کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

عمومی

شرح برنامه

Claflin101

استاد Claflin برنامه مدیریت کسب و کار برای حرفه ای که به دنبال افزایش اعتبار و دانش خود را در حالی که به دست آوردن چشم انداز بین المللی طراحی شده است.

قالب تحویل از MBA تمام وقت تفاوت دارد زیرا آن ارائه می دهد یک مدرک غیر منتظره ای بالا از انعطاف پذیری، با توجه به نیازها و محدودیت زمان دانش آموزان ما. کل برنامه درسی را می توان در 18 ماه یا کمتر به پایان رسید، اجازه می دهد دانش آموزان ما به حضور به چالش حرفه ای و شخصی خود را در حالی که به دنبال مدرک کارشناسی ارشد خود را. دانش آموزان ما از سراسر ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان، که گسترش چشم انداز ملی و جهانی از کسب و کار و سبک مدیریت ثبت شده در تحویل از برنامه های ما است.

شما می توانید MBA خود را کسب درآمد اینترنتی و یا در محوطه دانشگاه.

برنامه تحصیلی

در سراسر کشور معتبر، دانشگاه Claflin از کسب و کار به طور مداوم مطابق با الزامات شورای اعتباربخشی برای مدارس کسب و کار و برنامه های (ACBSP). Claflin MBA فراهم می کند آماده سازی برجسته به متخصصان در یک محیط کسب و کار طیف گسترده ای، از فرصتهای شغلی در مدیریت، عملیات کسب و کار، منابع انسانی و خیلی بیشتر. تمرکز بر رهبری اخلاقی، گزاره ارزش برای مشتریان، و پایداری است که در هسته از خانواده دانشگاه Claflin، و با آن تلفیق برنامه درسی برنامه Claflin MBA.

فرصت های دانشجویی و تجربه

Claflin MBA برای حرفه ای که به دنبال افزایش اعتبار و دانش خود را در حالی که به دست آوردن چشم انداز بین المللی طراحی شده است. قالب تحویل از MBA تمام وقت تفاوت دارد زیرا آن ارائه می دهد یک مدرک غیر منتظره ای بالا از انعطاف پذیری، با توجه به نیازها و محدودیت زمان دانش آموزان ما. به طور معمول، کل برنامه درسی را می توان در 18 ماه یا کمتر به پایان رسید، اجازه می دهد دانش آموزان ما به حضور به چالش حرفه ای و شخصی خود را در حالی که به دنبال مدرک کارشناسی ارشد خود را. دانش آموزان ما از سراسر ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان، که گسترش چشم انداز ملی و جهانی از کسب و کار و سبک مدیریت ثبت شده در تحویل از برنامه های ما است.

فرصتهای شغلی و نتایج

Claflin MBA دانش آموزان با یک تجربه جهانی بی نظیر، کار در کنار هم از ملیت های مختلف صحبت چندین زبان مختلف و یادگیری از دانشکده با تجارب کسب و کار بین المللی و تخصص بازار جهانی است. Claflin MBA ارائه می دهد دانش آموزان این فرصت را به سفر خارج از کشور به تجربه سبک زندگی، فرهنگ، و کسب و کار در کشورهای دیگر. مدرک MBA خود را به شما برای فرصت ها در تبلیغات، بازاریابی، ارتباطات کسب و کار، منابع انسانی، بهداشت و درمان و دیگر مشاغل هیجان انگیز آماده کند.

شرایط پذیرش

نرم افزار باید به دفتر MBA کنید. پس از دریافت یک برنامه با مدارک مورد نیاز، برنامه می رود از طریق یک کمیته پذیرش MBA متشکل از سه عضو هیئت علمی. این کمیته پس از آن توصیه های خود را، که خواهد شد اساس پذیرش از متقاضی به برنامه MBA خواهد شد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Nearly 150 years ago, Claflin broke down barriers in higher education, making it the first South Carolina university open to all regardless of race. Today, Claflin continues to welcome exemplary stude ... اطلاعات بیشتر

Nearly 150 years ago, Claflin broke down barriers in higher education, making it the first South Carolina university open to all regardless of race. Today, Claflin continues to welcome exemplary students of all races and genders who demonstrate a passion to change not only their own circumstances, but to change the world as well. اطلاعات محدود