برای پذیرش دانشجویان دانشگاه انتاریو غرب (UWO)، اداره پذیرش آویوی به طور مستقیم به UWO برای دریافت رونوشت تماس خواهد گرفت، بنابراین شما لازم نیست که آنها را سفارش دهید.

معیارهای پذیرش برای متقاضیان بین المللی

علاوه بر ملاقات معیارهای حداقل پذیرش برای تمام نامزدها، متقاضیان بین المللی همچنین باید سطح بالایی از مهارت زبان انگلیسی را نشان دهند که می توان از طریق تحصیلات تکمیلی در یک موسسه انگلیسی زبان یا تجربه کاری قابل توجه در محیط انگلیسی صحبت کرد. در عوض، نامزدها باید با موفقیت مهارت آزمون زبان انگلیسی را تکمیل کنند. آویو می پذیرد:

 • TOEFL (حداقل نمره مبتنی بر اینترنت 100)
 • آیلتس عمومی یا علمی (حداقل امتیاز 7) *
 • MELAB (حداقل نمره 85)
 • PTE (حداقل امتیاز 70)
 • CAEL (حداقل نمره کل 60 مورد نیاز با هیچ بخش کمتر از 60)

* آزمون عمومی IELTS توسط مهاجرت کانادا توصیه می شود.

متقاضیان بین المللی که به Ivey اعطا می شوند، باید مدارک زیر را پس از یا قبل از ورود خود ارسال نمایند:

 • یک نسخه از دیپلم اصلی خود
 • یک نسخه رسمی تایید رسمی از هر موسسه خارجی با ترجمه انگلیسی

شهریه

هنگام انتخاب مدرسه کسب و کار شما مهم است که تمام هزینه های مربوط به سرمایه گذاری MBA را در نظر بگیرید. علاوه بر هزینه تحصیل، مهم است که هزینه زندگی در شهر انتخابی خود را در نظر بگیرید و همچنین سایر هزینه های تحصیلی که ممکن است در طول سال به وجود آورید. در زیر یک برآورد هزینه برای برنامه آویوی MBA است.

شهریه

تمام مقادیر در دلار کانادا هستند.

 • دانش آموزان داخلی: 83،250 دلار
 • دانشجویان بین المللی **: $ 111،750
 • هزینه های اضافی و متقابل غرب *** (تقریبی): 1،545 دلار
 • دانشجویان بین المللی - UHIP *** (بیمه درمانی): 772.50 دلار
 • Casebooks & Supplies *** (تقریبی): 2،678 دلار

* موضوع تصویب مجلس دانشگاهی

** برخی دانشجویان بین المللی در دانشگاه انتاریو غرب واجد شرایط پرداخت هزینه های شهروندی کانادا هستند. لطفا برای اطلاعات بیشتر به سایت Registrar Western مراجعه کنید.

*** موضوع تغییر

سایر هزینه های علمی

 • برنامه دانش آماده سازی * (اختیاری)
 • آغازگر اقتصاد (8 کلاس): 678 دلار
 • حسابداري، حسابداری و صفحات گسترده (16 کلاس): 1،130 دلار
 • ابتدای تجزیه و تحلیل کمی (10 کلاس): 904 دلار
 • سفر بین المللی مطالعه (اختیاری انتخابی): $ 3000 - $ 4000

* تمام هزینه ها تغییر می کنند هزینه دانش برنامه آماده سازی (PKP) برای تضمین اینکه تا آنجا که ممکن است بسیاری از دانشجویان ورودی ممکن است شرکت کنند، یارانه می گیرند. قیمت گذاری بر اساس هر آغازگر و شامل HST است.

هزینه های زندگی: تخمین های ماهانه *

 • اجاره: (تا 1200 دلار): 1000 دلار
 • بیمه مسئولیت آپارتمان (حدود تقریبی 15 تا 20 دلار در هر ماه): 20 دلار
 • آب و برق (به عنوان مثال، آبجکت شخصی حدود 50 دلار است و اینترنت خانگی بین 50 تا 65 دلار بسته به پهنای باند است): 100 دلار
 • غذا: 500 دلار
 • تلفن همراه (محدوده: 40 دلار - 80 دلار): 80 دلار
 • گذرگاه اتوبوس (روز دوشنبه - جمعه 70 دلار و ماهانه نامحدود 81 دلار است): 81 دلار
 • متفرقه (یعنی غذا خوردن، لباس، فیلم، لباسشویی): 425 دلار
 • لباسشویی: 50 دلار

* تخمین های ماهانه بر اساس دانش آموز تک اشتراک خانه یا آپارتمان

* اگر درآمد حاصل از درآمد کانادا را پرداخت کنید، می توانید مطالبات MBA خود را مطالبه کنید. دریافت T2202A از طریق سرویس آنلاین در مرکز دانشجویی ارائه می شود، که به شما امکان می دهد تا گواهی نامه های T2202A - هزینه های تحصیلات و تحصیلات خود را از سال مالیات سال 2000 و بعد از آن مشاهده کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Welcome to the Ivey Business School at Western University, Canada’s leading provider of real-world, case-based business education. Drawing on extensive research and business experience, Ivey faculty p ... اطلاعات بیشتر

Welcome to the Ivey Business School at Western University, Canada’s leading provider of real-world, case-based business education. Drawing on extensive research and business experience, Ivey faculty provide the best classroom experience, equipping students, through Case-Method Learning, with the skills and capabilities they need to tackle today's leadership challenges. Beyond the classroom, Ivey students gain a global perspective on business issues, through international study trips, exchanges, and practicums. اطلاعات محدود
لندن , لندن , تورنتو , هنگ کنگ + 3 بیشتر کمتر