مأموریت برنامه

هیات علمی و کارکنان کالج کسب و کار قاطعانه متعهد به ارائه یک فرآیند آموزشی دقیق دانشگاهی برای متخصصان کسب و کار هستند که به دنبال پیشرفت در موقعیت های مدیریتی میانه و سطح بالا هستند. هدف اساسی برنامه MBA این است که مدیران / رهبران حرفه ای را که قادر به انجام ارزشمندی برای سیستم تنوع و رشد سازمان های انتخاب شده خود هستند، توسعه دهند. تمرکز اصلی جغرافیایی این برنامه افراد در سراسر آلبانی، منطقه گرجستان گرجستان، جنوب غربی گرجستان و جنوب شرقی ایالات متحده قرار دارد. با آموزش از راه دور و سایر پیشرفت های تکنولوژیکی، مانند دوره های آنلاین، برنامه به حرفه ای های کسب و کار در سراسر کشور و جهان می رسد.

الزامات برنامه

 1. مدرک کارشناسی در هر رشته ای از یک کالج یا دانشگاه دارای مجوز منطقهای کسب شده است
 2. ارسال درخواست تکمیل شده برای پذیرش
 3. کتبی رسمی رونوشت های علمی از همه کالج ها و دانشگاه ها حضور داشتند
 4. دو نامه مرجع که بر موفقیت بالقوه نامزدی در آموزش عالی فارغ التحصیل می شود
 5. 1000 کلمه بیانیه هدف. اگر زبان انگليسی زبان اوليه متقاضي نيست، نمره تست زبان انگليسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL) مورد نياز است و مطابق با نيازهای دانشجوي بين المللي زير است.

شرایط دانشجویی بین المللی

متقاضیان بین المللی به شدت تشویق می شوند که برای پذیرش در برنامه های تحصیلات تکمیلی Albany State University در کسب و کار درخواست دهند. علاوه بر روش درخواست استاندارد، چند مرحله اضافی وجود دارد که باید انجام شود.

 • بیانیه مسئولیت مالی
 • سوگندنامه ی پشتیبانی
 • TOEFL - باید ارائه شود مگر اینکه زبان انگلیسی بومی باشد حداقل امتیازها: 500 (آزمون مبتنی بر کاغذ)، 173 (آزمون مبتنی بر کامپیوتر)، 61 (آزمون اینترنتی)
 • WES - (ارزیابی مدارک تحصیلی خارجی) - رونویسی از مؤسسات خارج از ایالات متحده، ابتدا باید قبل از فرستادن به مدیر اداره ثبت اختراع به آموزش و پرورش،
 • کپی VISA / PASSPORT
 • گواهی F-1 واجد شرایط بودن
 • I-20 (اگر شما از یک موسسه دیگر از ایالات متحده آمده اید، یک نسخه از I-94 و I-20 لازم است) پس از تکمیل پرونده متقاضی و تصمیم گیری در مورد پذیرش، همکاران دانشجویی بین المللی دانش آموز را به فرم I-20، دانشجویان را قادر می سازد درخواست VISA را انجام دهند

جزئیات برنامه

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA عمومی)

کالج تجارت مدرک کارشناسی ارشد مدرک MBA (MBA) را ارائه می دهد. MBA یک دوره کارشناسی ارشد 30 دقیقهای است. کاندیداهای MBA فرصت دارند تا دانش، مهارت ها و ظرفیت رهبری را به طور موثر در محیط های پیچیده و سریع تغییر دهند. آنها قادر به توسعه استراتژي و واکنش فعالانه به چالش ها و فرصت هاي تجاري هستند. فارغ التحصیلان می آموزند که تخصص یکپارچه را در سازمان های بدون درز ادغام نمایند و فرهنگ های سازمانی متنوع را متناسب با محیط کسب و کار ایجاد کنند. چنین فرهنگ هایی بهترین راه حل های ممکن برای مشکلات را ایجاد می کند، توسعه محصولات و خدمات واقعا نوآورانه ای را امکان پذیر می سازد که سازمان ها می توانند در بازارهای جهانی رقابت کنند و هر کارمند فرصت خود را به بهترین نحو ارائه دهند و از این طریق درآمد بالای میانگین را ارتقا دهند.

کارشناسی ارشد مدیریت امور مالی در حسابداری

پنج سال مدرک حسابداری (حسابداری) در دانشکده تجارت در Albany State University طراحی شده است تا دانش آموزان بتوانند در آزمون CPA شرکت کنند و به عنوان حسابداران رسمی خبره پس از تکمیل الزامات درجه بندی شوند. دانش آموزانی که به طور کامل مورد نیاز برای دوره 5 ساله MBA را تکمیل می کنند، مدرک لیسانس مدرک حسابداری و مدرک MBA دریافت خواهند کرد.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در بهداشت و درمان

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با تمرکز در برنامه بهداشت و درمان برنامه تحصیلات تکمیلی 33 ترم تحصیلی است. آنها قادر به توسعه استراتژی ها هستند و به طور فعالانه به چالش ها و فرصت های تجاری در زمینه مراقبت های بهداشتی پاسخ می دهند. فارغ التحصیلان می آموزند که تخصص یکپارچه را در سازمان های بدون درز ادغام نمایند و فرهنگ های سازمانی متنوع را متناسب با محیط کسب و کار ایجاد کنند.


کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در زنجیره تامین و لجستیک

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با تمرکز در برنامه زنجیره تامین و تدارکات یک دوره 33 دقيقه است. پس از اتمام، دانش آموزان قادر به ایجاد استراتژی و واکنش سریع به چالش های کسب و کار و فرصت ها در زمینه های عملیاتی کسب و کار هستند. فارغ التحصیلان می آموزند که تخصص یکپارچه را در سازمان های بدون درز ادغام نمایند و فرهنگ های سازمانی متنوع را متناسب با محیط کسب و کار ایجاد کنند.


کارشناسی ارشد مدیریت امور مالی در اداره دولتی

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در برنامه مدیریت دولتی یک دوره تحصیلات تکمیلی 33 ترم تحصیلی است. پس از اتمام، دانش آموزان قادر به ایجاد استراتژی و پاسخگوئی به چالش های کسب و کار و فرصت ها برای مدیران در موقعیت های اداری دولتی هستند. دانش آموزان علاوه بر مهارت های تصمیم گیری اصلی کسب و کار، دانش فعالیت ها و مسئولیت های خاص مربوط به دولت و سازمان های عمومی مرتبط را شامل می شوند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی September 11, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
189 USD
در ساعت اعتبار (در حالت). 755 در اعتبار ساعت (خارج از ایالت).
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date